alien

Post Reply
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

joj frende, ne mogu izdržati, iako me se ne tiče, ali ovako je glupavo...
daklem cijenim te i ti si mod od ovog tima, ali kako to možeš biti kad nisi član tog istog tima nego si član drugog tima, a postao si to samo radi tog tima,zašto to govorim tj. pišem,
1. radi toga šta si izbrisao onaj popis i stavio si novi, mislim da nemaš više veze sa SF-om s time šta si sam i svojevoljno prešao u drugi tim...
2. sjeti se i walbija kad je nešto ispravljao u SF-u isto je dobio jezikovu juhu
[QUOTE=V12 Sound;152953]Nije Walby ovdje mod :whistling: [/QUOTE]
.............
Image
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

a ovo je do jaja:):):):)
Image
Image
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

alien

Post by Alien »

Denise, sve pet :res:
Sto se tice mene i tebe, znas da nikad nema beda ;) :res:

Ali ajde da ti objasnim neke poteze koje ocito ne dolaze do tebe...
Vidim da ti PM nije bio dovoljno rijesenje ;)

1.

Popis je obrisan JER NIJE AZURAN ne znam kojim jezikom da ti to napisem, kazem, posaljem SMS-om, porazgovaramo na kavi...
Otvoren je novi thread, pred par dana, tri covjeka su se tak danas nasla na tom popisu. Nitko se danima nije izjasnjavao i onda koga da stavim na hebenu listu? Danas, kako smo konacno dobili membere, isti se mogu staviti na listu i onda dodavati kako se budu ljudi dopisivali. I gdje je tu onda problem?! To sto zelim azurnu listu?! Cekam danima da ljudi stave svoje ime i tek danas se to i dogodilo.
Zato nemoj gledati kao nesto lose, vec kao reviziju, znas i sam da se puno toga promijenilo ;)
Zasto tezim tome? Pa da bi oni koji zele voditi SF, neka preuzmu to sa ljubavlju, a za to trebas prvo usrani popis.

2.

Jezikova juha? Ti mora da se salis... :lol:
Danima ponavljam jedno te isto, dopisite se na listu, a lista prazna... konacno smo danas dobili popis. Zato opet kazem, ja ne smatram nista lose ovaj potez revizije. Cak vise, kao dobru stvar. Nadam se da to uvidjas.

Isto tako bi trebalo staviti covjeka sa popisa kao mod-a, za SF podforum, neka clanovi medjusobno odluce tko ce to biti, tad ja mogu odstupiti sa moje duznosti SF moda ;)
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

alien

Post by V12 Sound »

Thread je otvoren jucer...:wallbash::wallbash::wallbash::thumbup:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

katafakingstrofa, naravno da su samo tri kad si ostale ti sam maknuo, da je popis mogli su se sami izjasniti jer bi ih već netko upitao
[QUOTE=Alien;243627]Danas, kako smo konacno dobili membere, ...To sto zelim azurnu listu?![/QUOTE]

ma hebe se tebi za listu, radije posao prepusti teroru kojem je stalo do ovoga, ti više ne bi trebao obavljati ovu funkciju u SF-u...i da NHF, samo iznosim svoje mišljenje, javno...
Image
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

alien

Post by Alien »

[QUOTE=V12 Sound;243644]Thread je otvoren jucer...:wallbash::wallbash::wallbash::thumbup:[/QUOTE]

Thread nije otvoren jucer, vec pred par dana, samo sto nitko nije sebe stavio na popis... citaj malo bolje
FYI http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=21635

@Denister:

bulshit :wallbash: :wallbash: wtf

Sto se nisi tako borio za klub kad je trebalo?

Glasajte tko ce biti novi mod, neka se odluci i ja se micem, to je pisalo par postova vise, ocito da ovdje trebas X puta nesto reci da nekome dodje do glave
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

[QUOTE=Alien;243676]Sto se nisi tako borio za klub kad je trebalo?[/QUOTE]

molim, sad serešbulshitwtf:censored::censored:
prvi sam koji je htio napraviti sastanak, a svi ste rekli lako ima vremena i onda odjednom bum, i onda normalno ja sam rekao svoje doviđenja, ali nije uredu da si se podnio kao veliki šef pa odmah uzeo stvar u svoje ruke bez da pitaš malo one kojima je stalo do kluba pa makar on bio i od 3(tri člana), zamolio bih te da svoju titulu predaš terroru....
nadalje zašto to govorim iako nisam u ovom klubu, možda zato jer nemam petlje na jeziku i šta mislim to i kažem...
Image
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

alien

Post by Alien »

