Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

... o radu CICE foruma
Locked
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by eRRoXxX »

vw lego wrote:
solo_x wrote: ovo nije bilo zlonamjerno ali mislim ko blacklisted_site je... ok je kaj ima svasta za kupit ali najgore je kaj mi kod scrolanja prode tema da ju ne vidim onda u razgovoru s kolegom si vidio ovo si vidio ono... pa kak bi ista vidio kad samo oglase vidim. lego neznam kaj si se ti nasel pjenit sad. pa ok trebalo mi je i prodavao sam ali forum nije bio blacklisted_site. bilo je glupih pitanja, bilo je kaj za citat, a sad je za citat samo oglasi. nisam mislio da se to makne skroz nego samo da bude preglednije.
Gle ja se ne pjenim samo mi već ideju pojedinci na onu stvar :respect:  Oglas ovak oglas onak pa da se vidi ovo pa da se vidi ono pa ko mala dijeca ste pad vas muće oglasi pa vas onda muće slike pa onda ćiji tata ima većeg mislim stvarno  ja se već stvarno DIVIM ovim našim moderatorima barem ovima koji nešto rade  :RESPECT:

Oćito je nekim ljudima dosadno ili im žena neda pa onda smišljaju kaj bi na forumu mogli napravit!!!!!!!!!!!!!!!!!
:respect:  :lol:
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by solo_x »

da, zena mi neda ali ja mislim da i sam znas zbog cega!!!!!!!!! i ne, ne razmisljam o tome kak da nes napravim ali cice su doslovno blacklisted_site a ne forum o akustici.
SoundLunatic
Registered User
Registered User
Posts: 1427
Joined: Wed Nov 15, 2006 2:30 pm
Location: Travnik - BiH

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by SoundLunatic »

pa nema sad puno tema da to smeta, nebude me tu po cijeli dan i kad idem new post bude max 2 stranice tako da to ne predstavlja neki problem, jedino mi je bezveze sto kad idem new post prikaze mi sve sto nisam procitao, i nekad se desi da moram otici ili mi pukne veza i sl. i opet kad idem new post onda tih tema nema, jel se moze to nastimati da bude to sto nisam procitao?  :???:
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by wildD »

meni se desni stupac ne vidi kad idem na portal, zakaj je tome tak? na drugom kompu je normalno ? a oglasi...ah pustite to sad, da ima pojedinaca koji naštancaju po 10-ak oglasa pa svako malo bump, istina ima...ali ajde bude bolje pa će i novih tema biti više

meni se čini da je trenutno razlog tome trenutno zasićenje foruma jer se slabo predstavljaju nove instalacije, neki radovi, novosti, jer je već puno stvari raspravljeno i po nekoliko puta,a i ljudi možda više koriste search
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by daraczg »

auuu, eto jedne pametne od divljega, nego jesi slozio kavezic  :P
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by denister »

solo_x wrote: ali najgore je kaj mi kod scrolanja prode tema da ju ne vidim onda u razgovoru s kolegom si vidio ovo si vidio ono... pa kak bi ista vidio kad samo oglase vidim.
preporuka odi kod okuliste, jer stvarno ne znam kako ne vidiš ostale teme kad ono što je oglas je označeno sa P: K: M: ili slično, valjda i te oznake postoje sa nekim razlogom, sad isto tako razmisli kako je adminim i modovima, koji sve to moraju proći da se vidi jel sve kako valja, a opet rijetki su oni koji naprave to da kad prodaju i da je stvar prodana stave i edit u provm postu (prodano) ili slično...
nadalje isto komentiranje u oglasu ili ti neka pohvala u vezi toga isto izbumpa oglas pa se on opet pojavljuje, a ljepo je dogovoreno i tako stoji u pravilima da nema komentiranja ili netko danas tavi oglas pa za dva-tri dana stavi slike, a ljepo piše koristiti edit pa isto tako izmjeniti prvi post i onda napisati u trećem-četvrtom postu da je izmjenjen prvi post, a šta je izmjenjeno bog te pitaj, zašto to ne komentiraš, nego tebe hebe to što ima oglasa....
i btw. ova tema je prožvakana odavno tako da ne znam čemu opet???
Image
pucko
Registered user
Registered user
Posts: 708
Joined: Sun Jun 07, 2009 4:09 pm

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by pucko »

meni recimo odgovara da vidim sve postove prodaje i kupnje ::)
Image
Alpine IVA-w202r @ pxa-h701 // audison voce k6, audison voce av 3.0, jlaudio 10w3v3-4 // DLS a7, STEG AQ 220.2
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by marko_v »

^^ X2  :respect:
c.f.s.
Registered User
Registered User
Posts: 1148
Joined: Mon Feb 18, 2008 5:58 pm
Location: V.Gorica

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by c.f.s. »

x3  :)
153db           ported by LBaudio
daraczg
Registered User
Registered User
Posts: 664
Joined: Sun Feb 05, 2012 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by daraczg »

x4  :P
12"& 1kw 147.9
10"x2& 600w 144.7
ported by Joke&ziMet
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Novi postovi od vaše zadnje posjete EDIT

Post by walbandon »

PRODANO ... LOCK :P :P
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”