tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

... o radu CICE foruma
Locked
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by VooDoo »

Ne kužim dal sam lud ili kaj, neko mi pobrisao oglas tu i na Seatovom forumu  :-\

pa me zanima zašto je pobrisan na ovom forumu kad je oglas bio po svim pravilima a i više od toga  i to bez obavijesti da e obrisan itd  ?????????
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by terrordrome »

Ti si jedan lažov, ja tebe pratim od početka kao lažova i kao jednog od vodećih falscifikatora svega. Ti si jedan pokvareni lažov, monstrum,i ovaj, stalno lažeš. I sad si ovdje napravio predstavu jer to je tvoj cilj, jer ti si jedan mućki provokator.


























































A sad za ozbiljno, možda te browser zeza... meni je par puta tako neš zblesavilo, ja mislio da sam poslao tekst kad ono- Kolinda Grabar- KITArević
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by VooDoo »

Image


jaooooooooooo  odma sam luuud


sad kad si spucam šečer u venu i kajem ajmoooooooooo    i onda ce se svima slediti krv u žilama

:lol: :lol:


ne znam kaj me zeza ali ne vidim svoje postove očito  :???:

i dalje ih ne vidim a znam da sam napiso  :haaa:
Last edited by VooDoo on Tue Jun 05, 2012 12:29 am, edited 1 time in total.
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by terrordrome »

Hahhaha, morao sam. Pošalji nekom od admina zaduženih za blacklisted_site  PM nek ti provjeri. Walby-u maybe
User avatar
tomo77
Registered User
Registered User
Posts: 1168
Joined: Mon May 28, 2007 10:38 pm
Location: Zagreb

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by tomo77 »

User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by walbandon »

Mislis na ovaj oglas?

Image

koji je napravljen po ovim pravilima?

http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=7296.0

je tako?

hmmm... nekako mi dodje da ti spicim ban od jedno 5-6 dana zbog ove teme a posebno nacina pisanja   !!  PA KO DA SI OD JUCER NA FORUMU !!!!!!


koliko puta sam rekao ako vam nesto nije jasno javite mi se u inbox, stojim na raspolaganju ?!  
ne, lakse je otvorit ovakvu temu , a nisi u pravu Image 
;)  :*
Last edited by walbandon on Tue Jun 05, 2012 8:39 am, edited 1 time in total.
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by VooDoo »

A haaaa  zato

pa daj me molim te izbaci na tjedan dana jer mi vrjeđaš i moju i inteligenciju ostalih sa tim P i K  dok postoje odvojeni forumu PRODAJEM i KUPUJEM  i sljedeci put kad mi pobrišeš topic cu odjebati s foruma zuvijek jer mi je više dosta ovakvog iživljavanja od strane moderatora  zbog P u Prodaji i K u KUpujem  podforumu  :respect:

a i pošto se svaki imberlan može ulogirati na forum sa bilo kojom gmail, yahoo i ostalom adresom i snimati komplet situaciju onda nas strašno pogodi to kaj nas banirate

rađe se počnite baviti pravim administaratorskim poslovima a ne time dal je neko napisao P u Prodaji ili K u Kupnji

bitno da su se mjsecima tolerirale željeznice i željezničke skretnice i vagoni i ostala sranja u 1001 posebnoj i odvojenoj poruci ali bez P u Prodaje je dramatična pogreška,,, da ne pričam da se svaki novi član prijavi na forum samo da bi nekaj mogao prodati od 1 posta i to bez predstavljanja i ostalog ali zbog toga se ne brišu postovi,, ali bez P u Prodaji

I na kraju - daj malo probaj razmisliti i porazgovarati sa svijim sivim stanicama dali ima uopce smisla pisati P u dijelu foruma koji se zove PRODAJA  ili ljudi misle da se tamo peku čevapi i prave ekipne zabave ili možda predstavljaju instalacije članova ili noviteti u autoakustici !??!?!? ili se možda u PRODAJI ipak prodaje  :O

I inače užasno je profesionalno od vas admina i superuber moderatora da nekome pobrišete topic bez da ga uopce obavjestite pogotovo kad se radi o prodaji u ovo super vrijeme di svi ne znamo kud bi s lovom pa prodajemo iz zabave  :respect:
Last edited by VooDoo on Tue Jun 05, 2012 11:00 am, edited 1 time in total.
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by marko_v »

dosta je preglednije tako,nije problem kada si u tim forumima ali kad gledaš recimo zadnje postove na protalu onda jeste...
usotalom tako je na svim forumima  :-\

inače mislim da su administratori na cicama korektni  ;)
na nekim forumima se samo sile itd. dok ovde toga nema  :respect:
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by davor-ri »

