Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Locked
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by LBaudio »

BMK za vase drkarije.
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Type X »

Zlabra za tebe jedino jedan veliki:res: :res: :res: :res: pojacalo radi i dan-danas a nadam se da ce raditi i jos jako dugo, ti si fer igrac (bar za sada:laugh: ) i lijepo je s tobom poslovati.
2 alesi rekao si da smo ga otvarali a dobro znas da sam te zvao i da sam te pitao dali ga smijem otvoriti i ti si rekao da smijem...
i sada cu ti reci nesto i sada javno odgovori da vidimo koliko si fer
Postoje slike na kojima se tocno vidi koliko je tranzistora izgorilo,
20 napajalnih, 16 končnih i 4 diode, 5 tranzistorja i driver za končne(complete board), switching board, to je izgorilo i sada ti nama svima ovdje reci kolika je cijena za to sve i dali ces nam platiti onda cijenu toga (cijenu popravka - delo cemo mi platiti)
eto pa sada da vidimo koliko si posten...
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
hcuk
Registered User
Registered User
Posts: 693
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:07 pm
Location: Karlovac

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by hcuk »

2 Sergio:
Dogovorili smo se u 16h a dosli ste u 17h i nesto. Pa nisam se bez veze htio nac po danu.
Javio sam se tek nedavno jer sam te htio vec prije trazit i onda su mi rekli neki ljudi da ne radim odmah probleme, da mi valjda ne bi prodao sjeban amp. Da meni vjerojatno ne valja nesto sa instalacijama. A neka ti ljudi koji znaju kazu koliko sam se najebao ovih mjeseci sa mijenjanjem i preslagivanjem svih zivih instalacija i komponenti jos uvijek vjerovajuci da sam kupio ispravan amp.

Kazes da je amp od frenda, kako onda isto prodajes nesto a da ne znas u kakvom stanju? Dok si ga koristio nikad nisi vidio da je bio otvaran? To se vidi po strganim serafima i pitaj Boga sta je radjeno sa pojacalom. Nisam dobio niti remote. Isto sta je bilo kao malo sa necime zaspricano (zamazano), kad sam ocistio tu necistocu ispod tockica su rupice kao da je netko vario pored pojacala.
Last edited by hcuk on Mon Nov 06, 2006 5:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Outlaw »

OT: Jel moze netko snimat taj susret u slo :lol: :lol:
Alesi
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Feb 18, 2006 11:13 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Alesi »

[QUOTE=Type X]Zlabra za tebe jedino jedan veliki:res: :res: :res: :res: pojacalo radi i dan-danas a nadam se da ce raditi i jos jako dugo, ti si fer igrac (bar za sada:laugh: ) i lijepo je s tobom poslovati.
2 alesi rekao si da smo ga otvarali a dobro znas da sam te zvao i da sam te pitao dali ga smijem otvoriti i ti si rekao da smijem...
i sada cu ti reci nesto i sada javno odgovori da vidimo koliko si fer
Postoje slike na kojima se tocno vidi koliko je tranzistora izgorilo,
20 napajalnih, 16 končnih i 4 diode, 5 tranzistorja i driver za končne(complete board), switching board, to je izgorilo i sada ti nama svima ovdje reci kolika je cijena za to sve i dali ces nam platiti onda cijenu toga (cijenu popravka - delo cemo mi platiti)
eto pa sada da vidimo koliko si posten...[/QUOTE]


1. POJAČALO NI JE BILO SPALENO (TO MOŽEJO JAMČIT I DRUGI LJUDI)
2. ZA GARANCIJO SA VAM REKAO DA DONESETE KOD MENE
3. DA VAM NI GARANCIJE PRIZNAL DD UVOZNIK ZA SLO, JER NI TO POJAČALO IŠLO PRE NJEGA. IZARA OVOG SO BILI IZPADI NA FORUMO
I KOD VAS Z1 vs. GZPA 1.6000 ZNAM DA STE MENE ZVALI, DA ČE TE POJAČLO DAT ŽLABRI. NAJ LAZJE JE BILO REK DAJE BILO SPALENO I NEMA GARACIJE.
I OVO JE PRVO ŠTO, OVDJE SMRDI: http://www.avtoakustika.com/forum/viewtopic.php?t=31068
NAJ ON DOČE PORED VAS I REČE MENI DA JE BILO OJAČALO SPALENO

