pod povecalom: auto blic

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
Zvoc
Registered User
Registered User
Posts: 392
Joined: Tue Aug 15, 2006 11:37 am

pod povecalom: auto blic

Post by Zvoc »

Ma golf je definitivno brand idol:: , znaš da valja i spreman si dat nešto više para jer znaš da će držat cijenu. A što se tiče usporedba sa cijenama polovnih, pa ljudi naravno da golf diesel ide po cijeni volva 2.0 kad ovaj guta gorivo ko lud, takvih auta ima kolko hoćeš i prodaju se za daleko manje nego vrijede, narod hoće nisku potrošnju :thumbup: . I za kraj naravno da postoji auto koji konkurira golfu, Škoda Octavia :lol: al s obzirom da se radi skoro o istom autu ...... :lol:
:whistling:
CsL_FrEaK

pod povecalom: auto blic

Post by CsL_FrEaK »

narod oce da bude glavni u svom kvartu pa uzimaju VW,BMW, merc,audi itd...
samo zato se to uzima nema opravdanja za tolike cijene inace
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

[QUOTE=Zvoc]Ma golf je definitivno brand idol:: , znaš da valja i spreman si dat nešto više para jer znaš da će držat cijenu. A što se tiče usporedba sa cijenama polovnih, pa ljudi naravno da golf diesel ide po cijeni volva 2.0 kad ovaj guta gorivo ko lud, takvih auta ima kolko hoćeš i prodaju se za daleko manje nego vrijede, narod hoće nisku potrošnju :thumbup: . I za kraj naravno da postoji auto koji konkurira golfu, Škoda Octavia :lol: al s obzirom da se radi skoro o istom autu ...... :lol:[/QUOTE]

Jok. Nece narod nisku potrosnju, boli narod ona stvar za zagadjenje prirode. Narod se oce jeftino vozit, a TDI ipak malo vise kosta po kilometru nego 2.0 turbo (176KS) sa plinom. Da budem konkretan, Volvo je prodan za 4700e. S obzirom da Golf III TDI iz 96. zna ic i za 5700, dolazimo do zakljucka da je ostaje i za plin u Volvu:laugh:

A to kaj je Golf brand... U jedno ruku se slazem, no vrlo specifican brand. Uz rijeci brand se veze obicno pozitivan image, a ovdje je taj image pomalo podjeljen. Mercedes ljudi ili vole ili ne vole, ali nitko ne spori da se radi o premium automobilu. S druge strane, Golf neki smatraju kraljem kompakata, drugi smatraju seljackim autom. No, slazem se da drzi cijenu, ali bome drzi i Toyota Corolla, a i Opel sve vise vrijedi.
Tko rano rani, sam u nju upada
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

[QUOTE=CsL_FrEaK]narod oce da bude glavni u svom kvartu pa uzimaju VW,BMW, merc,audi itd...
samo zato se to uzima nema opravdanja za tolike cijene inace[/QUOTE]

Samo da istaknem jednu stvar - jedino se kod nas VW moze strpat u kos sa BMWom, Mercedesom i Audijem. Vani ljudi Golf dozivljavaju kao dobar, pouzdan (iako to mozda vise i nije tako) kompakt koji ima tradiciju i za njega su spremni dat odredjenu lovu. No, nije nesto sto se smatra nekim brandom...
Tko rano rani, sam u nju upada
CsL_FrEaK

pod povecalom: auto blic

Post by CsL_FrEaK »

[QUOTE=grimreaper]Samo da istaknem jednu stvar - jedino se kod nas VW moze strpat u kos sa BMWom, Mercedesom i Audijem. Vani ljudi Golf dozivljavaju kao dobar, pouzdan (iako to mozda vise i nije tako) kompakt koji ima tradiciju i za njega su spremni dat odredjenu lovu. No, nije nesto sto se smatra nekim brandom...[/QUOTE]
jedino kod nas BMW 318 unisten do bola iz 91' s 5 sudara i 2XX 000km bez opreme bilo kakve moze doci 4000€ ili vise
isto tako kada vidim cijene golfova (novih/rabljenih) ti auti su barem 20% precijenjeni a to je minimum...
primjer
za VW FOXa koji ide za brazilsko trziste(nemojte misliti da kod nas dolazi VW iz njeme dolazi boga pitaj odakle ne pise bez razloga FOR EAST EUROPE na njima) uglavnom taj FOX koji se proizvodi negdje (nije u brazilu zaboravio sam di) VW korporaciju dodje 5000€ dok ga sastave transportiraju brodom na mjesto prodaje i tranasptiraju do salona
znaci u tih 5000€ JE KOMPLET SVI TROSKOVI
auto se prodaje za 8000€ tamo
ako na tako malom auto zarade CISTIH 3000€ koliko zaradjuju na vecima?
i btw da ne velicam/pljujem jednu marku svi auti su precjenjeni samo je pitanje u kolikoj mjeri
grimreaper
Registered User
Registered User
Posts: 1544
Joined: Mon Feb 13, 2006 10:22 am
Location: Karlovac

