Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

... o radu CICE foruma
Locked
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Pošto sam novom nabrijanom moderatoru objasnio da NE MOGU STAVIT JEBENE SLIKE POJAČALA KOJA PRODAJEM JER MI JE PREKO OBJE NOGE PREŠLO AUTO OD 2 TONE I U BOLNICI SAM VEĆ JEBENIH MJESEC DANA, a taj nabrijani ****** mi je instant obrisao oglas, na cicama sam bio skoro od prvog dana, prodao cca 100 stvari, nikad nikoga zajebao, odoh ja ća odavde pa se ti moj moderatoru j***....

Sve jasno, ajd bok...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by denister »

dario nemoj, rađe ti ostani tu jer imaš valjan razlog što ne možeš trenutno staviti slike, a to je trebao mod prihvatiti, samo ovo ti nije novi mod brisao...
Image
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Ja sam brisao oglase. Da si čitao pravila, onda bi prvo kontaktirao nekoga od moderatora, objasnio situaciju i sigurno bi ti dali odobrenje da staviš oglase sa slikama s neta. Ali sam 100% siguran da si došao na forum, preskočio sve teme i obavijesti administratora i odmah navalio na prodaju. ;) Žao mi je zbog tvoje nesreće, ali ne izvlači se.
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Ne znam tko je brisao stari moj, ali mi je diglo tlak na 800... Nisam debil, nek netko reče jesam li ga ikad zajebao, je li itko ikad ostao oštećen ili prevaren zbog mene? Lijepo sam odma nakon upozorenja moderatoru pod imenom Darac-ZG rekao zašto nisam stavio slike i išao editirat postove i napisat zašto j***** slike nisam stavio kad ono već obrisano... Ne prodajem sjebane stvari, sve što prodam iza toga stojim što može posvjedočit 99% foruma, ali ovako me nitko j**** neće...

Hoću da se moji oglasi vrate u roku odmah...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Tvoji oglasi su editirani i mogu se vratiti u roku u kojem ih ti možeš ponovo sastaviti. :) Za stare obrisane postove vrijedi isto.

Darac je samo radio posao moderatora. Za sve vrijede ista pravila, isto i za tebe. S obzirom na okolnosti, može ti se napraviti ovaj ustupak.
Last edited by Brucci on Wed Mar 13, 2013 11:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by walbandon »

mislim da trebas prespavati odluku ;) steta da se nisi ranije javio meni ili brucciju s objasnjenjem , vj bi to izgladili , darac zg je jos novi u tome, no, predlazem da nema smisla , s obzirom na situaciju burno reagirati, i da se moze napraviti iznimka ;) ipak, si clan jako dugo i bilo bi steta da odes zbog " gluposti" ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Neću vraćat ništa, preiznerviran sam i kao što sam rekao, odmah sam moderatoru koji me je upozorio napisao zašto slike nisam stavio... Ne moram prodavat ništa, postoji i njuškalo... Nisam stigao ni editirat i napisat zašto j**** slike nisu stavljene... A nedostatci su odmah objašnjeni bili u oglasu...


Edit: Molio bi da se izbrišu svi oglasi koji nisu bili po "novim" pravilima, platit ću operaciju noge nekako drukčije...
Last edited by DarioL on Wed Mar 13, 2013 11:31 pm, edited 1 time in total.
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Žao mi je, ali red se mora provoditi. Da čitaš forum, vidio bi nova pravila i uvjeren sam da bi prije stavljanja prvog oglasa bez slike poslao PM i tražio objasnio situaciju. Gle, dam glavu da te nitko ne bi odbio. Ovako si se napravio grbav, otišao isključivo na prodaju i lupio oglase suprotne pravilima. Nitko od admina ili modova nije vidovit. Eto, neki dan je i jednom od administratora obrisan oglas pa nije rekao niti riječ.
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by denister »

osobno mislim da je greška i od daraca, mogao je i ostale modove upoznati sa problemom pa ne bi došlo do toga, ja bi isto bio izbetoniran radi toga, a to da znamo tvoju prodaju i ne samo prodaju nego i usluge koje si radio za 0kn to znamo pa bi te osobno molio da ne odlaziš...
Brucci wrote: Eto, neki dan je i jednom od administratora obrisan oglas pa nije rekao niti riječ.
nije još ni vidio ;)
Image
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Odma sam nakon upozorenja moderatoru koji me je upozorio napisao u čemu je problem, nisam uopće stigao editirat oglas i napisat zašto slike nisu tu... I jbga, slike i ne mogu nikako biti tu, da se mogu teleportirat to bi i napravio, a ipak sam na ovom forumu već jako puno godina da bi mi se instant takvo nešto napravilo u roku 3 minute...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by bamboklaat »

Dario ne njajke,nego stavi slike i svi sretni  ;) Na forumu je u zadnje vrijeme krenulo kao da smo na buvljaku i zato se trebaju poštovat previla i mislim da je to ok
ooooommmmm...oooommmmm... evo vidiš da ti je tlak pao na normalu  :D
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Maro, ne mogu stavit slike, nisam te bezveze pilao za onu lovu jer mi je fakat gorilo... U govnima sam sa zdravljem i moram poprodavat stvari, tek sam danas uspio zaobić bolnički firewall i uopće doći na cice...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by daraczg »

tvoje poruke sam sada citao, i ajde mislim si posto je tako, ostavit cu... obrisao nisam nista

ALI BUDI SADA SIGURAN, BUDE LI TI FALIO I JEDNO SLOVO U OGLASU ISTOG TRENA GA BRISEM

Pun mi je kufer vas starih clanova, kojih nema mjesecima na forumu, i onda kada ga otvorite, otvorite ga kako bi predali oglas i paljada.
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

BRIŠI SVE!!!!!!!!!!!!!!!
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

I šta, ulogiram se samo da bi stavio nešto u prodaju... Ma pasmater, šta je problem što ne pišem 3 tone pizdarije nego napišem nešto kad nekome mogu nešto pametno reći, pomoći, savjetovati?
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”