JA SAM VAM REKAO KAKO ŽELITE, I SAT SE ŽALITE KOMU OČETE.
4. JA VAM NE PLATIM NIŠTA ZVEZI POPRAVKA (I TO NEMA NIKE VEZE SA POŠTENOSTJO, JER POJAČLO JE RADILO PRFEKTNO, NAPRAVILI STE DOBAR REZULTAT, I POSLJE JE RADILO. ALI DA JE IZGORJELO JA VAM NISEM KRIV.
NI JE TO NI PRVI DD Z1 KOJI JE IZGORIJO NI ZADNI.
5. POREZ RAZLIKO ČE SE VAM VRATITI
User avatar
zlabra
Registered User
Registered User
Posts: 410
Joined: Mon Feb 27, 2006 1:56 pm
Location: Slovenia, Hrvatska
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by zlabra »

[QUOTE=Alesi]1. POJAČALO NI JE BILO SPALENO (TO MOŽEJO JAMČIT I DRUGI LJUDI)

Bullshit i ti to dobro znaš, ne laži ljudem!!!

2. ZA GARANCIJO SA VAM REKAO DA DONESETE KOD MENE


3. DA VAM NI GARANCIJE PRIZNAL DD UVOZNIK ZA SLO, JER NI TO POJAČALO
IŠLO PRE NJEGA. IZARA OVOG SO BILI IZPADI NA FORUMO
I KOD VAS Z1 vs. GZPA 1.6000 ZNAM DA STE MENE ZVALI, DA ČE TE POJAČLO DAT ŽLABRI. NAJ LAZJE JE BILO REK DAJE BILO SPALENO I NEMA GARACIJE.
I OVO JE PRVO ŠTO, OVDJE SMRDI: http://www.avtoakustika.com/forum/viewtopic.php?t=31068
NAJ ON DOČE PORED VAS I REČE MENI DA JE BILO OJAČALO SPALENO

JA SAM VAM REKAO KAKO ŽELITE, I SAT SE ŽALITE KOMU OČETE.


Mi neznamo gdje je bilo ovo pojačalo kupljeno, ko sem te vprašal, kaj si rekel ?
NIŠTA, samo hehe, ako te boli da sada znajo aa.com kako posluješ, i tako je prav da svi znajo ;)

4. JA VAM NE PLATIM NIŠTA ZVEZI POPRAVKA (I TO NEMA NIKE VEZE SA POŠTENOSTJO, JER POJAČLO JE RADILO PRFEKTNO, NAPRAVILI STE DOBAR REZULTAT, I POSLJE JE RADILO. ALI DA JE IZGORJELO JA VAM NISEM KRIV.
NI JE TO NI PRVI DD Z1 KOJI JE IZGORIJO NI ZADNI.

Jp, DD SUX ali moral si ga probati... pa dobro dobio si spaljene 4x dd z1, malo popravili a tada prodao za cijeno koja nije realna za takva pojačala (spaljena)!!!
Samo nešto je res, ogromno si zaslužio, i delaš sramoto Slovencem na cicah...i sramoto vsem DD userjem ki vidijo ova spaljena pojačala i tvoj umazan posel!!!

Ne vmešavaj več mene v ovu temu, težko to razumeš ti???
ESPL Advanced Unlimited European Champion 2011
3x European Champions 2012 all by Digital Designs Slovenia
f-toyo

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by f-toyo »

[QUOTE=Alien]F-toyo: Kupio od njega Paju 6700, radio je bas ono što je covjek pricao za njega, sve pet, sve super.

ave! ja ništa polovno kupovao,ali prodao kolegi alienu i drago mi je što mi sve radi kako treba i što je moj bovši HU ispunio očekivanja.
kako golfić(inače autić ti je stvarno pila)

LP
klemn

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by klemn »

I na kraju toga pojacala su bila spaljena u klasi extreme to je alesi kazao kad sam dosao do njega i kazao mi je da se cejo popravit i prodat u hrvatsku!
i lb audio je kazao da su bila spaljena tako da nece bit nesporazum oko alesija i lojza!
i GZ jebulshit
audiox