pod povecalom: auto blic

Post by grimreaper »

[QUOTE=CsL_FrEaK]jedino kod nas BMW 318 unisten do bola iz 91' s 5 sudara i 2XX 000km bez opreme bilo kakve moze doci 4000€ ili vise
[/QUOTE]

Slazem se. I mene fascinira fenomen te trazene trojke. Ne kazem da je auto los, ali cijene...
Tko rano rani, sam u nju upada
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by dB Junky »

black angel
Registered user
Registered user
Posts: 969
Joined: Tue May 09, 2006 2:58 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by black angel »

odakle ja dolazim mladi mehaničari inače su prilično veliki fanovi golfova, ja sam osobno bila prilično ravnodušna prema njima, ali moram priznat da otkada sam na forumu i družim se s nekim ljudima iz tu prilično su me zarazili svojom anitpatijom prema golfovima, a i kad pogledaš iz nekog drugog kuta i ne vrijede baš onoliko koliko ih možda cijene neki
onima koji ih vole NHF ;)
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by dB Junky »

[QUOTE=black angel]odakle ja dolazim mladi mehaničari inače su prilično veliki fanovi golfova, ja sam osobno bila prilično ravnodušna prema njima, ali moram priznat da otkada sam na forumu i družim se s nekim ljudima iz tu prilično su me zarazili svojom anitpatijom prema golfovima, a i kad pogledaš iz nekog drugog kuta i ne vrijede baš onoliko koliko ih možda cijene neki
onima koji ih vole NHF ;)[/QUOTE]


dobro te naučio....
black angel
Registered user
Registered user
Posts: 969
Joined: Tue May 09, 2006 2:58 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by black angel »

tko ovaj s foruma wtf jer vidim da je 90 % ljudi na forumu prilično ratoborno postavljeno prema bilo kojoj vrsti WV auta , ali svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i oni koji ih vole i oni koje ih ne vole.....
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by dB Junky »

[QUOTE=black angel]tko ovaj s foruma wtf jer vidim da je 90 % ljudi na forumu prilično ratoborno postavljeno prema bilo kojoj vrsti WV auta , ali svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i oni koji ih vole i oni koje ih ne vole.....[/QUOTE]



znaš ti dobro na koga sam ja mislio....idol::
black angel
Registered user
Registered user
Posts: 969
Joined: Tue May 09, 2006 2:58 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by black angel »

[QUOTE=dB Junky]znaš ti dobro na koga sam ja mislio....idol::[/QUOTE]
wtf wtf wtf
User avatar
dB Junky
Registered User
Registered User
Posts: 2113
Joined: Sat Feb 11, 2006 7:01 pm
Location: Rijeka

pod povecalom: auto blic

Post by dB Junky »

[QUOTE=black angel]wtf wtf wtf[/QUOTE]



alo! :bangin: knock, knock!!!! najveći fiatist u KA i široj okolici WEST
black angel
Registered user
Registered user
Posts: 969
Joined: Tue May 09, 2006 2:58 pm
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by black angel »

aha, misliš na mog dragog, pa tako reci.... :) da dobro me naučio, potrudio se namučio i na kraju i zarazio ( neki bi rekli otvorio oči ) :laugh:
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

pod povecalom: auto blic

Post by simic »

pa kaj se jos prepucavate oko VW..!?!?
za nepovjerovat!
pa da postoji super auto u svakoj klasi koji je naj naj onda bi ga svi kupovali jer je to najbolje...na svakom se nađe mana koja i nekima nije mana, ali tebi smeta...to se zove ukus!
a sve je to stvar ukusai o ukusima se ne raspravlja...
zato, vozi brate mili kaj hoces samo se nemoj zaletit u mene...!
Post Reply

Return to “Ostali magazini”