Izazov?!

Post Reply
Faris D
Registered User
Registered User
Posts: 307
Joined: Wed Jan 10, 2007 11:56 pm
Location: Sarajevo BiH

Izazov?!

Post by Faris D »

ma no sikiriki i Muh@ cita ovo redovno.

inace evo slazem nesto po kompu pa se sjetih da imam slikicu jednu tvoju sa dodjele nagrada :)

Image
Shot at 2007-07-29

nego kako je zavrsio nagradni JVC
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Izazov?!

Post by alex »

[QUOTE=caraudio.ba]ma no sikiriki i Muh@ cita ovo redovno.

inace evo slazem nesto po kompu pa se sjetih da imam slikicu jednu tvoju sa dodjele nagrada :)

Image
Shot at 2007-07-29

nego kako je zavrsio nagradni JVC[/QUOTE]
bez torbice ni u wc.....dule šampion!!!!!!!!!!
dulegti
Registered User
Registered User
Posts: 348
Joined: Mon Apr 03, 2006 10:25 am
Location: Novi Sad,Srbija

Izazov?!

Post by dulegti »

[QUOTE=caraudio.ba]ma no sikiriki i Muh@ cita ovo redovno.



nego kako je zavrsio nagradni JVC[/QUOTE]
Skinuo sam sliku sa foruma,u svakom slucaju hvala....A sto se tice JVC-a,prodat je odma ujutro u firmi,moram malo troskove da povratim..:juju:
165,6 dB
Image
Hadžija
Registered User
Registered User
Posts: 217
Joined: Tue Aug 22, 2006 4:34 pm
Location: Vukovar

Izazov?!

Post by Hadžija »

[QUOTE=Muh@]iduci event je 02.09 u Modrici , to je 10-ak KM od Samca pa se vidimo nadam se, ili krajem Septembra Tuzla...[/QUOTE]
________________________________________________________________
ALEX, do Modriče bi mogli zapaliti, šta kažeš na to?
85km...to nam je manje od sat vremena vožnje...
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Izazov?!

Post by alex »

[QUOTE=Hadžija]________________________________________________________________
ALEX, do Modriče bi mogli zapaliti, šta kažeš na to?
85km...to nam je manje od sat vremena vožnje...[/QUOTE]
sa ibizom i 180...i manje...
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

Izazov?!

Post by simic »

lajchi wrote:Dakle nakon podužeg razgovora, iz Sound Garage-a smo odlučili prestati sa "ozbiljnim" SPL takmičenjem(kako zbog bezveznog jebanja opreme koja se desila ove godine itd.), tako dugo dok netko ne dotakne i/ili prestigne naše rezultate, a do onda budemo na natjecanjima za zajebanciju, sa sistemima za slušanje ;)

Dakle izazovi su:

1 15" woofer, 1 pojačalo 153,4 dB
1 15" woofer, 4 pojačala 155,5 dB
1 12" woofer, 1 pojačalo 152,1 dB
1500w i 1x15" woofer 150,8 dB


Ovo sad kako zvući zvući i hebe mi se za komentare, tako je odlučeno i od sada čekamo. :P


1 15" woofer, 1 pojačalo 153,7 dB - dB Team Zagreb - Šimić :juju:
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Izazov?!

Post by Type X »

znaci ponovo je SG u igri :res: :lol:
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
lajchi
Registered User
Registered User
Posts: 1911
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:54 pm
Location: Čakovec

Izazov?!

Post by lajchi »

Ako nikaj drugo barem mi je drago da sam bil tu kad je to napravljeno i da je to napravljeno s DD wooferom :D

Ništa, oko 4 mj. se ide opet u lov :D
alex
Registered User
Registered User
Posts: 1656
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:55 pm
Location: vukovar

Izazov?!

Post by alex »

[QUOTE=simic]1 15" woofer, 1 pojačalo 153,7 dB - dB Team Zagreb - Šimić :juju:[/QUOTE]
svaka čast......srbu.....buhahahaha...

to je zbog nalje....
igorp
Registered User
Registered User
Posts: 681
Joined: Thu Nov 22, 2007 9:01 pm
Location: Crikvenica

Izazov?!

