Gdje nabaviti?

Post Reply
Catch
Registered User
Registered User
Posts: 143
Joined: Fri Jun 01, 2007 10:22 pm
Location: Karlovac/Zagrab

Gdje nabaviti?

Post by Catch »

evo ovako, ako netko zna gdje ima na području Karlovca za nabavit platno za tapeciranje kutija, ne mora biti nis posebno samo da ne moram ići u Zagreb po to :vamp:
pa ako netko zna, hvala unaprijed idol::
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Gdje nabaviti?

Post by bravo-ri »

[QUOTE=Malicous]Za Karlovac ti neznam alu Sesvetama imaš auto tapetar MATUS-DESIGN , oni ti imaju super rastezljivi skaj ili tkaninu od ATN (autotextilischen germany GMBH) sa kojim se lako tapecira.

http://www.matus-design.hr - oni ti tapeciraju vozila :siceve volane tapecirunge ...[/QUOTE]

šta si ti na forum došao reklamirati taj matus design??mislim ono 3,4 post i samo taj mutavi matus design..ako ljudi trebaju tapecirati nešto u autu,otiči če tamo di oni hoče,prethodno se raspitat za cijene i kvalitetuoladi malo s tim matusom dosadan si,odi na drugi forum pa da vidim koliko biš dugo uspio sa tim reklamiranjem...


2 db team karlovac:ispričavam se što ovdje pišem di mi nije mjesto,ali jednostavno čovjek je tlaka,čitam nove postove pola njih taj šugavi matus design :res:
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Gdje nabaviti?

Post by vw-mala »

a da.. i ne samo to.. nego je ovaj već barem 3 kutije napravio odkad je to pitao a sad se ovaj pravi pametan.. jaoooo
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

Gdje nabaviti?

Post by G@RO »

wtf? ima barem 10novih thread-ova o tapericarnju i nabavci materijala :lol: kaj ste svi popizdili s time, a ovaj sta radi u sesvetama je neumoran :vamp:
Pozdrav!
G@RO
dado11
Registered User
Registered User
Posts: 592
Joined: Sun Sep 16, 2007 3:31 pm
Location: Karlovac

Gdje nabaviti?

Post by dado11 »

[QUOTE=Catch]evo ovako, ako netko zna gdje ima na području Karlovca za nabavit platno za tapeciranje kutija, ne mora biti nis posebno samo da ne moram ići u Zagreb po to :vamp:
pa ako netko zna, hvala unaprijed idol::[/QUOTE]


Sijećam se da sam kupovao skaj kod lika u trgovini koja se nalazi na sljedećoj lokaciji: Prođeš korzo pa ideš prema Baniji. Prije skretanja na banijanski most preko ceste, u jednoj od onih starih kućica se nalazi trgovina..

Ja sam tamo kupovao skaj. Znam da imaju i svakakvih spužvi. Za ovo platno nisam siguran ali vrijedi otići pitati. Nije daleko..
Life is nothing without music
User avatar
Johnny
Registered user
Registered user
Posts: 858
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:10 am
Location: Karlovac

Gdje nabaviti?

Post by Johnny »

Ili najednostavnije otiđi u Flamu i kupi tekih kakav želiš i koje god želiš veličine:vamp:
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Gdje nabaviti?

Post by vw-mala »

ne, ne, ne! kad se već nešto reklamira onda neidi u Flamu, tam su bezveze, odi u Kardo :)
Catch
Registered User
Registered User
Posts: 143
Joined: Fri Jun 01, 2007 10:22 pm
Location: Karlovac/Zagrab

Gdje nabaviti?

Post by Catch »

da da, zahvaljujem svima;
ma napravio vec toliko kutija od kad sam pitao (malo isprobavam) a niti jedna nije tapecirana :wallbash: :wallbash:
ali budem sad, valjda :laugh:
User avatar
Johnny
Registered user
Registered user
Posts: 858
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:10 am
Location: Karlovac

Gdje nabaviti?

Post by Johnny »

[QUOTE=vw-mala]ne, ne, ne! kad se već nešto reklamira onda neidi u Flamu, tam su bezveze, odi u Kardo :)[/QUOTE]
:laugh: fuck off :laugh:
vladom
Newbie
Newbie
Posts: 54
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:59 pm
Location: Karlovac
Contact:

Gdje nabaviti?

Post by vladom »

odes fino kod Vojaka u Rowel i tamo mu kazes da ti dofura iz dobrog-zvuka koje oces platno
----------------
Ghmmm
dboom
Registered user
Registered user
Posts: 832
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:56 pm

Gdje nabaviti?

Post by dboom »

Ja sam za svoju kutiju kupio u Kardu sivi (nisu imali crni) tapison i super je ispalo, dovoljno je tanak pa lako manipuliraš njime na rubovima i sl., jedino nije baš rastezljiv pa ti ga ne bih preporučio ako imaš nepravilne površine
P.S. Ako ideš u Rowel pozdravi mi bivšeg gazdu:laugh:
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Gdje nabaviti?

Post by vw-mala »

a ak ideš u Kardo, pozdravi mi sestru hehehehe
Catch
Registered User
Registered User
Posts: 143
Joined: Fri Jun 01, 2007 10:22 pm
Location: Karlovac/Zagrab

Gdje nabaviti?

Post by Catch »

[QUOTE=dboom]
P.S. Ako ideš u Rowel pozdravi mi bivšeg gazdu:laugh:[/QUOTE]


[QUOTE=vw-mala]a ak ideš u Kardo, pozdravi mi sestru hehehehe[/QUOTE]


jos necije prijatelje, rodbinu, poznanike, pa da malo okolo pozdrave djelim :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Catch on Wed Sep 26, 2007 2:49 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “dB Team Karlovac”