Mjesto za rostilj?

Post Reply
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

Ima netko preporuku (bilo bi super na Mreznici) gdje bi bilo dobro slozit rostilj za cca 25-30 ljudi?
Tko rano rani, sam u nju upada
vw-mala
Registered User
Registered User
Posts: 2202
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:11 pm
Location: karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by vw-mala »

[QUOTE=grimreaper]Ima netko preporuku (bilo bi super na Mreznici) gdje bi bilo dobro slozit rostilj za cca 25-30 ljudi?[/QUOTE]
pa čuj.. najbolje ti je ak imaš viksu na mrežnici :lol:
ja da radim roštiljku imam najbolju frendicu s viksom u mrežničkim novakima i tam smo za moj rođendan hehe
a ovak.. hm.. ak je sad skoro i ak ti ne treba neka privatnost onda i na brigu možeš napravit jer dok nije sezona kupanja imaš ful mjesta tamo... a ak ti treba neš malo privatnije.... hm... onda se zicni u auto i kreni prema Bukovlju i negdje uz put ćeš nać mjesta kolko oćeš
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

[QUOTE=vw-mala]pa čuj.. najbolje ti je ak imaš viksu na mrežnici :lol: [/QUOTE]

Ma daj?

[QUOTE=vw-mala]
ja da radim roštiljku imam najbolju frendicu s viksom u mrežničkim novakima i tam smo za moj rođendan hehe
a ovak.. hm.. ak je sad skoro i ak ti ne treba neka privatnost onda i na brigu možeš napravit jer dok nije sezona kupanja imaš ful mjesta tamo... a ak ti treba neš malo privatnije.... hm... onda se zicni u auto i kreni prema Bukovlju i negdje uz put ćeš nać mjesta kolko oćeš[/QUOTE]

Bio sam danas u kampu, stvarno je odlicna lokacija. No isto tako je i cifra 600kn, pa sam malo ostao zatecen... S obzirom da ce bit drustvo od 15ak auta i 30ak ljudi (mozda i vise), ne bi bas rado negdje "na crno" slozio rostilj. Bilo bi super kad bi imali kod nekog samo prostor (nije bitno da imamo vikendicu na raspolaganju), makar i platili...
Tko rano rani, sam u nju upada
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Mjesto za rostilj?

Post by hrvoje »

imas tu u Zvecaju na Mrežnici mjesta dosta pristupacnih ,a dovoljno odvojenih od naselja kolko hoces
ubiti poslje Belavića mjest kolko oces
User avatar
Johnny
Registered user
Registered user
Posts: 858
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:10 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by Johnny »

Možeš i kod Puškarića u Zelenom kutu imaš šank,struju,vodu i mjesto za roštilj igralište za odbojku na pijesku,pošto sam tako ko doma i dobar sam sa gazdom možda bi ti mogao sredit i kakav popust.
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

[QUOTE=Johnny]Možeš i kod Puškarića u Zelenom kutu imaš šank,struju,vodu i mjesto za roštilj igralište za odbojku na pijesku,pošto sam tako ko doma i dobar sam sa gazdom možda bi ti mogao sredit i kakav popust.[/QUOTE]

Bio bih ti zahvalan ako bi mi mogao saznat cifru! ~25-30 ljudi.
Tko rano rani, sam u nju upada
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

[QUOTE=hrvoje]imas tu u Zvecaju na Mrežnici mjesta dosta pristupacnih ,a dovoljno odvojenih od naselja kolko hoces
ubiti poslje Belavića mjest kolko oces[/QUOTE]

Malo mi je grba jer dolaze ljudi iz svih dijelova Hr + Slovenci, bit ce nas dosta (i dosta auta), pa ne bi htio da budemo negdje ilegalno... Jer koje sam ja srece...
Tko rano rani, sam u nju upada
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Mjesto za rostilj?

Post by hrvoje »

[QUOTE=grimreaper]Malo mi je grba jer dolaze ljudi iz svih dijelova Hr + Slovenci, bit ce nas dosta (i dosta auta), pa ne bi htio da budemo negdje ilegalno... Jer koje sam ja srece...[/QUOTE]


to je i inace mjesto di rulja iz ZG dolazi rostiljat i al da bute bas svi mogli doc tu autom tesko, autce bi trebali parkirat malo dalje i jedno 500 m pjesaka bacit
User avatar
Johnny
Registered user
Registered user
Posts: 858
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:10 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by Johnny »

[QUOTE=grimreaper]Bio bih ti zahvalan ako bi mi mogao saznat cifru! ~25-30 ljudi.[/QUOTE]

Javim ti cifru čim se čujem s gazdom:lol:
TonY
Registered User
Registered User
Posts: 1248
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:47 pm
Contact:

Mjesto za rostilj?

Post by TonY »

[QUOTE=grimreaper]Malo mi je grba jer dolaze ljudi iz svih dijelova Hr + Slovenci, bit ce nas dosta (i dosta auta), pa ne bi htio da budemo negdje ilegalno... Jer koje sam ja srece...[/QUOTE]

Pretpostavljam da se to neki Volvo meet sprema? :vamp:
Izrada panela i kutija od fibera... Info na PM...
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

[QUOTE=TonY]Pretpostavljam da se to neki Volvo meet sprema? :vamp:[/QUOTE]

Dobro pretpostavljas:laugh:
Tko rano rani, sam u nju upada
User avatar
Johnny
Registered user
Registered user
Posts: 858
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:10 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by Johnny »

[QUOTE=grimreaper]Bio bih ti zahvalan ako bi mi mogao saznat cifru! ~25-30 ljudi.[/QUOTE]

Cifra bi ti bila 15kn po osobi znači za vas 30, 450kn s tim da imate šank,frižider za hladit pive, stolove i klupe. Samo bi mi trebao točan datum kada bi to bilo da ti znam 100% reć da je slobdno jer kaže da mu je dosta popunjeno a šta se tiče parkinga tu se nemaš šta brinut jer ima dosta mjesta između ostalog pogledaj http://www.zeleni-kut-puskaric.hr/ kako to izgleda. A ako se odlučiš da bi to bilo
dolje javi na mob.(imaš PM) i ja ti vidim jel slobodno i rezeviram.:lol:
Last edited by Johnny on Mon Apr 16, 2007 3:35 pm, edited 1 time in total.
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

Mjesto za rostilj?

Post by grimreaper »

[QUOTE=Johnny]Cifra bi ti bila 15kn po osobi znači za vas 30, 450kn s tim da imate šank,frižider za hladit pive, stolove i klupe. Samo bi mi trebao točan datum kada bi to bilo da ti znam 100% reć da je slobdno jer kaže da mu je dosta popunjeno a šta se tiče parkinga tu se nemaš šta brinut jer ima dosta mjesta između ostalog pogledaj http://www.zeleni-kut-puskaric.hr/ kako to izgleda. A ako se odlučiš da bi to bilo
dolje javi na mob.(imaš PM) i ja ti vidim jel slobodno i rezeviram.:lol:[/QUOTE]

Budemo preko pm-a:laugh:
Tko rano rani, sam u nju upada
Post Reply

Return to “dB Team Karlovac”