uvijet za street stock klasu

damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by damirko »

"uvjet"  :respect:

edit: il ipak "uvijet"
Last edited by damirko on Tue Aug 07, 2012 10:26 pm, edited 1 time in total.
Vukovar grad heroja
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by dB Junky »

ebo te led.. ko je reko da dogodine neće bit... ja sam natjecatelje okrivio za pravila..;) a imat ćeš priliku okušati se u organizaciji... samo naprijed, ja svima dajem potporu...koliko ima natjecanja ove sezone??? a licenciranih?? 0!!  nisam ja nikoga okrivio davore, samo kažem realno da čovjeku pojasnim...
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by davor-ri »

pa napisao si da se išlo po starim pravilima jer se kao natjecateljima išlo na ruku....ali koliko se sjećam natjecatelje se ništa nije niti pitalo (i ne kažem da je ovo loše ili da nekog prozivam...jednostavno se nastavilo kako je bilo jer nas trenutno nova pravila ne smiju zanimati niti prakticirati IMHO 8) )
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by denister »

davor-ri wrote: doduše mi smo iduće godine u EU
nadam se da nismo ;)
Image
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by matija boy »

a onda cu ovisno od natjecanja do natjecanja ici gdje mogu i to je to :D
samo me to zanima da 65 mm ne prolazi pod 2.5" jer je razlika mislim u 2.5 mm  :lol:
Image
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by tarantula »

matija boy wrote: o tome sam vec raspravljao s nekim, jednostavno nevolim brpanje,al et morat cu ak nista drugo, a i nemam setup za brp bas, kad drugi imaju duplo jače ampove i tak dalje
nije sve u jačini pojačala...
koje si bufere naručio!?
samo ti napravi kutiju, testiraj i već ćeš pokupit koji pehar!
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by marko_v »

matija to su 2.5" zavojnice,mislim da čak tako i piše negdje... sad valjda se tih milimetar-dva izgubi na relaciji EU-USA ili balkan ili...  :lol:
tarantula mislim da je naručio ove najnovije R-ove  :respect:
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by Type X »

davor-ri wrote:
dB Junky wrote: kod nas ove godine i zadnjih nekoliko se nije održavao db drag nego isključivo fuševi i kopije  u kojima se nije pratilo svjetske trendove dB draga jer to nije samim natjecateljima pasalo...
a i zato jer nitko nije platio, pa nitko niti nema valjanu licencu za dB drag pa se isti nije niti mogao niti smio održati (niti bi od njega bilo koristi kad se niti bodovi ne mogu sakupljati) pa se i zato nije "pratilo svjetske trendove" 

Taj "sitni" razlog si zaboravio napomenuti ha?  ::)  ::)  - lako je okriviti natjecatelje :P
Platio??? platit cu ti ja ako dobijes licencu za mjesec dana? jeli moze? znaci danas posalji onom šupku W.H. mail, i ja ću ti platiti? dogovoreno?
Ganjo sam se s njim preko 2 mjeseca, i narvno jedno najtecanje je proslo i nakon 14 dana nakon natjecanja šalje  mi ugovor i sve da je pristao, a do tada ni mu ni bu, iako sam ga zvao telefonski i sve di sam dobivao odgovore kako mora pricekati? na točno neznam, ali njemu se čekalo a kada je takva pizda umisljena onda neka ceka...
davor-ri wrote:
pa napisao si da se išlo po starim pravilima jer se kao natjecateljima išlo na ruku....ali koliko se sjećam natjecatelje se ništa nije niti pitalo (i ne kažem da je ovo loše ili da nekog prozivam...jednostavno se nastavilo kako je bilo jer nas trenutno nova pravila ne smiju zanimati niti prakticirati IMHO 8) )
a sada se lijepo vrati i procackaj po 4umu, dali se pitalo natjecatelje? prije gorice se pitalo, rijesena nova pravila i dodjemo u goricu kad vidi vraga svi napeli na stara...


Ako mislis da je sve tako jednostavno bajno i krasno, sto se niste uhvatili sami sudjenja nego ste zvali TI?
Last edited by Type X on Wed Aug 08, 2012 9:48 am, edited 1 time in total.
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by davor-ri »

što se tiče W.H. -a ja sam ga dobio u jedan dan na mail ...a ako je već postao takav da se ne javlja onda ga se ipak treba kontaktirati krajem sezone a ne pred početak iduće jer su tada tradicionalno W-finalsi i očito ima čovjek posla oko toga (nije da mu je to neki izgovor al ajde...)

zašto smo zvali T.I. na naše natjecanje?  (nije da se moram ikome pravdati al ajde)

1. imam TL sa samo 1 sondom, nemam s 2 (nije neki problem za riješiti al eto..)

2. ja se tamo planiram natjecati pa mi je malo glupo da sudac sudjeluje u natjecanju...djeluje mi ono kao sukob interesa :D

3. biti ću pijan a ne želim pijan suditi i spavati pod stolovima, u prikolicama, da me natjecatelji traže, vuku za rukav itd. (ovo ne ide nikog posebno al' ako se netko pronađe ovdje ili prepozna - svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna  ;D )

4. ekipa TI je već uhodana, dokazana a ionako bi nam sudili style itd. pa eto odraditi će i drag...a ja kao i ostali članovi tima će im biti na raspolganju koliko bude potrebno oko svih ostalih stvari vezanih uz event

a ovo da li se pitalo natjecatelje oko pravila...da pitalo ih se tek nakon što je jedno natjecanje već bilo odrađeno pa se onda preko noći između 2 natjecanja mjenjalo pravila tj. pokušalo mjenjat pa su onda (kao) na nagovor natjecatelja ostala stara jer je izbilo prepucavanje (na čelu sa mnom, priznajem)...provrti ti malo tu temu...o pravilima se NIJE raspravljalo prije sezone kada bi se valjda trebalo raspravljati (ili barem najaviti nešto u stilu "ove sezone ako uopće bude natjecanje u organizaciji xx biti će službena 2012 pravila pa kome paše a kome ne.." itd.) ..nego otprilike usred održavanja iste..
Last edited by davor-ri on Wed Aug 08, 2012 10:03 am, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by Type X »

vec sam ti jedno bacio citat, a kazu pametnom je i jedna dosta...


koliko vidim ovo je borba s vjetrenjacama, u redu je...

btw sta si dobio u jedan dan na mail? ugovor za  licencu???
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by davor-ri »

ne, licencu nisam tražio...radi drugih stvari i u jedan dan sam dobio odgovor...ne znam da li od njega osobno ili osoblja firme ali eto...
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by matija boy »

marko_v wrote: matija to su 2.5" zavojnice,mislim da čak tako i piše negdje... sad valjda se tih milimetar-dva izgubi na relaciji EU-USA ili balkan ili...  :lol:
tarantula mislim da je naručio ove najnovije R-ove  :respect:
narucio sam alpine 12d2, i gdje god gledao samo pise zavojnica 65mm, nigdje u inčima.. neznam više ništa :D
morat ću dvije kutije i udri :D
Image
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by Koko »

damirko wrote: "uvjet"  :respect:

edit: il ipak "uvijet"
Uvjet, FTW 8)

65 mm prolazi pod 2.5", to se negdje izgubilo :D
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by matija boy »

a onda supee :D

damirko, ma to rajić i roždanik riječnik radi svoje xD
Image
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: uvijet za street stock klasu

Post by damirko »

Da,da sta oni znaju... :D
Vukovar grad heroja
Post Reply

Return to “SPL”