Predlažem...

... o radu CICE foruma
Locked
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Predlažem...

Post by Brucci »

DAČOKTT wrote: Ja sam jedan od onih sta vole trgovati znam da se dobar dio ove rasprave odnosi na mene i oglase. to sam i priznam prodajem svasta i imam dosta oglasa. na forumu nisam samo radi prodaje forum pratim godinama i kad nisam bio na njemu regan. al sta je je patim na oglase. u raspravama i pričama nisam bas aktivan jer sam živac i brzo planem pa nezelim da ljudi misle da sam govno ili neznam kaj. oko instalacija nisam bas u tim vodama da bi nesto prezentirao. to se moze i viditi trenutno nemam vremena da nesto radim oko instalacije i sa tim se hvalim.

sta se tice mojih oglasa mislim da je svaki oglas po starim pravilima vise nego dobar i tih pravila sam se pridrzavao.od slika,broja moba,podataka,naslova,mog profila sve kak spada i kombinacije itd. svaki oglas sam posebno radio tako da je preglednije ono sta nekog zanima da nemora kopati po jednom oglasu i unutra nenađe ništa šta njega zanima. ne radi nekog napucavanja oglasa.

Potpuno se slazem sa bruccijem sto se tice novih pravila.
tih novih pravila sam se poceo pridrzavati na drugim forumima koji se nebave autoakustikom da njih nezatrpavam. ovdje sam se drzao neke preglednosti jer je ovo forum sta se time bavi.

ja se iskreno ispricavam svima onima koje sam živcirao sa svojim oglasima i tu grešku cu ispraviti.

Ja sam imao potrebu da ovo napisem da nebi mislili nesto lose o meni. eto sad mi lakse.
Iskreno da iskrenije ne može.  :RESPECT:

Uskoro ćemo otvoriti forum Hrelić koji se neće prikazivati pod novi postovi pa trpaj dalje. ;)
DAČOKTT
Registered User
Registered User
Posts: 198
Joined: Sat Dec 11, 2010 7:09 pm
Location: Dugo Selo.

Odg: Predlažem...

Post by DAČOKTT »

Eto super meni odgovara. Vidim i sam da su se pocele zakuhavat teme oko oglasa u zadnjih mj. dana. pa sam morao ovo napisati da nebi imali losa misljenja o meni. 

Jos jednom se ispricavam svima. Samo sam se drzao pravila i nekakve preglednosti.
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Predlažem...

Post by Brucci »

Ne sekiraj se, sve 5 ;)
lemans1000
Registered User
Registered User
Posts: 341
Joined: Tue Sep 07, 2010 10:51 am

Odg: Predlažem...

Post by lemans1000 »

Ja osobno nisam ovu temu doživio kao da netko želi nekoga prozivat, već da se pokuša reda uvesti, da to liči na nešto i da se ima bolja preglednost i da se dovede na minimum bilo kakva mogućnost greške jednog člana prema drugome.
Na svakom forumu, u svakom segmentu hobija ima ljudi koji trguju i drugo ih ne zanima ili ih manje zanima, ja osobno nemam nikakvih problema sa time; ako mogu od nekoga nešto sigurno i povoljnije kupiti, Bože moj, zašto ne?!

Evo, mene apsolutno ne zanima slaganje dobre muzike u auto...zašto? Zato što sam u zadnjih 4 godine sa autom napravio  6,500 km i ne vidim poantu ulaganja nekoliko i preko nekoliko tisuća kuna u auto i onda da svako malo gledam kroz prozor hoće li mi netko provaliti i ukrast sve.

Većinu vremena provodim kod kuće ili u radioni i tamo volim dobar zvuk i tome posvećujem pažnju. Koliko mogu, s obzirom da mi ovo nije jedini hobi i imam dvoje male djece koji svoje traže...
Nije bogat onaj koji puno ima već onaj kojem malo treba.
hakkler
Registered User
Registered User
Posts: 116
Joined: Thu Sep 28, 2006 12:11 am
Location: ZG

Odg: Predlažem...

