Problem s forumom

... o radu CICE foruma
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by eRRoXxX »

denister wrote:kad smo već kod fejsa on kad zašteka nitko se sere onom tulipanu zašto mu je zaštekalo ;)
Cek jel ovo stvarno tvoj odgovor na sve ove kritike? Oprosti NHF al ovo je na razini nekog djeteta odgovor...

Zar nevidis ti a i svi ostali koji su odgovorni za vodstvo foruma da bi forum i dalje bujao, i to ljudima s cijelog balkana, samo da se pod broj jedan vi malo manje bahatite i serifujete,pokazujete moc... broj dva forum koliko toliko normalno radi.... Normalno je da forum padne neko vrijeme ili da vrsite neke radove na njemu al o tom mozete obavijestiti sve nas ili ako je sam pao to rijesiti u nekom kracem roku. Ukoliko niste kompetentni za to, vjerujem ima ljudi tu koji jesu i vrlo rado bi pomogli...
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Re: Problem s forumom

Post by davor-ri »

terrordrome wrote:Davor-RI je ćelava pička

nisam, vidi mi zurku :res: :res:

denister, ne hebi, narod je u pravu
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Problem s forumom

Post by denister »

eRRoXxX wrote:Zar nevidis ti a i svi ostali koji su odgovorni za vodstvo foruma da bi forum i dalje bujao, i to ljudima s cijelog balkana, samo da se pod broj jedan vi malo manje bahatite i serifujete,pokazujete moc... .
prvo da ja uvijek volim zahebavat, ako imaš šta protiv toga tuži se vodovodu i kanalizaciji ;)
drugo niti šerifujem niti se bahatim, a još manje imam moć za to :)
treće stvarno nikad nitko nije rekao neku pohvalu kad forum radi kako treba uvijek je samo pokuda kad forum ne valja...
četvrto spominje se izgled foruma i da li to privlači ljude ili ne, mislim da to nema veze jer ako jedeš čevape sa plastičnog tanjura ili keramičkog, čevapi su uvijek isti bez obzira kakav tanjur bio
peto i dalje tvrdim da se forum sveo samo na oglase, a ostalo su tako male sitnice kojih više nema, novaci koji dođu neda im se tražiti apsolutno ništa, neki članovi tu i tamo odgovore na stare postove i šta se dogodi da odmah se odgovara "joj pogledaj koliko je star post"
šesto eventi dođu i prođu i više nema niš pisanja o tome kako je gdje bilo, fotke se stave sa linkom sa fejsa, nekima to ne paše, a jbg nisam im ja kriv što su asocijalni pa mrze fejs
sedmo, kažeš ima ljudi koji su kompententi za to, ok nek naprave forum sami ili nek se tu sami ponude, mislim da nije nikakav bed...
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Nick »

denister wrote:...
četvrto spominje se izgled foruma i da li to privlači ljude ili ne, mislim da to nema veze ...

Itekako ima veze, s kim god sam pričao u vezi toga kaže isto.
Pod izgled foruma se misli samo na onaj dio sa zadnjim postovima koji je bio stalno vidljiv ( do izmjene novim post.)
Jer sad nove kratko vidiš i odeee.

Onako nije trebalo stalno kopati po forumu da se vidi što je uopće i gdje bilo zadnje, a samim tim da je nešto na naslovnici, daleko se više poticalo ljude da čitaju i komentiraju.
I vječno spominjani oglasi, može se valjda složiti da na naslovnici bude rubrika zadnjih postova ICE, a posebno rubrika za zadnje oglase.

I dalje mi nije jasno zašto se išlo na ovakakv izgled, koji je vratio sve unatrag hrpu godina i s kojim je zadovoljno valjda samo par ljudi.

A ako treba hvaliti kad forum radi, otvorite temu za to pa cemo hvaliti svaki dan. Iako mislim da je najveća pohvala imati forum koji radi i sa hrpom članova koji ga zapravo i čine.
Pod radi mislim stalo radi.
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Problem s forumom

Post by denister »

daj me nemoj hebat...više od godinu dana je ovakav izgled i još se nisi navikao ni oni s kojim si pričao :D
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Re: Problem s forumom

Post by hrvoje »

dodani zadnji postovi da se vide cijelo vrijeme.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: Problem s forumom

Post by LBaudio »

JBG, Nick je vec u godinama pa se teze i duze prilagada.......lol......i ja........lol
kad se je radio face lift foruma je i meni smetao drugi izgled, ali najvise ona rubrika na portalu sa zadnjim postovima, ali na sve se covjek navikne......
meni osobno smeta da forumvec duze vreme ni jedan cijeli dan ne radi bez nekih drkanja i offlinea.....inace sve 5
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Nick »

hrvoje wrote:dodani zadnji postovi da se vide cijelo vrijeme.

:respect:
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Re: Problem s forumom

Post by davor-ri »

oooo, nešto se pokrenulo ;D ;D
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Problem s forumom

Post by denister »

pucko wrote:do foruma je stalo svima osim gazdama, očito...
si siguran...pogledaj si oglase jedan je ostao kao primjer ;)
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Nick »

A gdje su sad ta pravila prodaje?

Pod pravilima foruma u vezi prodaje dobije se samo -Error 404 Page Not Found
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Re: Problem s forumom

Post by Joke »

Izdrkavanja, ništa drugo..,
pucko
Registered user
Registered user
Posts: 708
Joined: Sun Jun 07, 2009 4:09 pm

Re: Problem s forumom

Post by pucko »

Denister, sere mi se od tebe.
Image
Alpine IVA-w202r @ pxa-h701 // audison voce k6, audison voce av 3.0, jlaudio 10w3v3-4 // DLS a7, STEG AQ 220.2
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Problem s forumom

Post by denister »

Nick wrote:A gdje su sad ta pravila prodaje?

Pod pravilima foruma u vezi prodaje dobije se samo -Error 404 Page Not Found
http://www.cice.com.hr/phpbb/viewtopic.php?f=24&t=50052
Joke wrote:Izdrkavanja, ništa drugo..,
si ga bacio u nesvjest ;)
pucko wrote:Denister, sere mi se od tebe.
odi onda srat ;)

eto kakvi ste, kad forum ne šljaka kako treba diže se galama, a kad vi kiksate onda nikome ništa, opet su vam drugi krivi jer amdnin ništa ne rade, nisam admin, ali radim ;)
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Re: Problem s forumom

Post by wildD »

Denise, svi pokušavaju na neki način dati neke dobre prijedloge, a ti svaki put nešto drugo kažeš tj napišeš što nije baš niti kao zafrkancija, niti imaš baš veze s tim da se pokuša nešto napraviti, a da bude kakav takav korak naprijed ;)
Post Reply

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”