Gle Denise... neda mi se vise kenjat o ovome, vraca me u stare dane svadja. Iz tog razloga mi je drago sto sam sebe nasao negdje drugdje. Btw, jos jucer sam zamolio da me se makne sa SF-a... nadam se da ce danas tokom dana taj dio biti rijesen ;)

Rekao sam da osobe sa popisa kazu tko ce to biti, otvorite thread i glasujte. Mislim da nikako ne bi trebao sugerirati tko bi trebao biti mod. Jer po meni i V12 i Terror i Vlado su dovoljno dobri da budu modovi.... zato Denise, ostavi ljudima koji jesu SF da odlucuju o njemu
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

alien

Post by terrordrome »

Iako definitivno ne mislim postati mod za SF dio foruma moram stati u obranu Denistera.
Čovjek koji je trebao konsolidirati situaciju kad je bilo najjebenije se nekako olako pomirio sa činjenicom da je team u kritičnom stanju te nakon svega i prešao u Crotuners soundteam.
Naravno, to je tvoja želja i to poštujem, al ispalo mi je malo u qurcu to sve...
Sorry Alien, ali samo iznosim svoje mišljenje!
Dal si ti pričao sa krivim ljudima o opstanku SF-a ili nešto treće, to neznam...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

e terror dao bog da postaneš mod ako je to moguće, jer jedini si koji je nakon pun kufer vremena pitao za klub i stalo ti je do njega...
Image
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

alien

Post by terrordrome »

I još obrisati popis članova..........helou????? kao da to nekom smeta...:lol:
Moraš priznati Alien da je to bio totalni kiks!
Btw, nemam ja niš osobno protiv tebe....da nebi neš krivo shvatio...:lol:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

alien

Post by denister »

[QUOTE=terrordrome;243925]nemam ja niš osobno protiv tebe....[/QUOTE]

zna on to dobar je on ali kiks je napravi, ja samo reko svoje niš drugo, a sad obrađujem neke njegove fotke;)
Image
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

alien

Post by Alien »

Svi ste vi malo previse zabrijali... :wallbash:
Ja to ne vidim kao kiks, jer, opet cu reci, LISTA NIJE BILA AZURNA
Sad imate auzrnu listu na kojoj stoje clanovi, a ne nesto deseto.

Sta vam drugo reci nego sretno, napravite bolje ono sto drugi nisu mogli. Ja vam do sveg srca zelim uspjeh. :res:

Ja od danas vise nisam mod ovdje tako da pocnite raditi na ovom podforumu ;)
Last edited by Alien on Mon Jun 16, 2008 3:21 pm, edited 1 time in total.
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

alien

Post by Vla@do »

Bezveze prepucavanja...:)

Slazem se i s jednim i s drugim...ugl tko se smatra clanom, bude se dopisao na listu vec:)

terrora za moderatora ako se mene pita...:)

ako sta treba pomoc, tu sam:res:

kad nas se skupi mogli bi probat i napismeno NAPOKON stvorit SemperFiume team:notworthy:

iako mi je svejedno gdje sam ali nostalgija vuče...i da ću se natjecat, hoću:):res:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
Pharaon
Registered User
Registered User
Posts: 1751
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:50 am
Contact:

alien

Post by Pharaon »

oookej nisam mislio mijesati.. ali par pitanja

1. Zasto Alien nebi mogao biti u vise klubova, u svijetu to nije nista cudno... ima vise ljudi koji su u vise ekipa...

2. Zasto aliena napada sada kada je pokusao krenuti SF i vidjet tko je u njemu, sta vrijedi stari popis kada pola clanova nije u njemu i ne ponasa se, SF treba opet osnovati ali s probranom sacicom ljudi... koji nece raditi trulez iz unutra i nevidim smisla da aliena sklanja.. bolje bilo da uzme 2je, 3je u organizaciju i neka potrude i osnuju nesto... bolje nego da jedan vuce...

3. Ja sam za SF ako ce biti normalan klub, ako nece biti nekih unutarnjih ratova i prepucavanja i ako ce se znati neki red... i ne samo ja nego Ripper, Zero i Speedy isto.
Image

proud member of: AK OMIŠALJ
Post Reply

Return to “AK-Omisalj”