26.04.-Pordenone, sajam...

Post Reply
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by terrordrome »

Prvo da kažem da to što nisam išao ću si nabadati pod nos cijelu godinu... ful mi je žao!  :(

Ali, drago mi je da ste vi bili i da vam je bilo super...  :respect:

A vidi davora kako gura glavu u Punta...  :lol:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by denister »

neno bit će opet u 11. mjesecu, nego ne plači, ali vidi ovo ;)
paukovi napadaju :P
ImageImageImage
ImageImageImage
Image
Little Table
Registered user
Registered user
Posts: 941
Joined: Wed Mar 12, 2008 1:10 am
Location: Rijeka
Contact:

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by Little Table »

PB: 150.3dB (2kW + 2x307d2)
       148.6dB (2kW + 1x307d2)
       146.7dB (500W + 1x307d2)
Državni prvak: SS NW 2012
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by denister »

stoliću ajd promjeni hostera pleaseeeee :P
dakle kako riješiti alfu i to staru alfu ;)
ImageImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image
primjetili smo da tamo ekipa ili ima optime ili ima nordstar akumulatore.... :respect:
Image
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

evo i par mojih slika...... dakle steg amps, JL sub, nice install.... Image ...pa za terrora SS naguran u focus Smax Image Image Image Image Image Image pa chevy camaro :) Image Image Image Image Image Image Image pa za diklu malo rover install Image Image ....sad meni nepoznata marka HIVI (??) Image Image Image  pa khm khm cerwin vega stroker glavom i bradom :) Image pa pug 206.... Image Image e sad punto koji mi je jedini izmamio osmijeh na lice i pomaknuo cijelu halu za koji cm :lol: dakle SPL DYN D7000? (sumnjam da je 5000 zbog veličine :lol: ) Image i gzpw 15"  Image a na njihovom štandu ste mogli kupiti dva magusa u jednom...ovaj sinus live...SLA 3000 Image ...pa zapco koji pokreće sisteme u gorenavedenom puntu.... Image Image Image Image Image Image Image 

slijedi još...........
Last edited by davor-ri on Mon Apr 27, 2009 8:28 am, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

Image Image Image  pa jedna ibiza za krokya ;) ...izvana auto je još ok (lexani felne) ...al iznutra...hromovana plastika... Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Imagedakle ovo je novi fićo...obratite pažnju na zadnjoj slici u dnu sjedala....leća projektora koji projicira sliku na šajbu auta.... Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image e sad...kad smo počeli slikati pande...tip dođe i kao kenja da ne smijemo slikati....denis pa pogleda...tip skuži da mu nije pametno denisu kenjat...i brzo pokrije pandu dekom i zbriše :lol: Image gz panda... 159,8....znam da su 2 gzpw suba unutra...a za pojačala nemam pojma...rekoh nisu bili voljni pokazivati.... Image Image Image sad za terrora.... Image Image Image Image Image Image Image Image
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
novi
Registered User
Registered User
Posts: 269
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:37 am
Location: Bakarac - Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by novi »

Ljudi svaka cast sto ste nam predocili kako vam je bilo ..... ma super slike ....Ali Fiat 500 uhhhh sta je dobar  :respect: :respect:....... Power by Hertz  ;D ;D ;D
od sada pa nadalje ubuduce :)
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by kiki »

Imate li koju slikicu ili filmić od brpanja
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

ima denis slike brpanja...samo kvalifikacija...kad smo pitali kad počinje natjecanje...nitko nije znao .....ono...kao kod nas....inače njihovi suci mjere i udaljenost sjedala od sonde, sve živo gledaju, odjeveni su u službene majice db draga, i koliko sam vidio trijezni su  ;D  :lol: slijedi još slika....

evo samo koja slika sajma..jer sam ih na kraju većinu brisao da bi mogao slikati drag i style :lol:


Image Image Image Image Image ...čipoteka subovi i pojačala...duplo skuplji nego kod nas..... Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ...van den hull...16eura metar....i ne izgleda mi neš posebno :lol: nego da vas vidim kako bi ste spojili ovaj zvučnik???? Image Image ovo je kako kažu...prvi TV u boji.... Image konkurencija tata nani.... Image Image Image Image Image Image Image Image octavia karavan, powered by MTX Image Image Image Image


ima još..........
Last edited by davor-ri on Mon Apr 27, 2009 10:04 am, edited 1 time in total.
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by LBaudio »

davor-ri wrote:ima denis slike brpanja...samo kvalifikacija...kad smo pitali kad počinje natjecanje...nitko nije znao .....ono...kao kod nas....inače njihovi suci mjere i udaljenost sjedala od sonde, sve živo gledaju, odjeveni su u službene majice db draga, i koliko sam vidio trijezni su  ;D  :lol:


To se meri na svim večim takmičenjima - sa šablonom ...a što se tiče same organizacije ....to je uvjek totalan kaos
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

idemo dalje.... ( ali sa slikama a ne s HDZ-om ;) )

Image Image Image Image Image pa gz radioactive spl sub....dobar subić Image  Image pa ovaj clk mercedes wannabe SLR....ne znam da li ćete dobiti dojam širine guzice...ali ima preko 2 metra debelo....obratite pozornost na zadnju felgu koliko je udaljena od diska i koliko je bok vani...a guma je ako se dobro sjećam 275/55/19.... Image Image Image Image Image Image a u ovoj corsi u bunkeru na airbrushu vin diesel :lol: Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by denister »

kiki wrote:Imate li koju slikicu ili filmić od brpanja

imam nešto slika, ali snimanje burpanja mi se baš i neda....
ali posebno za tebe sam slikao hostesice tj. plesačice(davore...psssst ;) )
novi wrote:....Ali Fiat 500 uhhhh sta je dobar  :respect: :respect:....... Power by Hertz  ;D ;D ;D

hm, demo auto, ali da nešto galami ne bi baš rekao....
Last edited by denister on Mon Apr 27, 2009 11:20 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image - snimite port na ovoj slici...a sub je 38cm :lol: port ima ne znam 3,5cm.... Image TERROR GLEDAJ POJAČALO U PODU Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image al ovaj car s re-om..dakle 2*38cm re subovi, auto je nova fiesta..u biti predzadnji model...i kutija s ...portovima :lol: obratite pozornost na portove....4cm promjera, 2,5cm dužine....ali to nije sve...frajer skuži ad slikam auto...otvori bunker, sruši klupu...a kutija zavidana na naslon sica....i eto ga...wall :lol: Image Image Image Image
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
zviz
Registered User
Registered User
Posts: 205
Joined: Tue Sep 23, 2008 8:56 am
Location: Sarajevo

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by zviz »

Nema, portovi su mu mrak :D, ovu bi kutiju mogli nazvati "frfljo box"!  :lol: :lol: :lol:
Okolokokuće trčkaramo...
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: 26.04.-Pordenone, sajam...

Post by davor-ri »

Image    ovaj aku ako ima 40Ah dobro je :lol: honda civic je u igri Image Image Image Image Image Image Image
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Post Reply

Return to “AK-Omisalj”