Post by igorp »

prvo pozdrav ekipi..
nakon što sam pročitao svih 10 stranica ovog teksta, mogu samo zaključiti da nije veliki problem u financijama i složit sistem. svako se može natjecat sa bilo kojim sistemom makar on bio slaboiji ili jači, zato postoje klase da svako ima šanse se nadmetat sa drugima. npr ja imam prosječan sistem u autu i ja vjerujem da bi bez beda se mogao natjecat s nekim u mojoj klasi s približnom snagom mog sistema koji bi mogao razvit130 db, a zašto ne. ljudi vide rezultate ono 140 db pa 145.. 139,, blablabla i odmah odustanu od same pomisli od natjecanja. Normalno zato jer su ljudi a i ja nedovoljno informirani o tome. ja sam do nedavno tek npr. počeo listati thredove o db natjecanjima. i kad sam se više informirao o tome svatio sam da ima i mjesta za mene u db natjecanjima i da postoje klase u kojim bih mogao konkurirati.
Ovo je sve gledano s natjecateljske strane, no na db mitinzima nije cilj samo nabiti dobar rezultat nego i sklapati nova prijateljstva npr. s članovima foruma, meni bi bilo jako drago kad bi mogao sa svima vama popričati uživo a ne sam oovako preko tipkovnice i monitora. a i pokupiti neke informacije o autoakustici. no dobro sad sam malo skrenuo s teme.....

samo želim reči da smo mi brucoši slabo informirani o tim natjecanjima.evo to sam rekao iz svog iskustva. cijelo vrijem čitam razgovore između vas mrđana u natjecanjima kako nabijate 140 -150 db, pa normalo da če me to slabo interesirati i privlačiti kada nemam ni tu opremu a ni šanse protiv vas.samo se čuju hvale po forumima ja sam natukao 145 blablabla normalo da neču više ni imat volje pročitat taj thread do kraja kad se ja tu nemogu nač. ljude treba samo informirat o tome i to odmah sada...
pošaljite svima PM neka dođu na db i objasnite im da i oni imaju šanse......i da nema ustručavanja, pa šta ako ja nemam sistem koji savija lim auta.... eto
[SIGPIC][/SIGPIC]
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Izazov?!

Post by denister »

e zato ti postoji razlika između db cup-a i db draga, jer u db dragu bi došli sa istim subom(po veličini) a pojačalo samo par kilowata jače kontaš????
Image
igorp
Registered User
Registered User
Posts: 681
Joined: Thu Nov 22, 2007 9:01 pm
Location: Crikvenica

Izazov?!

Post by igorp »

to nisam znao al svejednoi je jako slab odaziv na db kupove, mislim na one koje bi smo mi ovako organizirali a ne one na streetraceu ili tak neš...
[SIGPIC][/SIGPIC]
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Izazov?!

Post by denister »

[QUOTE=igorp;217321]to nisam znao al svejednoi je jako slab odaziv na db kupove, ...[/QUOTE]

a kako ti znaš da je slab odaziv, a novi si u tome????
Image
igorp
Registered User
Registered User
Posts: 681
Joined: Thu Nov 22, 2007 9:01 pm
Location: Crikvenica

Izazov?!

Post by igorp »

pa zato jer sam čuo dosta o tome od alexa kako se oni i njegova ekipa to trude organizirat, pa se javi 30 ljudi da bi ih došlo a na kraju 11,i to nije našta novo, i imaš za pročitat takve primjere u prvih 2-3 stranice ovog threda. čuj meni se isto nebi isplatilo to organizirat na tako mali odaziv ljudi, treba to sve platiti vjerujem da nije nimalo lako to organizirat. a kamoli kad se potrudiš pa ti dođe 10tak ljudi.žalosno
Npr evo sad je kristijan otvori thred da se organizira db cup u crikvenici, normalno svi bi mi išli tamo no kolko je sigurno dal če se tamo pojavit oni koji su rekli da bi tamo došli, ljudi su pizde
[SIGPIC][/SIGPIC]
Kamikaza
Registered user
Registered user
Posts: 977
Joined: Thu Feb 23, 2006 8:24 pm

Izazov?!

Post by Kamikaza »

A kako smo mi znali da će na Grbce doć tolko ljudi???
[SIGPIC][/SIGPIC]
Post Reply

Return to “Sound Garage”