Koko !

Locked
Andy_Boy
Registered User
Registered User
Posts: 502
Joined: Mon May 01, 2006 2:09 pm
Location: Vukovar
Contact:

Koko !

Post by Andy_Boy »

Daj te ljudi, ja sam ovdje mozda najmladi pa se ne ponasam kao vi, bolje sutite svi i nemojte se svadati nego alat u ruke i na posao...bolje znate slagati ozvucenja nego se svadati pa to i radite...niste politicari pa da serete...nemoj te se svadati...ovo je forum koliko sam shvatio da se svi druzite i izmjenjuju znanje...a sad odjednom svi sve znaju...nikog ne zelim uvrijediti..

@ admin...:offtopic:

peace
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Koko !

Post by denister »

ovdje ti je politika kao i u nogometu:):):):):)
Image
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko !

Post by Koko »

Bez offtopica u threadu posvećenom meni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Sound GARAGE
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:31 pm
Location: Čakovec
Contact:

Koko !

Post by Sound GARAGE »

[QUOTE=V12 Sound]Pojacalo je montirano u 06:00 AM i nista nije postelano...BTW mi jos nemamo termlab...[/QUOTE]

Lajči je montirao svoj sistem dan prije navečer u 18 sati a opet pobijedio i bio najglasniji.
Zapamti nije vašno kad montiraš pojačalo jer ti treba 10 min za montažu i 2 min za uštelavanje ako znaš to dobro napraviti onda če pojačalo dati maximum.
Ja sam vidio kako ste namjestili pojačalo i mogu ti reči da je bilo krivo namještenowtf !!
butcher

Koko !

Post by butcher »

T Ripper i Faraon - Do sada sam bio na vise natjecanja nego sto cete vi ikada biti :(
A sto se tice SPL kutije napravit cu vam sigurno neku sa kojom cete postici rezultat i na portu nece pisati LBaudio ili bilo sto drugo (slovenci bez uvrede)
:(
Pa kad se budete hvalili da ste sami projektirali kutiju ali u rijeci nema stolara pa ste bili prisiljeni poslati Lojzu dimenzije i upute da vam ju slozi
VAM NECE PASTI U VODU :(

A ono sto sam napisao u vezi laba i frekvencije je osobno misljenje na vase da "nemate laba u rijeci" ili bilo gdje pa zato ne mozete napraviti bolji rezultat na dragu.... :(

Bas me zanima na koliko cete se natjecanja ove godine pojaviti, ili da pogodim... Viskovo, Split i Grobnik :(

....ja ne serem okolo po cijelom forumu nego samo po ovom threadu bulshit
Last edited by butcher on Tue May 30, 2006 11:49 pm, edited 1 time in total.
lomax
Registered User
Registered User
Posts: 472
Joined: Sun Mar 26, 2006 8:04 pm
Location: Rijeka

Koko !

Post by lomax »

T butcher:

ajd majstore kad si tako dugo u ovome pridruzi nam se, slozi auto pa da vidimo sta mozes.a i na kojim si natjecanjima bio ti?u njemackoj ili austriji?SAD?slovenija se ne racuna iz ocitih razloga.
Sound GARAGE
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:31 pm
Location: Čakovec
Contact:

Koko !

Post by Sound GARAGE »

[QUOTE=Speedy-RI]Ajde mi ti lijepo objasni kako se na uho moze odrediti koja je frekva najbolja:censored: :censored: :censored: :censored: :censored:

Ajde nam lijepo objasni kada si tolko pametan:wallbash: :wallbash: :bash:[/QUOTE]

To ti je kao svi prdimo i sada ti odredi tko je najglasnije prdnuo!!
lomax
Registered User
Registered User
Posts: 472
Joined: Sun Mar 26, 2006 8:04 pm
Location: Rijeka

Koko !

Post by lomax »

idol:: :res: idol::
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Koko !

Post by Outlaw »

2 butcher: :res: :res: :res: :lol: :lol: :res: :res:
butcher

Koko !

Post by butcher »

ajd jeger boy da znas nesto o SPL-u ne bi koristio kicker
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

Koko !

Post by bravo-ri »

[QUOTE=butcher]ajd jeger boy da znas nesto o SPL-u ne bi koristio kicker[/QUOTE]

uf,al je ovo nisko:whistling: :whistling:
butcher

Koko !

Post by butcher »

Ma ja se samo salim!!!!
Oprostite mi svi koje sam uvrijedia nekim svojim komentarom!
lomax
Registered User
Registered User
Posts: 472
Joined: Sun Mar 26, 2006 8:04 pm
Location: Rijeka

Koko !

Post by lomax »

mene nisi uvrijedio jer se slazem s tobom vepru!ja isto mislim da kicker nije za db drag.prije za emmu...
Last edited by lomax on Wed May 31, 2006 3:31 am, edited 1 time in total.
User avatar
West
Registered User
Registered User
Posts: 1710
Joined: Fri Feb 10, 2006 3:50 pm
Location: Karlovac

Koko !

Post by West »

[QUOTE=lomax]mene nisi uvrijedio jer se slazem s tobom vepru!ja isto mislim da kicker nije za db drag.prije za emmu...[/QUOTE]

NHF, ali :lol:
NO TURBO  NO FUN.
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Koko !

Post by hrvoje »

power from the gods:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :thumbup:
Locked

Return to “Sound Garage”