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by audiox »

zdravo

nisam ništa kupil ne prodal ali imam komentar:
kad kupuješ rabljeno (ne novo) znači, da nemaš garancije, i ako ne kupuješ prek ebay-a se uvek dogovori da PROBAŠ tu stvar prije nego što platiš. pokupi sve podatke o prodavaču (kdje živi i telefon) i ako šta ne valja odmah zovi.
ja sam dosta puta kupovao ne-novu robu, i skoro svaki put se zajebao, ali zato nisam plakao mamici i krivio boga nego sebe što nisam stvar prije probao ili kupio nove. zapamti UVEK KAD KUPUJEŠ RABLJENO JE RIZIK zate se uveri dali stvar radi (dobro se uveri isprobaj vse moguče stvari) plakati po kiši je kasno :wallbash:
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Outlaw »

Malo nazad na temu...

Netko od koga je (po mom iskustvu bar) dobro kupovati... Hrvoje. Mislim da je Alpine koji sam od njega kupio jedina rabljena stvar koju sam kupio :lol: :lol: :lol: Jos jednom hvala sto si mi ga "cuvao" i prodao za tu cijenu :res: :res: Moja najbolja kupnja do sad :whistling:
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Outlaw »

[QUOTE=audiox]zdravo

nisam ništa kupil ne prodal ali imam komentar:
kad kupuješ rabljeno (ne novo) znači, da nemaš garancije, i ako ne kupuješ prek ebay-a se uvek dogovori da PROBAŠ tu stvar prije nego što platiš. pokupi sve podatke o prodavaču (kdje živi i telefon) i ako šta ne valja odmah zovi.
ja sam dosta puta kupovao ne-novu robu, i skoro svaki put se zajebao, ali zato nisam plakao mamici i krivio boga nego sebe što nisam stvar prije probao ili kupio nove. zapamti UVEK KAD KUPUJEŠ RABLJENO JE RIZIK zate se uveri dali stvar radi (dobro se uveri isprobaj vse moguče stvari) plakati po kiši je kasno :wallbash:[/QUOTE]

You are missing the point :whistling:
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=klemn]I na kraju toga pojacala su bila spaljena u klasi extreme to je alesi kazao kad sam dosao do njega i kazao mi je da se cejo popravit i prodat u hrvatsku!
i lb audio je kazao da su bila spaljena tako da nece bit nesporazum oko alesija i lojza!
i GZ jebulshit[/QUOTE]

Ja nazalost nisam skuzio tvoj post...ajde probaj napisati na hrvatski ili barem engleski...ili ako bi mi neka dobra dusa prevela ovo....hvala...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Outlaw »

Mozda ce ti na cistom slovenskom biti jasnije :lol:

C/P s AA

ivek:

"Alesi brigi se zase in ne vmesavaj ljudi ki dobro hocejo in tudi dobro naredijo kar recejo!!!
sam tocno ves da so bili vsi 4je Z1 skurjeni in to v italiji v klasi extrem in to si mi sam tudi potrdil ko sva govorila!vi ste jih popravili in prodali bratom hvatom in zdej pojej kar si skuhal ko si rekel da niso bli nikol popravljani!!jajkakmetojezi"

P.S. nemam pametnijeg posla pa se pacam di mi nije mjesto :lol:

P.P.S. nadam se da "ivek" sa AA nece zamjerit... I BTW :res: covjeku
Last edited by Outlaw on Mon Nov 06, 2006 6:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Brucci »

[QUOTE=Outlaw]Mozda ce ti na cistom slovenskom biti jasnije :lol:

C/P s AA

ivek:

"Alesi brigi se zase in ne vmesavaj ljudi ki dobro hocejo in tudi dobro naredijo kar recejo!!!
sam tocno ves da so bili vsi 4je Z1 skurjeni in to v italiji v klasi extrem in to si mi sam tudi potrdil ko sva govorila!vi ste jih popravili in prodali bratom hvatom in zdej pojej kar si skuhal ko si rekel da niso bli nikol popravljani!!jajkakmetojezi"

P.S. nemam pametnijeg posla pa se pacam di mi nije mjesto :lol:[/QUOTE]

Ohoooo :res: :notworthy:

Bit ce fajta... :lol:
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Lista ljudi s kojima nije dobro poslovati !

Post by Schultz »

fajt, fajt, fajt....
Malvazijski tigar
Locked

Return to “AK-Omisalj”