Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

... o radu CICE foruma
Locked
User avatar
Schultz
Registered User
Registered User
Posts: 2479
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:20 pm
Location: Sušak, Rijeka
Contact:

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Schultz »

daraczg wrote: Pun mi je kufer vas starih clanova, kojih nema mjesecima na forumu, i onda kada ga otvorite, otvorite ga kako bi predali oglas i paljada.
Malo smo si bahati, ha....?

Malo su mi krilca narasla....?
Malvazijski tigar
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by daraczg »

Zaso sam ja bahat, zasto su mi krilca narasla
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Dario, daj ohladi. Objasnio si sve, umjesto da si tu izlijevao zuc, mogao si ponovo sloziti ta 2 oglasa i nitko ti ih vise ne bi dirao. I tako su se sastojali od par redaka c/p specifikacija, nisi imao litanije na 5 strana.

Samo da razjasnim, oglase ti nije editirao Darac nego ja.
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Prihvatio sam ja ispriku, ali kao što sam i rekao, odmah sam čovjeku napisao zašto nisam stavio slike, nisam stigao uopće to objasnit na oglasima jer se odmah u roku 5 minuta to editiralo... I evo, čak da i hoću stavit slike, preko bolničkog firewalla to niti mogu učinit, upravo provao uploadat na imageshack, 0 bodova, čak niti vidim slike na cicama... A za opet nalazit specove pojačala, linkove na slike istih je malo skoro nemoguće preko eto opet, bolničkog firewalla gdje pola stranica ne mogu otvorit, i malo sam prenatabletirat za to učinit bez da sve izmješam... Ali, raspizdilo me do bola, ubuduće barem dajte nekome fore 20 minuta nakon što ga upozorite da odradi taj edit, nisam čitao pravila, stvarno nisam jer eto inače ih redovito čitam, ovaj put nisam... A j***** sve, ipak mislim da sam tu predugo uz previše prodaja i kupnji... I ja sam se zajebo, kupio sam rockford-a x7 koji je došao i ostao u protectu i nikad se nije uspio popravit, a znam da me čovjek nije zajebao jer je i speed to pojačalo servisirao prije nego je došlo u mene i kupio sam ga jer sam znao da je bilo u top stanju... nisam čovjeka koji mi ga je prodao blatio jer me nije zajebo, hp express ga je ubio donošeći a bio je odlično zapakiran i to se kasno skontalo, a ako speed devil u kojega je pojačalo sad i vjerovatno će i ostati kaže da je sve ispravno, što sam i sam vidio kad sam ga otvorio i ispitao u mene u servisu, ali iz protecta neće nikako, jbga...

Ne znam zašto sam sve ovo ispisao jer sam natabletiran do bola, ali ljudi jbga, ovo me jako naljutilo...
I nisam sad u stanju ponovno složit ta dva oglasa, prezamantran sam i možda to učinim sutra... A evo napisat ću ovdje, prodajem magnat RX mono u biti za lovu koju netko da, i isto tako focal power 4.75 za koliko love netko da... Ali neću ih poklonit, gori mi pa me ne banajte zbog ovoga...
i Brucci ako možeš izbrisat ona 2 editirana oglasa skroz pa ću ih sutra napisat ponovo... i napisat ću zašto ne mogu stavit slike...
Last edited by DarioL on Thu Mar 14, 2013 12:37 am, edited 1 time in total.
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by daraczg »

ajde ti meni lijepo posalji u pm koji su  modeli i cijene i ja cu ti jos veceras sloziti oglase
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Ne treba, hvala, nema beda sutra ću kolegu u firmi uposlit da ih slika, da se ulogira kao ja pa da stavi slike i da bude sve po propisu...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by terrordrome »

Ajde smirite se svi. Popijte caj, pomazite se sa zenom, bacite drkicu... Whatever. Previse gestapovskih pravila ne koristi nikome kao niti kaos i nered. Ja kao njurgavac nemam pooojma sta se to sa ljudima dogadja. Valjda se opca situacija u drzavi i osobni problemi reflektiraju i ovdje. Nadam se da ce to proc.
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Dario, samo stavi sutra te oglase i nece ti ih nitko dirati, ovo je vise nego opravdana iznimka. Iz mojeg kuta gledista je to, u trenutku kada sam brisao oglase, izgledalo bitno drugacije. ;) Vise moderatora radi na uvodjenju reda u oglasniku i tolika se kolcina oglasa brise da se jednostavno nemamo kada dogovarati. Eto, Darac ti je dao priliku da ispravis oglas, ja sam nakon toga vidio oglase i istog trena editirao. Jbg.
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by DarioL »

Ma sve ok, ali popizdio sam zbog toga što sam odmah u oglasu za magnata editirao zašto slike nisu tu, krenuo to napravit i za focala kad oglas editiran jer nisam čitao pravila, vratim se na oglas za magnata kad tamo isti k mada sam bio napisao zašto slika nema... Jbga i ja sam planuo, ali malo bi trebalo smanjit gestapo režim, ako netko ne stavi sliku ili nešto drugo, napisat mu, upozorit ga, znaju ljudi i zaboravit nešto...Evo mene odmah daraczg upozorio i odma sam mu rekao što i krenuo ispravit što sam falio, a to u 5 min nisam uspio...
Pa sam jbga popizdio, dogodi se i to...
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Dogodi se, jebiga. Sad smo se ohladili, opet smo si dobri, Dario, dobrodosao natrag na forum...  :respect:
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Brucci »

Btw, daj sutra samo napisi u oglasu da imas dozvolu za postavljanje oglasa bez slika zbog specificne situacije. ;)
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by denister »

daraczg wrote: ALI BUDI SADA SIGURAN, BUDE LI TI FALIO I JEDNO SLOVO U OGLASU ISTOG TRENA GA BRISEM
daraczg wrote: Zaso sam ja bahat, zasto su mi krilca narasla
evo i tebi fali jedno slovo, hoćeš si izbrisati ili ispraviti???

ne piši nebuloze....
Image
User avatar
Zmajček and Miš
Newbie
Newbie
Posts: 95
Joined: Wed Jul 14, 2010 2:40 pm
Location: Slovenija

Odg: Bilo je lijepo, ali odoh ja odavde...

Post by Zmajček and Miš »

iako DariaL ne znam osobno - želio bi ti samo, da se što prije oporaviš i ozdraviš.

Sve ostalo će se sredit.
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”