NEWBIE A ?

User avatar
josip
Registered User
Registered User
Posts: 2713
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:18 pm
Location: Zagreb-Dubrava

NEWBIE A ?

Post by josip »

Aj bar se spominjemo a 70% boljih pojacala ima vise od deklariranog :respect: bitno da nas dođe pa da diskutiramo i live :RESPECT:
PB 146,9 1x30 Treo SSx-12+SPL Dynamics S4002
PB 149,5 1x38 SS T4-15+GZPA 1.4000D
Db Team Zagreb
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

NEWBIE A ?

Post by Silvach »

Isto tako kako se tiče tih pojačala je diskutabilno kako to da recimo slot port kutija ide u te nove klase dok 20 port nejde.  Malo glupo definirano jer svi znamo da se može slotara napravit čak i bolje od običnog aera...  I na pitanje koje sam postavio u prijašnoj temi za 20 port bez AERO završetaka i nitko od organizatora se nije udostojao odgovorit a pitali ste ko ima kakvo pitanje...  Ako su već te newbi klase onda su pravila trebala bit da je dozvoljen samo aero 10 i tvornička slotara dok 16 i 20 dozvoljeni bez aero završetaka jer će sigurno pol stare ekipe ić u te klase jer prolaze kriterije ja prvi pošto mi sve paše za newbi b klasu... .  Eto.... 
Last edited by Anonymous on Fri Apr 19, 2013 2:52 pm, edited 1 time in total.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

NEWBIE A ?

Post by LBaudio »

pitanje je ako napravis bolji score sa 20 portom bez nastavka u usporedbi sa 16 aeroportom,

drugo....ako je amp dvokanalac, onda moras uzet bridged snagu na njanizem deklariranom otporu,...taj cactus je nesto slicno mom JBL/ crown BPX ....samo tu je jos jedna caka da daje vise snage na visem otporu....lol.... monoblock je monoblock, tu valjda nema dileme.

pojacala su rejtana dosta realno, zavisi kakvi su uslovi kod mijerenja snage....napon 12/12.8/14.4 V
kakav je THD kod te snage
kakav je realan otpor

RF je bio overrated u dobi kad su bile grupe po wattima, sada toga nema vise....i navedu max snagu Razlika je u kvaliteti upotrebljenog materijala i designu ampa i u naponu
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

NEWBIE A ?

Post by Silvach »

To i kažem lb.....  Bezveze ako je aero 16 dozvoljen da recimo običan 20 nije dozvoljen...  Al ok, pravila su tu... Samo po meni glupo ako nema strujna kliješta pričat o snagama koje je netko kakti mjerio u garaži doma sa navodima iz manuala....  Malo glupo al okej......  Nego lb, imaš li možda dd z2 za rješit? Ali staru seriju ne lv model može i na pm.
Last edited by Anonymous on Fri Apr 19, 2013 3:06 pm, edited 1 time in total.
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: NEWBIE A ?

Post by denister »

josip wrote: Deno sa kenjanjem ili ne davor je postavio zanimljivo pitanje i u pravu je skoro 
to stoji, ali to daj ne kenjaj i tako to nije baš uredu baš radi neke rasprave ;)
Image
User avatar
Saggy
Newbie
Newbie
Posts: 26
Joined: Sun Aug 14, 2011 12:47 pm
Location: Rijeka

Odg: NEWBIE A ?

Post by Saggy »

ja imam jedno pitanjce...ovo što je meni u opisu user-a za muziku jel bi to možda prošlo kao newbie A... necu se natjecat ali da znam radi pravila... a pošto sam i ja NEWBIE... :P
Last edited by Saggy on Fri Apr 19, 2013 3:33 pm, edited 1 time in total.
Saggy aka trinaesti ili trinaestica ili XIII... :)
Mario XXX
Registered User
Registered User
Posts: 268
Joined: Tue Nov 21, 2006 10:57 pm
Location: zagorje-Zagreb

Odg: NEWBIE A ?

