Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

... o radu CICE foruma
Locked
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by solo_x »

Da li bi se moglo kada se stisne tipkica "Novi postovi od vaše zadnje posjete " da se pojavi prodaja kao zaseban link za prodaju i ostale teme jel ovo vise nije normalno ni malo kaj se desilo s foruma... :-[
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by karlo »

Imaš moj glas :respect:. Ili da se iz podforuma "Kupnja/Prodaja" ne pojavljuju teme kad se ode na "Novi postovi od vaše zadnje posjete". Hm?
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by Alex1 »

Ja sam za da se u zadnjim postovima ne pojavljuju P:xyz, ali da budu postovi K:xyz, njih ionako nema puno.
Ako netko nešto kupuje nego pregledava prodaju.
vw lego
Registered user
Registered user
Posts: 767
Joined: Fri Jul 10, 2009 10:26 pm
Location: Zagreb, Croatia

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by vw lego »

solo_x wrote: Da li bi se moglo kada se stisne tipkica "Novi postovi od vaše zadnje posjete " da se pojavi prodaja kao zaseban link za prodaju i ostale teme jel ovo vise nije normalno ni malo kaj se desilo s foruma... :-[
Ja tebe solo ništa ne kužim!!!! Mislim kužim te ali svati da ljudi nemaju naovaca da je kriza i prodaju sve da bi preživjeli sjeti se sebe kad si skupljo pare za svadbu prodavao si sve i svašta zjeti se znao si imat po 5-6 oglasa i nikom nije smetalo ali sad kad je malo druge stislo sad tebe smeta!!!!! Kaj vas boli prstić ako morate otvorit par stranica. Doduše i meni nije drago šta se to dešava ali kaj sad takva je situacija i nadajmo se da će se uskoro promjenit! Nadam se da te onda neće smetat kada će bit par stranica:kupujem ovo kupujem ono!!!! Ćudni smo mi ljudi svi bi bili jebe.. a da im ne uđe!!!!
:) db team Zagreb -- DB RACEING TEAM ZAGREB  :)
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by LaCroix »

Možda da se samo složi da se pri ponovnom loginu ne pojavljuju postovi koji nisu pregledani. Ovako treba otvoriti svaki zasebno da se više ne pojavi, a to nema smisla.
Nikac
Registered User
Registered User
Posts: 455
Joined: Thu Jun 18, 2009 2:27 pm
Location: Đakovo/Osijek

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by Nikac »

vw lego wrote:
solo_x wrote: Da li bi se moglo kada se stisne tipkica "Novi postovi od vaše zadnje posjete " da se pojavi prodaja kao zaseban link za prodaju i ostale teme jel ovo vise nije normalno ni malo kaj se desilo s foruma... :-[
Ja tebe solo ništa ne kužim!!!! Mislim kužim te ali svati da ljudi nemaju naovaca da je kriza i prodaju sve da bi preživjeli sjeti se sebe kad si skupljo pare za svadbu prodavao si sve i svašta zjeti se znao si imat po 5-6 oglasa i nikom nije smetalo ali sad kad je malo druge stislo sad tebe smeta!!!!! Kaj vas boli prstić ako morate otvorit par stranica. Doduše i meni nije drago šta se to dešava ali kaj sad takva je situacija i nadajmo se da će se uskoro promjenit! Nadam se da te onda neće smetat kada će bit par stranica:kupujem ovo kupujem ono!!!! Ćudni smo mi ljudi svi bi bili gobi.. a da im ne uđe!!!!
Mislim da si malo pre burno reagirao lego...ima solo dobru ideju, ali to bi funcioniralo dobro ako bi oglasi bili zadnji na listi kada stisneš "Novi postovi od vaše zadnje posjete" , i onda..koga zanima pogleda oglase,a koga ne,samo stisne "označi kao pročitano" i kraj mukama...


EDIT: kao npr., što mi se slučajno posložilo tako..
[img width=800 height=355]http://i.imgur.com/EpDqR.jpg?1[/img]
Last edited by Nikac on Wed Nov 28, 2012 2:47 pm, edited 1 time in total.
Pro audio equipment
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by Franca »

Ajde ne dramatizirajte.
Pa imate scroll na mišu i preskočite takve teme!
Ja te teme sa "P" niti ne primjecujem više posto nemam para za luksuz.
Ako ima na forumu nesto sto me zanima otvorim i pogledam, ako ne doviđenja.
Nek ljudi prodaju.


