Reply to topic  [ 102 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Mrtvi forum 
Author Message
Registered User
Registered User

walbandon wrote:

ima ko kaki HU sa usbom za male novce ? da ga zeni...metnem :)

Na jednom forumu gdje sam mod,lik prodaje dva komada. Paju i kenwood oba za 600. Ako si za javi pa vas spojim.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Thu May 04, 2017 2:34 pm
Profile
Registered user
Registered user

ja bi mozda vec ugradio nesto al kad danasnji auti nisu predvidjeni za ove jednostavne instalacije. nema sanse da 1din ili 2din hu ugradis h za to predvidjeno mjesto. treba auto dobrano raskupusat. a i steta je mjenjat hrpu gadgeta pocevsi od touch screena u oem sistemu gdje je i board comp navigacija i kojesta drugo pa cak i komande ventilacij itd. stvarno se treba pomuciti s instalacijom i iskesirati da ostanu sve auto funkcije plus jos car hifi.

Wed May 10, 2017 2:53 pm
Profile
Registered User
Registered User

I momci to je to....
Rastanak je odavno bio ali zabijen je zadnji cavao u lijes,
Forum je mrtav, sada samo lagano blijedi, tu i tamo ce neki klinac uletjeti po nesto materijala how to
Ne znam sto nas ubilo, žena djeca porasli smo jebiga a i klinci danas ne slazu muziku, sve je tvornicki ugradeno i klincima je to nakon trestavoga zvuka preko slusalica sa moba vrhunac, ko nama hi end

Mon Dec 04, 2017 10:06 pm
Profile
Registered User
Registered User

Mozda da se skupimo u kakvoj gostioni mi seniori
Ponapijamo i ponapušimo
Radimo haos
Svadamo se sa konobarima na praksi da ga jeba tatin citroen sa 6 fabričkih zvucnika i điđimiđi

Mon Dec 04, 2017 10:47 pm
Profile
Registered User
Registered User

Mislim da je najvise ubilo to s oglasnikom... samo je bilo oglas oglas oglas i tako u nedogled. Mene je to smetalo jako i zato sam i odustao od foruma... sta se tice tvornickih soundova to me nece zaustavit da sarafim po njemu...

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Mon Dec 04, 2017 11:01 pm
Profile
Registered User
Registered User

Kako Jiva kaže, nema više ugradnje. Za oglase ne vidim problem, ionako smo većinu opreme kupovali upravo ovdje.

U današnje vrijeme najveća nadogradnja audia je FM transmitter.

Mon Dec 04, 2017 11:17 pm
Profile
Registered User
Registered User

Jesmo kupovali al bilo je bar 200 oglasa manje u tjednu...

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Mon Dec 04, 2017 11:19 pm
Profile
Registered User
Registered User

Mrtav je odavno i šteta je. Mnogi su znali postavit pitanje pa nitko ništa. Otkad sam se regao sam i sam osjetio. Dosta foruma je tako umrlo ili umire/crkava na isti način. Da sam na kontinentu došao bih pa da se izopijamo a ovako penis. :D

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Mon Dec 04, 2017 11:24 pm
Profile
Registered User
Registered User

smuchac, sjedi na trajekt i dolazi u kopnene krajeve, kod nas iako je slabo forum aktivan se nekako podružimo tu i tamo, makar i na eventima tako da ipak nije sve toliko mrtvo, ali jednom kad fejs crkne onda će forumi opet živnut :D

Wed Dec 06, 2017 12:00 pm
Profile ICQ WWW
Registered User
Registered User

Zvao sam cukerberga i pitam kad će fejs crknut. Reče mi nikad. *ebo sam mu mater.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Wed Dec 06, 2017 12:24 pm
Profile
Registered user
Registered user

Meni recimo fejs nije zamjena za ono što su cice bile. I ne bih fejs okrivio za disfunkcionalnost cica. Ima dosta foruma u hr koji godinama odlično rade. Dok su cice funkcionirale kako treba, na jednom mjestu imao si forum sa ozbiljnim i stručnim temama, imao si o-glasnik na kojem je zaista bilo izbora i kvalitetnih cijena (ne razumijem zašto vam je on toliko smetao? sada je bolje kupovati po njuškalu neprovjerene stvari za veću cijenu?), imao si najave i rezultate svih događanja vezanih uz aute i autoakustiku. Sada na fejsu imaš sve to na 100 mjesta, događaje posebno, nekakve zatvorene/otvorene grupe, loš o-glasnik. I ne bih se složio da ugradnje nema, ima je dosta...

Bit će bolje :nemoze:

Sat Dec 09, 2017 11:46 pm
Profile
Registered User
Registered User

Što god bio glavni razlog, a bio je ono baniranje članova i restruktura samog foruma, forum će se teško vratiti na staro. plus tu je i fejs, pa je ekipi lakše tamo napraviti događaj za neko natjecanje i podijeliti ga u 20sekundi nego tu uploudati sliku i nakeljiti tekst, isključivo na taj način bi se barem malo forum dignuo iz pepela. Pa bi počele i neke nove slike instalacija i ostalog...

Wed Dec 13, 2017 11:06 am
Profile ICQ WWW
Reply to topic   [ 102 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7