Post by Mario XXX »

Silvach wrote: Isto tako kako se tiče tih pojačala je diskutabilno kako to da recimo slot port kutija ide u te nove klase dok 20 port nejde.  Malo glupo definirano jer svi znamo da se može slotara napravit čak i bolje od običnog aera... I na pitanje koje sam postavio u prijašnoj temi za 20 port bez AERO završetaka i nitko od organizatora se nije udostojao odgovorit a pitali ste ko ima kakvo pitanje...  Ako su već te newbi klase onda su pravila trebala bit da je dozvoljen samo aero 10 i tvornička slotara dok 16 i 20 dozvoljeni bez aero završetaka jer će sigurno pol stare ekipe ić u te klase jer prolaze kriterije ja prvi pošto mi sve paše za newbi b klasu... .  Eto.... 
Prvo pročitaj ponovo pravila pa ćeš vidjet da ti je odgovoreno na pitanje o portu,a šta se tiće ovog"malo glupo definirano jer svi znamo da se može slotara napravit čak i bolje od običnog aera...",NAPRAVI,DOĐI I POKAŽI
db team Zagreb
User avatar
BOKY
Registered user
Registered user
Posts: 893
Joined: Thu Apr 23, 2009 5:08 pm
Location: Rijeka
Contact:

Odg: NEWBIE A ?

Post by BOKY »

Saggy wrote: ja imam jedno pitanjce...ovo što je meni u opisu user-a za muziku jel bi to možda prošlo kao newbie A... necu se natjecat ali da znam radi pravila... a pošto sam i ja NEWBIE... :P
Prolazi...
dB team:AK Omišalj
Team Broken Windshield

Neprovjereno - smiješne vijesti
User avatar
IgoRR
Registered User
Registered User
Posts: 455
Joined: Tue May 29, 2007 12:39 pm
Location: Zagreb

Odg: NEWBIE A ?

Post by IgoRR »

Zato cu ja sve zeznuti i doci sa kompresijom  :D ;D
Pojačaj!
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Odg: NEWBIE A ?

Post by Koko »

To, pokaži ti njima, pa nek razmišljaju jel 16 aero ili 20 obični ili je slotara, sve stealth  :D ;D ;D
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: NEWBIE A ?

Post by Silvach »

Mario XXX wrote:
Silvach wrote: Isto tako kako se tiče tih pojačala je diskutabilno kako to da recimo slot port kutija ide u te nove klase dok 20 port nejde.  Malo glupo definirano jer svi znamo da se može slotara napravit čak i bolje od običnog aera... I na pitanje koje sam postavio u prijašnoj temi za 20 port bez AERO završetaka i nitko od organizatora se nije udostojao odgovorit a pitali ste ko ima kakvo pitanje...  Ako su već te newbi klase onda su pravila trebala bit da je dozvoljen samo aero 10 i tvornička slotara dok 16 i 20 dozvoljeni bez aero završetaka jer će sigurno pol stare ekipe ić u te klase jer prolaze kriterije ja prvi pošto mi sve paše za newbi b klasu... .  Eto.... 
Prvo pročitaj ponovo pravila pa ćeš vidjet da ti je odgovoreno na pitanje o portu,a šta se tiće ovog"malo glupo definirano jer svi znamo da se može slotara napravit čak i bolje od običnog aera...",NAPRAVI,DOĐI I POKAŽI
A pojačala?  Manual ili žnj ono mjerenje u garažama i tako to iz nepouzdanih izvora?

Neda ži se radit nit dokazivat bilo šta jer to šta sam rekao stoji 100% jer je tarantula pokazao kako radi slotara.  Tolko o tome. 
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: NEWBIE A ?

Post by terrordrome »

Pa valjda je logično držati se specifikacija koje tvornica izdaje.
Jbg. cheater ampova će uvijek biti ali nemože sad po nekim xy mjerenjima nekog šabana se tvrditi da ima 30W ili 3000W ako ima 300W.
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: NEWBIE A ?

Post by marko_v »

Receno je da se gledaju tvornicke brojke osim za CS-a 600.1
Iako mi nije jasno zasto onda 300.1 prolazi ali nebitno...
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: NEWBIE A ?

Post by Silvach »

Malo glupo al okej... Kao što je neko naveo uzet cs i stavit board u rf kučište i problem rješen.  To šaranje malo ovo malo ono je bezveze.  Ako je po manualu onda je po manualu. Druga stvar da su kliješta i da se mjeri.... 
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: NEWBIE A ?

Post by terrordrome »

Pa najpoštenije bi bilo složit striktna pravila i držati se toga. Al nikome se neda provjeravat cijelu instalaciju a kamoli mjerit...
Post Reply

Return to “Ostala natjecanja”