prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

... o radu CICE foruma
Locked
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by matija boy »

znam da mozda ja nisam taj koji treba ovo pokrenut, al mislim da bi bilo lijepo poceti odnekle da ovaj forum dođe na svoje noge.
pa bi bilo lijepo pa da uzme nekoliko dana, pa i tjedan ak treba, da se nađe riješenje za taj dio foruma.

moj prijedlog je da, prilikom pritistka nova tema u prodaji, prvo se pokaze tekst sa pravilima oglašavanja, i da korisnik mora stavit kvačicu ili stisnit gumb "slazem se sa svim pravilima" i da tek onda moze pisat oglas.
ako nakon toga ne napise dobro oglas odma obrisati, pa neka ponovno stavlja i ponovno cita pravila :D
ako je neka sitnica, da fali slovo ili tak nest, stisnite edit i stvar gotova.

i nebi bilo lose da bude jos koji admin za prodaju, recimo jedan uzme hu,zvucnici i subovi, drugi ampove i ostalo, i jos jedan pa neka svatko ima svoj dio, zavisno o kolicini oglasa u pojedinim djelovima.
Image
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by daraczg »

Ufff....

Mislim da oni koji su glavni trebaju napraviti pravila i tako nek bude, kome ne pase ima blacklisted_site

Koliko je bilo na vwcc-u pizdarija oko oglasa pa se nisu prilagođavala pucanstvu

Odite na blacklisted_site pa stavite neku glupu cifru ili tak nesto, odmah ce biti obrisano...kome cete se onda zaliti i prijetiti da vas vidim
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by davor-ri »

za ona "nova pravila" se izjasnila većina forumaša i pravila su (po meni a očito i većini) ok, problem je izbio oko dariaL, ali zapravo problema nema jer pravila su za sve pa i njega ista. Ja ne znam čemu uopće micanje prodaje i ove rasprave, pravila su donešena, provode se i točka. Ove rasprave su potpuno nepotrebne, ne znam  što se njima postiže?
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
vw lego
Registered user
Registered user
Posts: 767
Joined: Fri Jul 10, 2009 10:26 pm
Location: Zagreb, Croatia

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by vw lego »

Ja neznam jer je tak teško otvorit jedan topic i stavit u njega prodaja potražnja ,bump svakih 7 dana i gotovo a to kaj nema slike ili opisa pa ako je ćovjeku u interesu da nešto proda opisat će sve u detalje  :respect:

A to kaj ima puno oglasa pa kaj sad nemoj ćitat i dobro a kad je bilo para  nikoga nije smetalo jer su svi bili sretni i puni para te su si mogli priuštit većinu stvari
:) db team Zagreb -- DB RACEING TEAM ZAGREB  :)
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by bamboklaat »

davor-ri wrote: za ona "nova pravila" se izjasnila većina forumaša i pravila su (po meni a očito i većini) ok, problem je izbio oko dariaL, ali zapravo problema nema jer pravila su za sve pa i njega ista. Ja ne znam čemu uopće micanje prodaje i ove rasprave, pravila su donešena, provode se i točka. Ove rasprave su potpuno nepotrebne, ne znam  što se njima postiže?
:respect:
User avatar
josip
Registered User
Registered User
Posts: 2713
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:18 pm
Location: Zagreb-Dubrava

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by josip »

Pravla su gore samo da se ohladi nekolicina i valjda ce biti donekle sve ok !!!! LP  :D :D :D :D
PB 146,9 1x30 Treo SSx-12+SPL Dynamics S4002
PB 149,5 1x38 SS T4-15+GZPA 1.4000D
Db Team Zagreb
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by eRRoXxX »

vw lego wrote: Ja neznam jer je tak teško otvorit jedan topic i stavit u njega prodaja potražnja ,bump svakih 7 dana i gotovo a to kaj nema slike ili opisa pa ako je ćovjeku u interesu da nešto proda opisat će sve u detalje  :respect:

A to kaj ima puno oglasa pa kaj sad nemoj ćitat i dobro a kad je bilo para  nikoga nije smetalo jer su svi bili sretni i puni para te su si mogli priuštit većinu stvari
:respect:

Znaci jedino sto se po meni treba/trebalo napraviti je nekako odvojiti oglase od novih postova. A sto se tice slike upravo to njemu u interesu...ali isto tak mi nije problem se drzat novih pravila...
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by walbandon »

ajd, poceli ste shvacati da nema neke velike razlike ... samo da svi shvate i prihvate cinjenicno stanje i idemo dalje u nove pobjede... al, zao mi je sto su neki radili muhe od slona i da je sve poslo po zlu, te se nadam da ce te osobe se trznuti, i naci nacin da ponvono budu dio ove nase... donedavno, velike "obitelji"  ...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by Silvach »

