Koko !

Locked
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Koko !

Post by kill »

[QUOTE=Spekny]morat cu jedan put kupit jedan polovan alpine sub pa vidit njegove mogućnosti jer ovako je to sve rekla-kazala . . . nisam upoznat u njihove vrhunske rezultate u spl-u.[/QUOTE]

a rezultati u Street A,B i Pandin rezultat ti nije dovoljan? :whistling:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Sound GARAGE
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:31 pm
Location: Čakovec
Contact:

Koko !

Post by Sound GARAGE »

[QUOTE=V12 Sound]Idemo li preko 150.1 dB ? Ili ces u mirovinu ?

Ajde idemo dalje ... barem na 151 dB ... mi imamo samo Alpine dok si ti naoruzan sa ''Power from the Gods'' , malo si u ''prednosti'' ali nema veze nama to ne smeta...:laugh:
@Hrvoje - prikljuci se utrci , ucini ju zanimljivijom....a vi ostali iz S.G. (citaj Herman) - WE ARE COMING TO GET YOU !

CINI MI SE DA CE OVA SEZONA BITI HEBENO ZANIMLJIVA :whistling: [/QUOTE]

Zato ste prešli 150dB jer imate Z1 Digital Design pojačalo.
Ići če to i dalje ako woofer izdrži!!
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Koko !

Post by hrvoje »

Last edited by hrvoje on Mon May 29, 2006 7:00 pm, edited 1 time in total.
meex-pu
Registered User
Registered User
Posts: 1185
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:52 am
Location: Pula

Koko !

Post by meex-pu »

[QUOTE=hrvoje]v 12 linkic za tebe :D :D :D

http://www.callme.nm.ru/schild.swf?namee=v12%20sound[/QUOTE]


2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Image
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko !

Post by Koko »

[QUOTE=V12 Sound]Idemo li preko 150.1 dB ? Ili ces u mirovinu ?

Ajde idemo dalje ... barem na 151 dB ... mi imamo samo Alpine dok si ti naoruzan sa ''Power from the Gods'' , malo si u ''prednosti'' ali nema veze nama to ne smeta...:laugh:
@Hrvoje - prikljuci se utrci , ucini ju zanimljivijom....a vi ostali iz S.G. (citaj Herman) - WE ARE COMING TO GET YOU !

CINI MI SE DA CE OVA SEZONA BITI HEBENO ZANIMLJIVA :whistling: [/QUOTE]



Volim kad neprijatelj toliko razmišlja o meni da otvara post naslovljen mojim nadimkom. Ja recimo uopće ne mislim na tebe i ne smatram te konkurencijom, pa neću otvoriti novi post u kojem bi ti rekao da si prvo ispravi potpis na 150.0 dB, jer niste još prešli 150, zatim da si pukneš u čelo jer me ne možeš stići sa Pandom, 38-icom, Z1 pojačalom i 2 akumulatora, a i savjetujem ti da se malo pristojnije ponašaš kako ti se ne bi ukinula pomoć iz Slovenije bez koje si imao 10 dB manje :lol: :lol: :lol: . Mogu mirne duše u mirovinu jer sam prešao 150 sa 1 30-kom, uhvatio 147.9 sa Pioneer 30-kom i 1600 W AB klase, imao 143.5 u karavanu sa 375 W, 145 u deathmatchu, 22 pehara, uključujući jednog za najglasnijeg na 2 susreta, na svakom natjecanju imam najjači rezultat na zadnjem brpu (govori li ti to nešto, a uvijek idem do kraja), raspitaj se malo čija je kutija odnijela prvo mjesto u Street A,... Ja polako nalazim pametnije načine za ubijati lovu, a tebi želim puno sreće i da se malo prizemljiš jer nosom paraš plafone :bangin:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

Koko !

Post by Spekny »

O izdržljivosti alpine ne treba prićat,može on držat,to sam se uvjerija u V.G. kad su brpali u astri cilo vrimei ...Sub nije toliko presudan kao sve ostalo,sa pioneerom se isto može dosta dobro brpnit.Važno je pojacalo i napajanje a onda tek sub,naravno nesmije ni on bit smeće ali te male nijanse sub alpine-dd-treo i nisu toliko bitne ako ostalo nije OK.
Uglavnom svi mi imamo svoja mišljenja i svatko je upravu jer svi imamo dobre rezultate.
Spekny
Registered User
Registered User
Posts: 1041
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:15 am

Koko !

Post by Spekny »

Ako momak sa Term Labom uskoro dojde do mene dok ne izvadim Treo-e onda cu nešto podesit i nadam se da ide preko 151db...mislim da nije nemoguce...eto barem preko 150.5db.Još malo pomjerit kutiju i još jedna mala tajna.
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Koko !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Koko]Volim kad neprijatelj toliko razmišlja o meni da otvara post naslovljen mojim nadimkom. Ja recimo uopće ne mislim na tebe i ne smatram te konkurencijom, pa neću otvoriti novi post u kojem bi ti rekao da si prvo ispravi potpis na 150.0 dB, jer niste još prešli 150, zatim da si pukneš u čelo jer me ne možeš stići sa Pandom, 38-icom, Z1 pojačalom i 2 akumulatora, a i savjetujem ti da se malo pristojnije ponašaš kako ti se ne bi ukinula pomoć iz Slovenije bez koje si imao 10 dB manje :lol: :lol: :lol: . Mogu mirne duše u mirovinu jer sam prešao 150 sa 1 30-kom, uhvatio 147.9 sa Pioneer 30-kom i 1600 W AB klase, imao 143.5 u karavanu sa 375 W, 145 u deathmatchu, 22 pehara, uključujući jednog za najglasnijeg na 2 susreta, na svakom natjecanju imam najjači rezultat na zadnjem brpu (govori li ti to nešto, a uvijek idem do kraja), raspitaj se malo čija je kutija odnijela prvo mjesto u Street A,... Ja polako nalazim pametnije načine za ubijati lovu, a tebi želim puno sreće i da se malo prizemljiš jer nosom paraš plafone :bangin:[/QUOTE]

