pod povecalom: auto blic

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by dB Junky »

[QUOTE=simic]pa kaj se jos prepucavate oko VW..!?!?
za nepovjerovat!
pa da postoji super auto u svakoj klasi koji je naj naj onda bi ga svi kupovali jer je to najbolje...na svakom se nađe mana koja i nekima nije mana, ali tebi smeta...to se zove ukus!
a sve je to stvar ukusai o ukusima se ne raspravlja...
zato, vozi brate mili kaj hoces samo se nemoj zaletit u mene...![/QUOTE]

nisi još vidio filmić?? a ti se ne moraš toga bojat. tvoj je diesel:laugh:
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by Outlaw »

[QUOTE=black angel]odakle ja dolazim mladi mehaničari inače su prilično veliki fanovi golfova, ja sam osobno bila prilično ravnodušna prema njima, ali moram priznat da otkada sam na forumu i družim se s nekim ljudima iz tu prilično su me zarazili svojom anitpatijom prema golfovima, a i kad pogledaš iz nekog drugog kuta i ne vrijede baš onoliko koliko ih možda cijene neki
onima koji ih vole NHF ;)[/QUOTE]


:lol: :lol: :lol:

Pa logicno :lol: :lol: Mogu (moraju) vjezbat na njima :lol: :lol: :res: :res:
black angel
Registered user
Registered user
Posts: 969
Joined: Tue May 09, 2006 2:58 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by black angel »

ovi su se izvježbali jaaaaaako jaaaako puno jer su svaki od njih desetak rastavili barem sto puta, ali ako ih to veseli neka samo daju i uživaju....
tako su i mene naučili dosta toga oko auta..... tako da sam i ja ponešto vježbala na njima pa ne smijem biti baš pre zla :)
Franca
Registered User
Registered User
Posts: 1807
Joined: Thu Feb 16, 2006 12:05 pm
Location: Čakovec / Varaždin

pod povecalom: auto blic

Post by Franca »

Moje skromno misljenje je da nebi ljudi toliko mrzili vw-ove kada njihovi vlasnici nebi konstantno pokusavali uvjeriti ostatak svijeta da je to najbolji auto na svjetu...
Da vlasnici/fanovi odustanu, odustali bi i protivnici!
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

[QUOTE=black angel]da dobro me naučio, potrudio se namučio i na kraju i zarazio ( neki bi rekli otvorio oči ) :laugh:[/QUOTE]

A neki bi rekli zamracio ti um:laugh:
Tko rano rani, sam u nju upada
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by simic »

to Franca:

da ti kažeš da je tvoj tikaču najbolji na svijetu, nebi te pokusavao uvjeriti u suprotno..to ovisi od pojedinca..
ali isto tako slazem se sa hosse-om kad kaze da tu ima i malo ljubomore, jer 80% ljudi koji voze fiat, opel, hondu i sl. mahom starije modele, se upuštaju u te rasprave, tj. pljuvanja po VW..
CsL_FrEaK

pod povecalom: auto blic

Post by CsL_FrEaK »

[QUOTE=simic]to Franca:

da ti kažeš da je tvoj tikaču najbolji na svijetu, nebi te pokusavao uvjeriti u suprotno..to ovisi od pojedinca..
ali isto tako slazem se sa hosse-om kad kaze da tu ima i malo ljubomore, jer 80% ljudi koji voze fiat, opel, hondu i sl. mahom starije modele, se upuštaju u te rasprave, tj. pljuvanja po VW..[/QUOTE]
istina za ovih 80% ljudi sto si rekao ali zato 99% vozaca VW tvrdi da u zivotu nisu imali nikakvih problema s autom da im trosi 4 litre (tdi naravno) u gradu i slicne fore
ja ne kazem da su svi golfovi smeca i to ali da mi 99% vlasnika kaze nikad nikakih problema nije imao sumnjam cisto jer to je ipak malo previse da samo 1% kupljenih je imalo neki problem jer se ne bi slozio?
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

pod povecalom: auto blic

Post by hosse »

pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!!
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by Outlaw »

[QUOTE=hosse]pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!![/QUOTE]

A po cem je to bolji, ako se moze znat?

BTW Po ADACu (koji bi trebao nesto znacit) su VWom vlasnici JAKO nezadovoljni. Ne znam jel si upucen u to? Ako jesi kako to komentiras?
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

[QUOTE=hosse]pa nije baš tako , ali da je bolji od ostalih u klasi i praktično a o financijama kod kasnije prodaje da ne pričamo, no nema smisla se raspravljati oko toga!!!!!!!!!![/QUOTE]

Po cemu je bolji? I financije su na klimavim nogama. Golf zna bit i preko 2k eura skuplji prilikom kupnje novog. A bas da ce za 6-7 godina vrijedit 2k eura vise od Focusa? Sumnjam.
Tko rano rani, sam u nju upada
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

pod povecalom: auto blic

Post by hosse »

uf, ajd da skratimo - NAJGORI SU!!!! Vaša pobjeda a svi ih želite ma koliko god skrivali to od sebe samih!!!!!!!!!!!!!!
A po ADACU su najbolji japanci, i to se slažem jer sam vozio 1, ali općenitio .........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
RippeR
Registered User
Registered User
Posts: 1464
Joined: Wed Mar 22, 2006 11:27 am
Location: rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by RippeR »

ali opcenito nije bitno sto tko vozi!jer je kupljeno da vozi od tocke a do tocke b ...svak bira auto po svome ukusu.ako vise voli japanca uzet ce ga,ako voli njemca uzet ce njega...
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by kill »

[QUOTE=Outlaw]A po cem je to bolji, ako se moze znat?

BTW Po ADACu (koji bi trebao nesto znacit) su VWom vlasnici JAKO nezadovoljni. Ne znam jel si upucen u to? Ako jesi kako to komentiras?[/QUOTE]

Ma Outlaw nije to uopce bitno,niti sto je po Autobildu npr. Hyundai daleko ispred VWa i dosta svaba,nemos to objasnit nekom balkancu kojem je narodno vozilo svetinja.

[QUOTE=hosse] Vaša pobjeda a svi ih želite ma koliko god skrivali to od sebe samih!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

:lol: :lol: :lol: :lol:
FIAT Tipo 2.0 16v ie
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

pod povecalom: auto blic

Post by hosse »

Nije ovdje balkan u pitanju, pogledaj malo cijena na zapadu općenito!!!!!
CsL_FrEaK

pod povecalom: auto blic

Post by CsL_FrEaK »

od kada je cijena mjerilo bilo cega?
i na zapadu se placaju goleme cijene samo da bi se dobio brand (bmw/merc/audi) dok za cijenu recimo jednog BMW imas Lexus u istoj klasi koji ima bar 50% vise opreme za istu ili nizu cijenu no Lexus u njemi nema bas neku prodaju jer je u Europi jos uvijek bitan jako taj brand...
dok u recimo americi je stvar Lexus VS BMW/merc/audi malo drugacija :)
Post Reply

Return to “Ostali magazini”