VooDoo wrote:
a i pošto se svaki imberlan može ulogirati na forum sa bilo kojom gmail, yahoo i ostalom adresom i snimati komplet situaciju onda nas strašno pogodi to kaj nas banirate
potpis na ovo

VooDoo wrote:
bitno da su se mjsecima tolerirale željeznice i željezničke skretnice i vagoni i ostala sranja u 1001 posebnoj i odvojenoj poruci ali bez P u Prodaje je dramatična pogreška,,,
LOL :lol: na ovo

VooDoo wrote:
ada ne pričam da se svaki novi član prijavi na forum samo da bi nekaj mogao prodati od 1 posta i to bez predstavljanja i ostalog ali zbog toga se ne brišu postovi,,

:res: za ovo
VooDoo wrote:
I na kraju - daj malo probaj razmisliti i porazgovarati sa svijim sivim stanicama dali ima uopce smisla pisati P u dijelu foruma koji se zove PRODAJA  ili ljudi misle da se tamo peku čevapi i prave ekipne zabave ili možda predstavljaju instalacije članova ili noviteti u autoakustici !??!?!? ili se možda u PRODAJI ipak prodaje  :O
e ovdje se ne slažem jer kad otvoriš nove postove sa strane ako ne piše P ili K ljudi misle da možda trebaš savjet ili nešto ili neku informaciju pa bzvze otvaram jer mi ne trebaju farovi za leona ako ga nemam :lol:

uglavnom ocjena 4 od 5 za post..sjedi, 4  :D
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by S@ki »

mir djeco

P: i K: su tu radi portala i lakšeg snalaženja...tako je bilo do sad i bit će. Stvarno nije teško dodat jedno slovo.

sa yahoo-a i sl. se mogu regat članovi samo ručno na zamolbu nekog člana. osobno sam to napravio možda 3-4 puta otkako postoji forum, a za zadnjeg su i član koji je preporučao i novi dobili po prstima.

Iako gotovo svim novim članovima automatski brišem oglase (kako ih ulovim) starijim članovima koji su tu "starosjedioci" bi mogli progledat kroz prste i editirat naslov, staviti P: ako zaborave..

A sad dosta s raspravom, bude se walbi opustio :D
The quieter you become the more you are able to hear
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by walbandon »

trudim se ko majmun oko nase trznice, vec godinama, da nije bilo mene DANAS JE NE BI BILO, pitajte Hrvoja, a mislim da s eneki i sjecaju toga  ;)

pa jebite, nestane vam jedan post i odmah dramatizirate u pi*ku materinu ... jesi na pcekspertu (ako se ne varam , jesi) , daj mi reci, sta se tamo dogadja u prodaji, kolko je tamo rigoroznije?

al, pazi, da me napada neki novi clan ne bi nis rekao, ali stariji clan, koji je otpocetka tu ...

Saki, i sam znam cesto editriati, dodati, kad stari clanovi to "zaborave" napraviti ;) no, i sami ste prijetili koliko postova ima u prodaji, i svima vama je to vrlo jednostavno za pratiti ... AKO U PRAVILU PISE DA MORA BITI I DA AK NEMA SE BRISE BEZ OBAVIJESTI, sta bi ja sad trebao pisati svakome doma pismenu obavijest i zamolbu ? jebote, ako ne mozes par osnovnih pravila postivati, onda odi, sta bi ti sad d ja tebe moljakam da ostanes na forumu, d ces mi faliti, da cu plakati za tobom?
ustvari ... otvorit cu sad novu temu sa anketom jer mi je dopizidlo sad ovo, toliko truda i vremena , bez ikakve nankade ili ne znam sta( RADIM OVO ISLKJUCIVO IZ ZADOVOLJSTVA I JER IMAM VOLJE PRIPOMOCI ZAJEDNICI), i onda se naprdite na jedan post sto vam nestane, ko djeca u vrticu, a koliko puta se sjetite napisati hvala?????

I JOS JEDNOM , za ovakve stvari imam PM inbox, javite mi se, rjesit cemo , da si mi poslao PM, ja bi ti temu vratio da si je sam popravis , al, sad , iskreno boli me k*urac , pisi je ponovno sto se mene tice ;) 
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: tko i zašto mi je pobrisao oglas za Xenon komplet i Seat Leon far ??

Post by walbandon »

sto se tice registriranja clanova sa gmail i sl adresama, kod mene to prolazi samo ako mi ih preporuce osobe koje su vec dugo na forumu i od povjerenja, ili koje osobno poznam/sam upoznao 
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Locked

Return to “Pitanja, Pohvale, Kritike, Prijedlozi...”