Predlažem...

... o radu CICE foruma
Locked
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Predlažem...

Post by bego »

da se stavi u pravila tržnice ako mislis otvorit u jednom podforumu vise oglasa da se mora sve u jedan stavit. Kad dode npr jedan korisnik i on sad digne sve postove odjednom (neki ih imaju stvarno puno) i onda pola njegovih oglasa bude u tom podforumu, i jos kad stisnem "Novi postovi od vaše zadnje posjete" prva stranica oglasi od jednog korisnika. Na pc ekspert forumu imaju to u pravilima, samo što je kod njih jos bolje, imas pravo na jednu aktivnu prodaju.  :D

samo predlažem pa da vidimo šta korisnici misle.  :-*
Image
TIGAR
Registered User
Registered User
Posts: 401
Joined: Tue Apr 07, 2009 6:53 pm
Location: Koprivnica

Odg: Predlažem...

Post by TIGAR »

:respect:
laka mu zemlja
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Predlažem...

Post by denister »

pa će biti da netko prodaje HU, pa drugi dan stavi pod isto da prodaje zvučnike, pa treći dan prodja sub....i sve samo free bumpovi
Image
tomi-zg
Registered User
Registered User
Posts: 113
Joined: Mon Nov 29, 2010 4:36 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by tomi-zg »

denis mislim da nisi skuzio begu...za iste podforume...znaci ako prodaje 2 hu-a, bit ce u jednom oglasu, a ako prodaje 3 pojacala, to ce bit u drugom...ak sam dobro skuzio..i to je ok :)

EDIT: al ovak kak je sad je ipak mozda preglednije
Last edited by tomi-zg on Mon Feb 25, 2013 1:08 am, edited 1 time in total.
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Predlažem...

Post by bego »

preglednije je ali da se drži do nekog reda. ;)
Image
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by daraczg »

I ja se slazem sa tim. Ako sam danas stavio jedan hu, a nakon 2 dana idem drugi stavljati, nema bump nego edit. Isto sam tako i za to da se uvede OBAVEZNO svakih 7 dana bump, jer ima onoga napucam cijenu pa svaki 3 dan bump sa promjenom cijene. Isto tako sam za to da se uvede da se u jednom ili par dana nemoze staviti cca 15 oglasa nego svega 2,3. Sada da idem stavljati sve oglase imali bi minimalno 3 strane novih postova, ali jbg ne ide to tak, nije u redu prema ostalima clanovima.
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Predlažem...

Post by Brucci »

Definitivno podržavam uvođenje reda u blacklisted_site. Ajde, dogovorite se kako bi vam najbolje pasalo pa ćemo vidjeti što se može tehnički izvesti. ;)
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Predlažem...

Post by Silvach »

Ja sam za da se maknu oglasi sa liste desno na naslovnici i da ih se makne sa liste nepročitanih postova jer po meni ovo nije forum striktno za prodaju nego sa educiranje onih koji ne znaju puno o autoakustici a voljeli bi imat neki setup ili nešto.  Onaj ko hoće nešt kupit ima lijepo dva klika miša pa si ode na prodaju i bok. Striktno za oglase služi njuškalo i ostali oglasnici.
Last edited by Anonymous on Mon Feb 25, 2013 9:48 am, edited 1 time in total.
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by eRRoXxX »

Ja predlazem da se uvede pravilo da se mogu dnevno bumpat 2,3 oglasa, posto smatram da ce beginim prijedlogom biti dosta nepreglednije... odes u podforum centralne jedinice i onda imas topica koji se zovu prodajem nekoliko huova  >:( pa moras svaki otvoriti da vidis o kojima je rijec. Mislim da bi se ovim pravilom o 2,3 bumpa dnevno moglo rijesiti to spamanje neprocitanih postova prodajom.

LP
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
c.f.s.
Registered User
Registered User
Posts: 1148
Joined: Mon Feb 18, 2008 5:58 pm
Location: V.Gorica

Odg: Predlažem...

Post by c.f.s. »

Ja tu na forumu imam svega nekoliko oglasa,dok na njuškalu 30ak..Dosta me ljudi već pitalo kako i zašto?Pa zato da ne pretrpavam forum jer ionako ima previše oglasa ;)
Iako bi ih rado i tu stavio ali .....Tako da za preglednost foruma šta se tiče oglasa sam za  :respect:
153db           ported by LBaudio
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by daraczg »

Jos bi volio da se uveda da bez slike nema ni oglasa, pun mi kufer stiskanja drugih linkova da se vidi o cemu se radi... i da slike moraju biti stvarne a ne sa neta ili necije ukradene
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
lemans1000
Registered User
Registered User
Posts: 341
Joined: Tue Sep 07, 2010 10:51 am

Odg: Predlažem...

Post by lemans1000 »

Slažem se s tobom vezano uz sliku. Po meni, slika bi trebala biti obavezna. I to slika uređaja koji se prodaje, a ne slika sa neta. Također i oni linkovi na Njuškalo mi idu na živce...Ja bi i to ukinuo...
Nije bogat onaj koji puno ima već onaj kojem malo treba.
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Predlažem...

Post by Brucci »

Slažem se i sa slikama i sa linkovima. Ako ti je teško staviti tekst na forum, onda nemoj ni prodavati ovdje. Slike pod obavezno. I još nešto, xy puta sam otvorio oglas, zainteresirao se i onda skužio da prodavatelj nema lokaciju u profilu. Uveo bi obaveznu TOČNU lokaciju, a ne neka sranja tipa "u kokošinjcu" i slično.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: Predlažem...

Post by LBaudio »

nesto ce  se morat napravit na temu oglasa,.....toga je stvarno too much i pozdravljam Begovu ideju!

Predlog - slike obavezne i to doticnog predmeta koji se prodaje
Nema bumpanja barem jedan tijedan
Mozda da se oglasi ne pojavljaju medu neprocitanim temama...onaj ko nesto kupuje neka ide u blacklisted_site i trazi.....njegov problem,....i zasto bi to morao bit problem cijelog foruma....
Last edited by LBaudio on Mon Feb 25, 2013 11:02 am, edited 1 time in total.
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by daraczg »

hmm eto jedan prijedlog

Lokacija u profilu obavezna

Naslov oglasa: Ono sto se prodaje i odmah pored toga tocan model

Opis oglasa + stvarne slike + cijena i osim onoga na pm, broj moba ili bilo koji drugi... jer nesto trazim i treba mi to hitno a nema broja i onda ti cekaj da ti se doticni clan javi nakon par dana na pm...
ako je roba koja se prodaje kako treba i nije ukradena ili nesto drugo onda nema potrebe da se ne stavi broj... u vecini slucajeva kada nema broja, dode mi neka sumnja da je neka muljaza
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”