mrežnica

Post Reply
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

mrežnica

Post by vw-mala »

ovak.. nešto nas je malo u zadnje vrijeme na meetu (thats new) pa ono.. mislila sam da bi možda bilo zabavnije da se nađemo na mrežnici vikendom ranije pa malo kupanje i tako to...

eto drugi vikend, 11.8., su na Brigu igre bez granica, bit će nogomet, povlačenje užeta i takve zabavne igre, još ne znam detalje, kad dobijem mejl sa programom i to obavijestit ću vas, to ja trebam vodit i to pa ako vas bude tamo voljnih da mi pomognete, treba uvijek neko krenut pa lako nagovorim ostale da sudjeluju i to :vamp:

kažem, još točne informacije napišem kad saznam...
ako vrijeme bude služilo i ako bude ljudima zanimljivo bit će i subota i nedjelja

a mogli bi i ovu nedjelju ak je neko za i ak se ima vremena malo na grupno kupanje?
Last edited by vw-mala on Fri Aug 03, 2007 4:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

mrežnica

Post by V12 Sound »

Pa ako bi bilo topless dosli bi i mi iz Rijeke :whistling: :laugh:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

mrežnica

Post by vw-mala »

[QUOTE=V12 Sound]Pa ako bi bilo topless dosli bi i mi iz Rijeke :whistling: :laugh:[/QUOTE]
joj hrvoje, ko će tebe u toplessu gledat??? :lol: :lol:
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

mrežnica

Post by V12 Sound »

Uuuuu.... naslo bi ih se :whistling: :laugh:
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

mrežnica

Post by denister »

da da hrvoje,znaš da ja imam veće cice:)
Image
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

mrežnica

Post by vw-mala »

ovak.. čisto informativno za one koji ne znaju a uskoro se misle uputit na Brig.. most je zatvoren za prometovanje.. tj.. stoji znak zabrane prometa ali ja sam ga prešla jer mi nije padalo na pamet da se vraćam skroz u duga resu na drugi most... tek tolko da znate.. ak idete, idite prek duga rese
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

mrežnica

Post by hrvoje »

[QUOTE=vw-mala]ovak.. čisto informativno za one koji ne znaju a uskoro se misle uputit na Brig.. most je zatvoren za prometovanje.. tj.. stoji znak zabrane prometa ali ja sam ga prešla jer mi nije padalo na pamet da se vraćam skroz u duga resu na drugi most... tek tolko da znate.. ak idete, idite prek duga rese[/QUOTE]


btw: murja se zna sakrit sa druge strane mosta u sumarku :vamp: kazna je 600kn
Catch
Registered User
Registered User
Posts: 143
Joined: Fri Jun 01, 2007 10:22 pm
Location: Karlovac/Zagrab

mrežnica

Post by Catch »

[QUOTE=vw-mala]ovak.. nešto nas je malo u zadnje vrijeme na meetu (thats new) pa ono.. mislila sam da bi možda bilo zabavnije da se nađemo na mrežnici vikendom ranije pa malo kupanje i tako to...

eto drugi vikend, 11.8., su na Brigu igre bez granica, bit će nogomet, povlačenje užeta i takve zabavne igre, još ne znam detalje, kad dobijem mejl sa programom i to obavijestit ću vas, to ja trebam vodit i to pa ako vas bude tamo voljnih da mi pomognete, treba uvijek neko krenut pa lako nagovorim ostale da sudjeluju i to :vamp:

kažem, još točne informacije napišem kad saznam...
ako vrijeme bude služilo i ako bude ljudima zanimljivo bit će i subota i nedjelja

a mogli bi i ovu nedjelju ak je neko za i ak se ima vremena malo na grupno kupanje?[/QUOTE]


nije to ni tako losa ideja; :thumbup: :thumbup:
ja bi i dosao, sad za ovu nedjelju nisam siguran, ali sljedeci vikend bi mogao, makar moram u subotu ujutro na tehnički :censored:
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

mrežnica

Post by vw-mala »

[QUOTE=hrvoje]btw: murja se zna sakrit sa druge strane mosta u sumarku :vamp: kazna je 600kn[/QUOTE]
a dobro, imala sam sreće, kiša je lila pa im se valjda nije dalo stajat... gamad :vamp:
mislim.. natrag sam išla prek duga rese naravno...
Post Reply

Return to “dB Team Karlovac”