pod povecalom: auto blic

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
Post Reply
melquiad
Registered User
Registered User
Posts: 535
Joined: Mon Feb 20, 2006 8:53 am
Location: Zagreb-Dubrava

pod povecalom: auto blic

Post by melquiad »

lijepo pise:" member of the auto bild group". ali da li to znaci da se moraju jebeno zavlacit svabama u zadak. ma pun mi k... tih nasih strucnjaka koji rade u tim redakcijama. pisu o porsecheu a stave slike od lamba, imaju na testu opela a u tablici podatke od kie... i slicne gluposti. pa kaj nemaju lektora da im to bar jedanput prelista prije stampanja. a ovaj AUTO BLICov besplatni mali blacklisted_site. boze me sacuvaj!!!! zovem oglas, veli covjek da je taj auto prodan prije vise od godinu dana!!!! halooooo!!! mislim fakat idioti!! sad citam o cip tjuningu. i sve pet, kao steti filtrima cadje. ali onda slijede mjerenja koja su proveli svabi na svetoj kravi idol:: golfu (op.ur. golf=Govno Omotano Limonom Folijom). na mjerenju je bilo osam!!! cipova remoniranih proizvodjaca cijenom do 775 eura. i povecanje snage s tim cipovima na TDI motoru od 140 konja u prosjeku iznosi manje od 10 konja bulshit !!!! jebena su im mjerenja!!!!! bravo nema kaj. sve su to popratili slikama stete koju su non P_BOX cipovi napravili na vasem gnoju.

ona slijedi hvalospjev njihovom cipu:
ako hocete da vas gnoj TDI sa 140 konja ide kak spada onda morate kupiti P-BOX za 7000 kn kod WV dilera i onda tek vas gnoj ima 169 ks. i nis mu nemre bit, smo gas!

da bar imamo neki nas casopis, samostalan i slobodan!
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

pod povecalom: auto blic

Post by hosse »

ne možeš sve!!!!!!!!!!!
bravo-ri
Registered User
Registered User
Posts: 3803
Joined: Fri Apr 14, 2006 11:52 am

pod povecalom: auto blic

Post by bravo-ri »

auto klub je meni najbolji iako i oni znaju golfa favorizirat,jebote kao da je jedini auto na svijetu koji valja...dobar im je besplatni blacklisted_site
CsL_FrEaK

pod povecalom: auto blic

Post by CsL_FrEaK »

[QUOTE=melquiad]lijepo pise:" member of the auto bild group". ali da li to znaci da se moraju jebeno zavlacit svabama u zadak. ma pun mi k... tih nasih strucnjaka koji rade u tim redakcijama. pisu o porsecheu a stave slike od lamba, imaju na testu opela a u tablici podatke od kie... i slicne gluposti. pa kaj nemaju lektora da im to bar jedanput prelista prije stampanja. a ovaj AUTO BLICov besplatni mali blacklisted_site. boze me sacuvaj!!!! zovem oglas, veli covjek da je taj auto prodan prije vise od godinu dana!!!! halooooo!!! mislim fakat idioti!! sad citam o cip tjuningu. i sve pet, kao steti filtrima cadje. ali onda slijede mjerenja koja su proveli svabi na svetoj kravi idol:: golfu (op.ur. golf=Govno Omotano Limonom Folijom). na mjerenju je bilo osam!!! cipova remoniranih proizvodjaca cijenom do 775 eura. i povecanje snage s tim cipovima na TDI motoru od 140 konja u prosjeku iznosi manje od 10 konja bulshit !!!! jebena su im mjerenja!!!!! bravo nema kaj. sve su to popratili slikama stete koju su non P_BOX cipovi napravili na vasem gnoju.

ona slijedi hvalospjev njihovom cipu:
ako hocete da vas gnoj TDI sa 140 konja ide kak spada onda morate kupiti P-BOX za 7000 kn kod WV dilera i onda tek vas gnoj ima 169 ks. i nis mu nemre bit, smo gas!

da bar imamo neki nas casopis, samostalan i slobodan![/QUOTE]
slusaj mogu oni popljuvati svaki auto kak bi ustvari trebali ali onda bi propali za mjesec dana jer vise nijedan zastupnik ne bi dao auto na testiranje
naravno zastupnici daju aute na testiranje samo ako ce ovi pjevati hvalospjeve
zato sam ih i prestao kupovati prije su bili nesto bolji
Shenron
Registered User
Registered User
Posts: 130
Joined: Sat Apr 01, 2006 4:08 pm
Location: Varazdin

pod povecalom: auto blic

Post by Shenron »

Istina da je Auto Blic losh kao i ostali auto magazini... veoma lagano cu prec preko toga... al nemoj mi Golfa nazivat Gnojem i Govnom :censored: :censored:

Testove iz novina nikad nisam uzimao kao ozbiljno stivo, sluze mi da se malo nasmijem i da mi prodje vrijeme dok nemam sta drugo raditi... :mellow:
gumy
Registered User
Registered User
Posts: 1063
Joined: Sun Apr 09, 2006 11:08 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by gumy »

prije mi je autoblic bio zakon, sad ga više ni ne kupujem, totalno su sve strani tekstovi, ak oću čitat strano uzmem evo, ima pun k stranica i odličnih auta...

a što se tiče hrv. auto klub je zakon..
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

pod povecalom: auto blic

Post by Shine On »

[QUOTE=Shenron]al nemoj mi Golfa nazivat Gnojem i Govnom :censored: :censored:

[/QUOTE]

A kako drugačije?:lol:
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

Zanimljivo kako se nitko nije osvrnuo na cinjenicu da u tim casopisima nema vise nista za procitat. Svaki test se svodi na puko nabrajanje brojeva i podataka, svaki auto ima OK ili odlicna sjedala, ovjes, motor, mjenjac, i sve je to tu negdje. U jednom broju je auto odlican, u testu prepisanom iz Autobilda je los i tako stalno u krug. Ukratko, kad tvrtka plati novinarima put na Ibizu, boravak u hotelu sa N zvjezdica i prvoklasne kurve, onda je i auto odlican. Ali, samo do iduceg broja gdje je najlosiji u usporedbi...