Ljudi, ovaj forum je otišao doslovce k vjagu.....  Stalno prepirke.  Jednostavno ostaviz oglase i maknut ih sa liste novih poszova i doviđenja jer onaj ko striltno želi nešto kupit otiči će na podforum prodaja odabrat šta želi i doviđenja.  A sad slike i opis bi bio poželjan jer osobno ne kupujem nešto ako nema slike ili je oglas nepotpun sa informacijama ili od nekog sumnjivog...  Tako da ja sam za da ostane blacklisted_site ali se makne sa popisa novih postova jer svaki dan samo to, nema svrhe koju je nekad ovaj forum imao a to je pomaganje ekipi koja je počela sa tim kao noobovi i trebaju pomoć nas iskusnih kojih na ovom forumu ima dovoljno da rješimo njihove noobovske prohtjeve.  Jer ovakvo prepiranje svaki dan ne da samo tjera nove ljude nego i stare korisnike. Kao što sam i naveo u jednom postu, trebamo nove ljude educirat i gurat da se natječu i da se bave tim sportom.  Tolko od mene.

P. S.  Ispričavam se na pravpisne greške, na mobu sam.
Last edited by Anonymous on Tue Mar 19, 2013 11:37 pm, edited 1 time in total.
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by wildD »

matija boy wrote: znam da mozda ja nisam taj koji treba ovo pokrenut, al mislim da bi bilo lijepo poceti odnekle da ovaj forum dođe na svoje noge.
pa bi bilo lijepo pa da uzme nekoliko dana, pa i tjedan ak treba, da se nađe riješenje za taj dio foruma.

moj prijedlog je da, prilikom pritistka nova tema u prodaji, prvo se pokaze tekst sa pravilima oglašavanja, i da korisnik mora stavit kvačicu ili stisnit gumb "slazem se sa svim pravilima" i da tek onda moze pisat oglas.
ako nakon toga ne napise dobro oglas odma obrisati, pa neka ponovno stavlja i ponovno cita pravila :D
ako je neka sitnica, da fali slovo ili tak nest, stisnite edit i stvar gotova.

i nebi bilo lose da bude jos koji admin za prodaju, recimo jedan uzme hu,zvucnici i subovi, drugi ampove i ostalo, i jos jedan pa neka svatko ima svoj dio, zavisno o kolicini oglasa u pojedinim djelovima.

čemu opet jebeni novi topic o jebenoj smrdljivoj izjebanoj u usta škrbavoj prodaji na ovom forumu koji je ionako na dobrom putu da postane neki izjebani forum ko što se desilo sa CCA i Hrawebom pred nekoliko godina

par članova je ili banirano, par ih je obrisano i sad opet treba neki novi jebeni topic o jebenoj prodaji...daj malo ohladite od svega i da se malo prespava sve to kaj se dešava, nek admini naprave neki pametan prijedlog kak će forum funkcionirati odsad dalje jer će inače i dalje smao nepotrebno letiti sa foruma još članova kak je krenulo
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by marko_v »

Meni recimo pase da vidim oglase u zadnjim postovima i mislim da nisam jedini pa bi bilo fer da se napravi glasanje i kako vecina odluci...
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by marko_v »

I da...i meni se cini da je bruci napravio dosta rigoroznih poteza a koliko sam primjetio odnedavno je poceo aktivno uredjivati forum pa mozda jbg da malo spustis loptu i ti...to je moje zapazanje....sorry ako sam u krivu...
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by eRRoXxX »

Marko, totalno si u pravu s ovim zadnjim. Slazem se....
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by walbandon »

znaci, ponovno, jos jednom , nije tehnicki izvedivo , za sad ... da se oglasi ne pojavljuju na new posts... iako, vecini ljudi pase da se pojavljuju, no , nebitno... samo vas molim sve, da 2 put razmislite prije negonesto napisete , i izbrojite do 10 ... daj, da se svi skuliramo opet, i budemo ponovno jedna velika i sretna zajednica, MOLIM VAS ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: prijedlog za podforum prodaju/kupovinu

Post by Joke »

Walbi pametnije sa neki izbroje so 2 prije nwg banaju nekog.
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”