Post by hakkler »

Brucci wrote: Ajmo ovako, moj prijedlog:
1. Lockane oglase ne diramo.
2. Aktivni oglasi koji ne odgovaraju pravilima imaju dva tjedna za prilagodbu, možemo staviti rok do 15.3. Ako se do tada ne prilagode pravilima, brišu se.
3. Članovima koji imaju manje od 20 postova, a oglas su stavili prije donošenja ovih pravila oglase ne diramo.
4.
Kiki93 wrote: Predlazem i pravilo ako oglas nije lockan ili bumpan nekih 2 tjedna da se locka ili brise jer sad vec ima dosta oglasa u prodaji koji nisu lockani ni bumpani jako dugo
Fer?
Nakon pročitane cijele teme..sa svojih minijaturnih 69 postova te članstvom od preko 6 godina na ovom forumu
mene zanima ovo poboldano i kaj je s mojim oglasom dogodilo da je obrisan??

PLUS..

neke podforume i eventualne oglase mogu vidjet samo ako točno specificiram u tražilici ono što tražim jer..u normalnom pregledu foruma mi nisu dostupni..tj...

Tema ili forum koji ste tražili, čini se, ne postoji ili ima ograničenje pristupa.

mislim da sam do sad imao plafon dva oglasa na ovom forumu...a pošto se sam forum pretvara u hrelić kako pišete ili ti tržnicu..na neki način razumijem podizanje pravila na neki viši nivo da bi se ispoštivalo članstvo na forumu a ne neki import-export profil

opet ..upozorenje preko PM-a na osnovu nekog (novog) prekršenog pravila..je moglo biti.

tako da ..baš mi se ne čini to previše fer.

kada će mi biti dostupna opcija podizanja/stavljanja oglasa i preglednik foruma kakav sam imao i prije?

jer moram namlatiti sad par stotina postova..ili kaj?

btw. mogao sam ovo i preko pm-a..al pošto je tema vezana za opčenitu problematiku valjda je pitanje na mjestu a i odgovor kompetentnih će valjda dati smjernicu za dalje..da ostali ne griješe.
dB Team Zagreb 
nekad bio... (camer-man)
pucko
Registered user
Registered user
Posts: 708
Joined: Sun Jun 07, 2009 4:09 pm

Odg: Predlažem...

Post by pucko »

čitaj malo, nema više tržnice na forumu, za nikoga, bar za sada :respect:
Image
Alpine IVA-w202r @ pxa-h701 // audison voce k6, audison voce av 3.0, jlaudio 10w3v3-4 // DLS a7, STEG AQ 220.2
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by solo_x »

Od kad nema trznice forum zivnuo...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Predlažem...

Post by denister »

he he he da je vratit oglase samo na tjedan dana....aaaaaaa bilo bi bum, bump, grba, prepreka, stablo, dogovor...bla bla bla :D
Image
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Odg: Predlažem...

Post by matija boy »

posto sezona pocinje, a na forumu se moze najbolja oprema naci po ajmo reci prihvatljivim cijenama treba nesto rijesiti :D
Image
hakkler
Registered User
Registered User
Posts: 116
Joined: Thu Sep 28, 2006 12:11 am
Location: ZG

Odg: Predlažem...

Post by hakkler »

pucko wrote: čitaj malo, nema više tržnice na forumu, za nikoga, bar za sada :respect:
pročitaj moj post još 1x

ima ako ideš u pregled na tražilici

@matija boy: točno
dB Team Zagreb 
nekad bio... (camer-man)
lemans1000
Registered User
Registered User
Posts: 341
Joined: Tue Sep 07, 2010 10:51 am

Odg: Predlažem...

Post by lemans1000 »

Slažem se da je forum malo živnuo, ali fali dobro kontrolirani blacklisted_site u kojima se članovi drže strogih pravila.
Recite što hoćete, ali skoro sam siguran da 80% misli tako.
Nije bogat onaj koji puno ima već onaj kojem malo treba.
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by eRRoXxX »

matija boy wrote: posto sezona pocinje, a na forumu se moze najbolja oprema naci po ajmo reci prihvatljivim cijenama treba nesto rijesiti :D
+1  :respect:
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
ziMet
Registered User
Registered User
Posts: 1112
Joined: Sat Dec 12, 2009 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Predlažem...

Post by ziMet »

barem vratiti onaj dio Kupujem
team Gemišt
12"& 300W 144.2dB
12"& 600W 145,6dB
PB 147.8
trebaš MDF ringove ??? info PM
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”