Problem s forumom

... o radu CICE foruma
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Nick »

A nemoj sad tako, pisalo se i kad oglasa nije bilo.

Sve je stalo kad je stigao "novi" izgled foruma, i svima najviše fali onaj dio sa novim postovima na početnoj stranici.
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Joke »

Kako sam već pisao, nikom se neda pisat zbog bahatog ponašanja vodatav foruma. Tj većina aktivnih članova je odustala od foruma radi toga. I to je svima jasno osim onome kome bi trebalo bit.
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Re: Problem s forumom

Post by marko_v »

oko tih oglasa se digla prašina bezveze i sad je sve apsolutno isto kao i prije osim što se forum razjebao zbog toga....tačnije ne zbog samih oglasa već zbog načina kako je sve to prezentovano članovima.
onda taj famozni izgled....navodno je zbog starog izgleda foruma sve štekalo a sad sa ovim nije ništa bolje, iako i ovaj sad je relativno ok da ljudi imaju više volje za forum.
onda tu je i bruci koji je recimo došao na par dana i napravio haos a nije ga uopšte bilo aktivno na forumu i sad posle toga ga opet nema.....
da ne pominjem članove koji su banovani bezveze i tako to......mislim da su barem 90% članova ovog foruma normalni ljudi i da forum ne treba nikakve šerife
naravno da je intervencija admina potrebna u nekim situacijama ali sigurno smo bili sretniji sa par oglasa bez slika i lošim tekstom nego sad kada većina nema volje uopšte pogledati forum....
možete pričati da je recesija i tako to pa je zbog toga ovako....ali znam barem 5 članova koji su prije bili aktivni koji imaju hrpu toga urađenog na autima a na forumima nema ničega..
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: Problem s forumom

Post by LBaudio »

Ja vidim najveci problem u Facebooku....to je za forume problem No1
Drugo je mozda zadnja promijena izgleda doruma i manjko nekih stvari koje su bile na starome
Nekima smetaju i pravila oko prodaje...no tu sam mnenja da je bilo potrebno napraviti red...(naprimer hiljardu oglasa od Hermana za njegove vlakice i za svaku malu stvarcicu svoj oglasss...BALAST) jos sada se pronadu ljudi koji nece postovat pravila i ti neka budu sankcionirani......
sve ostalo je jedan veliki Bs
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Re: Problem s forumom

Post by jiva »

Od kada je novi izgled fotum koristim stvarno rijetko. A visio sam tu svakodnevno. Ona opcija za nove postove od zadnjeg posjeta koje sada vise nema je veliki nedostatak.
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Re: Problem s forumom

Post by jiva »

I oglasi nisu toliki problem. Tko ne zeli neka ih ne cita. Netko si je jako komforan sto mora odscrolati 10-ak oglasa. Fali novih instala i diy stvarcica tj. ukratko fali love. I ja bi složio novi instal u auto ili nove zvucnike i ovdje pokazao, ali situacija je takva kakva je
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Re: Problem s forumom

Post by jiva »

Stvarno mi je zao. Na ovom forumu sam upoznao dosta članova osobno, da ne govorim o svim korisnim savjetima koje sam dobio. Ako se ovako nastavi za koju godinu svi se budemo okupili na sprovodu i poslije sutke pili pivu uz pokoji komentar "da li se sjećaš..."
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Joke »

Radi se instalacija isti kao i prije. Novi izgled foruma nije toliki problem, nego od novog foruma je počelo to bezobrazno ponašanje pojedinaca. Mislim šta je toliki problem stavit obavjest ca forum neće radit 2,3,5 dana? Ljudi imaju kontakte na PM ovima, pa bi se lakše bilo organizirat.
Kao jebo vas forum šta nemate život van njega? Pa jbt valjda smo na forumu jer nam je stalo do njega i dio je našeg života.
Tu sam upoznao jako puno današnjih prijatelja s kojima se čujem, vidim svakidan.
Žao mi je gledat da tak nešto propada.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: Problem s forumom

Post by LBaudio »

true.... evo vidi sta se dogada sa Avtoakustika.com........ totalno mrtvilo....steta
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Re: Problem s forumom

Post by wildD »

e nažalost takav pristup tipa "ja sam prčkao, jel vas boli K" ne vodi ničemu osim da se forum koji postoji skoro 10 godina pomalo rasipa i ode. Jer smo se stvarno puno nas upoznali i ostali u kontaktu kao prijatelji/poznanici ili kako tko to hoće nazvati baš zbog foruma. Upoznavali smo se preko nickova po natjecanjima i kojekakim događajima i mislim da bi trebalo promijeniti pristup gazde i admina prema forumu, možda se opet malo pokrene nešto na bolje jer ima, rade se instalacije i uvijek se nešto dešava, samo eto, mislim da treba početi nešto mijenjati.
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Re: Problem s forumom

Post by Koko »

Mislim da previše dramatizirate, jednostavno Facebook je zlo na svijetu i većina stvari se preselila tamo, slike, komentari s evenata, svakodnevna podjebavanja tipa "Davor-RI je ćelava pička" itd. :D
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Re: Problem s forumom

Post by terrordrome »

Davor-RI je ćelava pička
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Nick »

Ne izumiru forumi zbog Fejsa, već zbog samovolje pojedinaca i neuvažavanja mišljenja korisnika koji zapravo i čine sam forum.

I količina korisnih podataka, slika, instala i svega ostalog koja je ovdje, nikad se neće naći na fejsu
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Re: Problem s forumom

Post by marko_v »

a i koji će mi instalacija na forumu, ako stavim sliku na fejs svi će znati da imam najveće pojačalo u selu....
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Problem s forumom

Post by denister »

kad smo već kod fejsa on kad zašteka nitko se sere onom tulipanu zašto mu je zaštekalo ;)
Post Reply

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”