Ajajajaj....jeste ekipa ....ali nema veze ....nije shvacena poanta mog posta....sjeti se dB Draga u Rapcu prosle godine - trenutak kad smo se upoznali ?
Ne sjecas se ? - da te podsjetim , dosao si i onako bez bok ili kako ste decki prvo sto si rekao bilo je : ''ne bu vi decki daleko dogurali sa tim Alpine-om !''
I tu tvoju recenicu smo zapamtili i ne samo zapamtili urezala nam se u pamcenje...a sada nakon nasih skoro godinu dana mi imamo isti score kao i ti nakon tvojih neznam koliko si rekao godina bavljenja autoakustikom - I DA NE ZABORAVIMO , NEMAMO TERMLAB ! - ali zato imamo pomoc iz Slovenije kao sto si vec napisao...
A glede ovog score-a to je tek pocetak , auto smo slozili u dva sata (od 06:00-08:00 AM) jer nam je pojacalo stiglo u Petak navecer...
A glede te pomoci iz Slovenije mislim da nisi adekvatan da nam prijetis sa nekim ukidanjem iste ili ne jer ni sam neznas pravo stanje stvari - NASA EKIPA BRIJE NA ISKRENOST I POSTENJE STO SE NEMOZE RECI ZA NEKE LJUDE NA OVOM FORUMU !!! (znat ce se prepoznati oni o kojima se prica )

P.S. Namjera otvaranja ovog threada je bila malo zahebancije i bockanja sto ocito nije primljeno tako ali kako kazu ''WHO GIVES A FUCK''
Last edited by V12 Sound on Mon May 29, 2006 11:24 pm, edited 1 time in total.
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Koko !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=hrvoje]v 12 linkic za tebe :D :D :D

http://www.callme.nm.ru/schild.swf?namee=v12%20sound[/QUOTE]

:res: :res: Gdje ih samo nalazis :lol: :lol: :lol: bravo
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko !

Post by Koko »

Ne prijetim vam ukidanjem te pomoći jer ja sa Slovenijom nemam ništa, ali znam pravo stanje stvari:lol: Ne sjećam se točno da sam to rekao, ali sa Alpineom nećete daleko dogurati, evo pojačalo si već promijenio:lol: :lol: A ovo o iskrenosti i poštenju, LOL, zašto me onda ovako napadaš?
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Koko !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Koko]Ne prijetim vam ukidanjem te pomoći jer ja sa Slovenijom nemam ništa, ali znam pravo stanje stvari:lol: Ne sjećam se točno da sam to rekao, ali sa Alpineom nećete daleko dogurati, evo pojačalo si već promijenio:lol: :lol: A ovo o iskrenosti i poštenju, LOL, zašto me onda ovako napadaš?[/QUOTE]

MA svi znaju pravo stanje stvari- nisi otkrio Ameriku - Lojz nam pomaze kao sto pomaze (ili je pomagao) Hrvoju jer nitko se nije rodio pametan i na ovom svijetu smo da naucimo od drugih i eventualno mu pridonesemo i svojim idejama...a glede napadanja - NE NAPADAM TE :laugh: bockam te ...
Pojacalo smo morali promjenit jer mjesta za napredak sa pojacalima od 500-1000 W nema i to znamo ti i ja a dok se stvari ne promjene (Alpine izbaci pojacalo koje se moze linkat) ostajemo na DD-u idol:: - kupili smo najace pojacalo na 12 V i ponosni smo jer onja za trku sad imamo pa da vidimo dokle cemo doci :whistling:
Daj mi sliku zapaljenog Alpine-ovog suba ili link ...nemas ? Hoces par slika ili linkova gdje se razlecu Hifonics , Treo i ini subovi ?
Znas li ti da smo mi prvi na svijetu koji su prosli 150 dB sa Alpine subovima ?
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko !

Post by Koko »

koliko znam mobu se linkati MRD-i, a tek ovi novi mali, naslažeš ih u visinu koliko hoćeš, kao kućne komponente :lol: Kaj me briga kaj gori, SVE gori, ništa nije neuništivo, u to sam se uvjerio. Woofer je manje bitan od pojačala bravo
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
User avatar
V12 Sound
Registered User
Registered User
Posts: 2611
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:42 am
Location: Rijeka
Contact:

Koko !

Post by V12 Sound »

[QUOTE=Koko]koliko znam mobu se linkati MRD-i, a tek ovi novi mali, naslažeš ih u visinu koliko hoćeš, kao kućne komponente :lol: Kaj me briga kaj gori, SVE gori, ništa nije neuništivo, u to sam se uvjerio. Woofer je manje bitan od pojačala bravo[/QUOTE]

Nazalost moram te razocarati ....mogu se linkati ali samo vizualno :lol: nema mogucnosti linkanja za snagu...
Dva brata uboga j**u jedan drugoga...
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko !

Post by Koko »

Nema veze, nisam razočaran :laugh: :lol: :lol:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
gavun

Koko !

Post by gavun »

[QUOTE=Spekny]Ako momak sa Term Labom uskoro dojde do mene dok ne izvadim Treo-e onda cu nešto podesit i nadam se da ide preko 151db...mislim da nije nemoguce...eto barem preko 150.5db.Još malo pomjerit kutiju i još jedna mala tajna.[/QUOTE]
izmirit ces ti moj kurac :bash: eto mene sutra cupat subove vani dok su zivi:laugh:
Locked

Return to “Sound Garage”