Prvo su bili oglasi, pa su se ljudi bunili, pa su maknuti, pa su se ljudi bunili, pa su sad natrag pa se opet bunite...
Babe!
Last edited by Franca on Wed Nov 28, 2012 3:27 pm, edited 1 time in total.
jkj
Registered User
Registered User
Posts: 164
Joined: Sun Sep 30, 2012 9:16 pm
Location: Samobor

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by jkj »

Franca wrote: Ajde ne dramatizirajte.
Pa imate scroll na mišu i preskočite takve teme!
Ja te teme sa "P" niti ne primjecujem više posto nemam para za luksuz.
Ako ima na forumu nesto sto me zanima otvorim i pogledam, ako ne doviđenja.
Nek ljudi prodaju.


Prvo su bili oglasi, pa su se ljudi bunili, pa su maknuti, pa su se ljudi bunili, pa su sad natrag pa se opet bunite...
Babe!
:respect:
Bilo jednom davno...ma koga briga,bitna je budućnost!
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by LBaudio »

bas i nije problem poscrollat i preskocit te postove.
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by davor-ri »

...i kada pročitaš što te zanima ideš na marks forums read i to je to
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by Franca »

uz to sve, kad se prodaja nebi vidjela pod new posts, sumnjam da bih ikada baš ciljano išao gledati u podforum što se prodaje, a ovako mi možda nešto zapne za oko ultra zanimljivo i povoljno.

Ljudi prodaju sve, vremena su teška. Tih par kuna nekome puno znači. Treba malo razumijevanja imati.
Bude došlo vrijeme kad ćemo opet svi imati love pa će 90% novih postova biti instalacije, upiti za novu opremu itd...  :respect:
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by solo_x »

ovo nije bilo zlonamjerno ali mislim ko blacklisted_site je... ok je kaj ima svasta za kupit ali najgore je kaj mi kod scrolanja prode tema da ju ne vidim onda u razgovoru s kolegom si vidio ovo si vidio ono... pa kak bi ista vidio kad samo oglase vidim. lego neznam kaj si se ti nasel pjenit sad. pa ok trebalo mi je i prodavao sam ali forum nije bio blacklisted_site. bilo je glupih pitanja, bilo je kaj za citat, a sad je za citat samo oglasi. nisam mislio da se to makne skroz nego samo da bude preglednije.
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by Franca »

Jel možda moguce da oglasi budu druge boje? ili da imaju neku ikonicu svi?
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by daraczg »

Katastrofa! Pa jel vi ljudi imate sta raditu u zivotu, oim sto se zamarate ovakvim glupostim. Pa ja koji radim po cijele dane uspijem u par min pregledati sve kaj ima na forumu u tom danu. Uopce ne idem na novi postovi nego mi je puno pregledniji desni stupac i sve u njemu vidim, a ono sto me ne zanima sam preskocim.  :P
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
vw lego
Registered user
Registered user
Posts: 767
Joined: Fri Jul 10, 2009 10:26 pm
Location: Zagreb, Croatia

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by vw lego »

solo_x wrote: ovo nije bilo zlonamjerno ali mislim ko blacklisted_site je... ok je kaj ima svasta za kupit ali najgore je kaj mi kod scrolanja prode tema da ju ne vidim onda u razgovoru s kolegom si vidio ovo si vidio ono... pa kak bi ista vidio kad samo oglase vidim. lego neznam kaj si se ti nasel pjenit sad. pa ok trebalo mi je i prodavao sam ali forum nije bio blacklisted_site. bilo je glupih pitanja, bilo je kaj za citat, a sad je za citat samo oglasi. nisam mislio da se to makne skroz nego samo da bude preglednije.
Gle ja se ne pjenim samo mi već ideju pojedinci na onu stvar :respect:  Oglas ovak oglas onak pa da se vidi ovo pa da se vidi ono pa ko mala dijeca ste pad vas muće oglasi pa vas onda muće slike pa onda ćiji tata ima većeg mislim stvarno  ja se već stvarno DIVIM ovim našim moderatorima barem ovima koji nešto rade  :RESPECT:

Oćito je nekim ljudima dosadno ili im žena neda pa onda smišljaju kaj bi na forumu mogli napravit!!!!!!!!!!!!!!!!!
Last edited by vw lego on Wed Nov 28, 2012 7:27 pm, edited 1 time in total.
:) db team Zagreb -- DB RACEING TEAM ZAGREB  :)
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”