SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Locked
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by Gogii »

:banned: :lol:
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by davor-ri »

rekord?
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by Zeljko_M »

Ekipa, meni je zao sto se ovo desava.
Majka mi je uvijek govorila da idem linijom manjeg otpora.
Zelio bi da me pamtite kao osobu uvijek voljnu pomoc i jkedan veliki HAM spirit.

Odlazim sa ovog foruma na neko vrijeme.
Oni koji me trebaju iz drugih razloga, osim provokacija, lako ce me naci preko mojih brojnih poznanika i prijatelja.

S postovanjem
Zeljko_M
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
User avatar
Alien
Registered User
Registered User
Posts: 1606
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:41 pm
Location: Rijeka

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by Alien »

Ja jos uvijek ne mogu shvatiti neke stvari ovdje....
Brdo neandertalaca ovdje nema blage veze o Internet kulturi, vec se ponasaju kao da su u lokalnoj "oštariji" na nekoj bevandi :censored: Lijece svoje frustracije online i sl. Mislim da nam toga ovdje ne treba!

Apeliram admine da se vise banira ljude, mozda ce tako shvatiti neke stvari.
Isto tako, ne mogu shvatiti ovaj "virtualni rat" po pitanju "cajki" i "anti cajki", te bi isto tako DOSLOVNO zabranio raspravu o tome!
Muka mi je vise slusati rasprave iz posta u post do iznemoglosti o tome tko je veca faca, onaj koji slusa cajke ili onaj koji ih ne slusa, medjusobna prepucavanja i sl.

Zbog takvih stvari neki ljudi ne dolaze na OMV, pa i napustaju ovaj forum zbog "lose klime"....

Molim da se ovim mojim tekstom nitko ne nadje uvrijedjenim, jer ne govorim o pojedincima vec o klimi koja je zvaladala ovim forumum u zadnjih nekoliko mjeseci.

Respect svima
:res: :res: :res:
The more money you put in your system, the bigger smile you'll have on your face...
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by Brucci »

Alien glas razuma, respect!
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by hrvoje »

[QUOTE=Alien]Ja jos uvijek ne mogu shvatiti neke stvari ovdje....
Brdo neandertalaca ovdje nema blage veze o Internet kulturi, vec se ponasaju kao da su u lokalnoj "oštariji" na nekoj bevandi :censored: Lijece svoje frustracije online i sl. Mislim da nam toga ovdje ne treba!

Apeliram admine da se vise banira ljude, mozda ce tako shvatiti neke stvari.
Isto tako, ne mogu shvatiti ovaj "virtualni rat" po pitanju "cajki" i "anti cajki", te bi isto tako DOSLOVNO zabranio raspravu o tome!
Muka mi je vise slusati rasprave iz posta u post do iznemoglosti o tome tko je veca faca, onaj koji slusa cajke ili onaj koji ih ne slusa, medjusobna prepucavanja i sl.

Zbog takvih stvari neki ljudi ne dolaze na OMV, pa i napustaju ovaj forum zbog "lose klime"....

Molim da se ovim mojim tekstom nitko ne nadje uvrijedjenim, jer ne govorim o pojedincima vec o klimi koja je zvaladala ovim forumum u zadnjih nekoliko mjeseci.

Respect svima
:res: :res: :res:[/QUOTE]

slazem se sa time da je klima u kurcu al ne na cjelom forumu, nije na meni da se petljam u vase osobne timske probleme - pustam da ih pokusate rjesit kako to sami znate
oko ovoga sa cajkama slazem se ko ih slusa nek ih slusa ko, ih ne slusa neka ih ne slusa - koj mozak :lol:
Last edited by hrvoje on Wed Aug 22, 2007 2:00 pm, edited 1 time in total.
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

SEMPER FIUME - prjedlozi za novoga moderatora

Post by sonny »

Ja ovo ključam do daljnjega pošto je rasprava i poll o izboru novog moderatra otvoren ovdje :

http://www.cice.com.hr/forum/showthread.php?t=14712

Nemojte se ljutiti oko zaključavanja, ali mislim da je thread krenuo u lošem smjeru... Vidjeli ste tko je ispao glas razuma u ovom threadu i molim da to uzmete u obzir pri glasanju za novog moderatora ;)
Image
Locked

Return to “AK-Omisalj”