A nisam ni spomenuo kako 85% svake stranice cini slika auta! Da mi se gledaju slike auta skinut cu ih s neta...

Zadnjih par mjeseci dobivam besplatno AC i AK, ali da ih ne dobivam, sigurno ne bi ulozio 12kn da ih kupim...
Tko rano rani, sam u nju upada
gumy
Registered User
Registered User
Posts: 1063
Joined: Sun Apr 09, 2006 11:08 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by gumy »

istina, al ko što je več neko reko sam da mi prođe vrijeme..

evo mi je dobar, ko što piše na njemu : ostali časopisi se čitaju 40 minuta, a evo 4 sata
Morel

pod povecalom: auto blic

Post by Morel »

[QUOTE=Shine On]A kako drugačije?:lol:[/QUOTE]
Evo ovako bulshit ........:whistling:
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by simic »

melquiad wrote:lijepo pise:" member of the auto bild group". ali da li to znaci da se moraju jebeno zavlacit svabama u zadak. ma pun mi k... tih nasih strucnjaka koji rade u tim redakcijama. pisu o porsecheu a stave slike od lamba, imaju na testu opela a u tablici podatke od kie... i slicne gluposti. pa kaj nemaju lektora da im to bar jedanput prelista prije stampanja. a ovaj AUTO BLICov besplatni mali blacklisted_site. boze me sacuvaj!!!! zovem oglas, veli covjek da je taj auto prodan prije vise od godinu dana!!!! halooooo!!! mislim fakat idioti!! sad citam o cip tjuningu. i sve pet, kao steti filtrima cadje. ali onda slijede mjerenja koja su proveli svabi na svetoj kravi idol:: golfu (op.ur. golf=Govno Omotano Limonom Folijom). na mjerenju je bilo osam!!! cipova remoniranih proizvodjaca cijenom do 775 eura. i povecanje snage s tim cipovima na TDI motoru od 140 konja u prosjeku iznosi manje od 10 konja bulshit !!!! jebena su im mjerenja!!!!! bravo nema kaj. sve su to popratili slikama stete koju su non P_BOX cipovi napravili na vasem gnoju.

ona slijedi hvalospjev njihovom cipu:
ako hocete da vas gnoj TDI sa 140 konja ide kak spada onda morate kupiti P-BOX za 7000 kn kod WV dilera i onda tek vas gnoj ima 169 ks. i nis mu nemre bit, smo gas!

da bar imamo neki nas casopis, samostalan i slobodan!


znas kaj, sorry ali mi fakat na zivce ide ekipa koja kenja po golfovima..
pa kaj te boli k... , auto ko auto...ako si mislil napisati nekaj o casopisu onda pisi o tome, a ne 3/4 posta pljuvaje po golfu..
ovak rano ujuto me to raspizdi skroz...!!!
kaj sad meni znaci da ti serem po fiatu..!?!? niš!!
onda koji te klinac piče taj golf!?!?
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

pod povecalom: auto blic

Post by hosse »

Ljubomora, znaju da je najbolji i ne mogu tu ništa!!!!!!!!
Bez konkurencije najbolji auto u toj klasi, ma što god Vi pričali o tome!!!
Ima par njih blizu ,ali samo blizu!!!!!!!!!
melquiad
Registered User
Registered User
Posts: 535
Joined: Mon Feb 20, 2006 8:53 am
Location: Zagreb-Dubrava

pod povecalom: auto blic

Post by melquiad »

sorry, nisam mislil nis lose. to sam napisal jer mi je fora kratica. inace i sam cesto vozim VW passata ot staroga i mogu reci samo sve naj za auto. nije bas da 3/4 posta serem protiv golfa. frend je sad uzel 3ku GTI TDI 110 ks i auto ide ko sasav! ali malo su me raspizdili mnogobrojni seljaci u trojkama koje srecem na putu do cure. please NHF!
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by simic »

melquiad wrote:sorry, nisam mislil nis lose. to sam napisal jer mi je fora kratica. inace i sam cesto vozim VW passata ot staroga i mogu reci samo sve naj za auto. nije bas da 3/4 posta serem protiv golfa. frend je sad uzel 3ku GTI TDI 110 ks i auto ide ko sasav! ali malo su me raspizdili mnogobrojni seljaci u trojkama koje srecem na putu do cure. please NHF!


sve Ok, nema hard filingsa..! :)
BRKO
Registered User
Registered User
Posts: 318
Joined: Wed Mar 01, 2006 4:47 pm

pod povecalom: auto blic

Post by BRKO »

A po cemu je golf najbolji u klasi ,po auto bildu
Post Reply

Return to “Ostali magazini”