Power tuning

Ovdje komentirajte priloge o auto akustici, razne bisere i novinarske provale iz ostalih časopisa
Post Reply
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

http://www.powertuning.com.hr/

Evo pogledajte časopis na internetu.
Po meni bezveze i ništa naročito i totalno razočarenje u prvi broj.
Ko zna možda se poprave u sljedećem, ali ako ovako nastave neće dugo opstat. ( barem po meni )
Pers. Best       = 153.00dB
Twista

Power tuning

Post by Twista »

pa tu se vidi samo dio. i cini se ok
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

A što je tu ok koda da su uzeli neki katalog i malo ga dizajnerski promjenili i izdali pod časopis. Gdje ima rublika tipa uradi sam ili tko nešto, jer da sam htjeo sve kupit i nekome dat da mi ugradi nebi se ni počeo bavit ovim sportom. Nego bi kupio gotov auto i kurčio bi se po gradu u stilu vidi što ja imam, a po meni to nije pravi tuning nego jedno veliko preseravanje i čiji tatica ima više novaca da svome sinčiću kupi bolji, jači i šminkerastiji auto i onda se događaju takva sranja po cesti kakva se događaju. Reci mi molim te jesi li vidio nekoga koji izdvaja 99,9999999% svoje plače za uređenje auta i ostaje doslovno gladan i gol i bos pa da ide delat sranja nema takvog na svjetu jer onaj ko uloži krv i znoj u svoj auto i svu svoju lovu držo bi do svoje bebice a nebi je išo uništavat.
(da se vratim na temu)
Ovo je baš časopis za šminkere pune para koji kažu tatici vidi ovo je ljepo (čak i sjaji) a nema pojma što je to i onda tatica ode u trgovinu koju je pročito u časopisu i to kupi sinu i on je sav sretan jer je glavna faca u gradu.

To je samo moje mišljenje i nemora se niko složit samnom ali eto po meni tako stvari stoje
Last edited by walbandon on Fri Dec 21, 2007 4:26 pm, edited 1 time in total.
Pers. Best       = 153.00dB
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Power tuning

Post by Vla@do »

Ha šae tebi?:vamp:

kakve veze ima ovaj tvoje veći dio posta s časopisom?:lol::lol::lol::lol:
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

Zato jer smo svi očekivali (barem ja i par ljudi koje poznajem) da če bit više tuninga u časopisu a manje reklama za neke trgovine. Jer to nam i treba, a gdje se ima što kupit to znamo svi mi. A kako napravit nešto sam nezna baš puno ljudi
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
stressman
Registered User
Registered User
Posts: 1319
Joined: Mon Jul 23, 2007 5:58 pm
Location: Zagreb - HR
Contact:

Power tuning

Post by stressman »

2 kiki: pokaži mi časopis bez reklama :D A.. nema ga :laugh:
Das "C" projekt
Twista

Power tuning

Post by Twista »

ma jesi ti uopce vidia casopis? pa onda najbolje da se prestane izdavati i auto klub i lic i evo i sve... ai uzalud nekima i 100 casopisa kako nesto napraviti... ako ti nemas ukusa i volje ... nece ti pomoci nijedna casopis... a ovaj ce se s vrimenom valjda popraviti. dobro sto uopce ima neki casopis takvog tipa...
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Power tuning

Post by hrvoje »

uvjek postoj alternativa KLIK
Last edited by hrvoje on Fri Dec 21, 2007 3:30 pm, edited 1 time in total.
Twista

Power tuning

Post by Twista »

haha, to sam bas tia napisati
matija0311
Registered user
Registered user
Posts: 964
Joined: Sun Aug 06, 2006 7:02 pm
Location: Krapina/Zagreb fax
Contact:

Power tuning

Post by matija0311 »

idem se zaletit do grada i kupit to pa javim dojmove :)
Sa budala me se isplati svađati..najprije te spuste na svoj nivo a onda dotuku iskustvom...
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

Power tuning

Post by kiki »

[QUOTE=stressman;204242]2 kiki: pokaži mi časopis bez reklama :D A.. nema ga :laugh:[/QUOTE]

Pogledaj strane časopise o tuningu pa mi reci. Ima reklama na 5 strana a ostalih 100 "kako se radi tuning u garži" ili ti ga sam svoj majstor. A ja samo govorim da je to i bit tuninga znači napravit nešto sam a ne otić i kupit pa se kurčit.

Npr.:
1. Da li zna kako se može na mašini dobit 20konja a ulaganja imat manje od 2000,00Kn.
2. Ili kako napravit sam spojler
3. Kako napravit kutiju za bas
4. Kako napravit neki panel
I tko zna odgovorit na ova par jednostavna pitanja odnosno još bolje napravit on se i može smatrat nekim tunerom a ko ne samo pozerom.

Ok znam da će sad neko reć odi pa kupi u trgovinu ali to nije tuning to je šoping. I dok ne shvate izdavači što prodaje časopis o tuningu uvjek če i propadat u Hrvatskoj. Tako je bilo i sa MAXI-jem i Overdrajvom itd. Kad je u početku bilo u njima članaka kako se nešto može napravit ti su se časopisi i prodavali a kad su krenule reklame ljudi su ih kupovali sve manje i manje.


Da i usput da kažem kupio sam časopis i požalio na što sam bacio 28,00Kn. Bolje da sam popio kavu sa frendovima a za informacije o tuningu i dalje ću koristit strane časopise i internet
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Power tuning

Post by Brucci »

Kiki, kontaktirao me glavni urednik Power Tuninga. Rekao je da ce ti s iznimnom radoscu i veseljem poslati jedan primjerak na kucnu adresu, te pokoji strani casopis za usporedbu. Eto, napisi je ovdje, ili na PM, meni svejedno. ;)
Last edited by Brucci on Fri Dec 21, 2007 5:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Ja neznam zasto ti smetaju "tatini sinovi"...???? Da i tebi tata ima toliko para da ti kupi auto koji hoces vjeruj mi uzeo bi ga i bio sretan, a kada ovako seres to je onda cista zavist! Nadalje ovo je vise "show" casopis, a ne neka strucna tematika! Uostalom nema bas puno pravo tuniranih auta u hr...(ja pod tuningom ne smatram felge spiolere, filtere, naljepnice...) I 20 ks za ispod 2000kn je znanstvena fantazija
Twista

Power tuning

Post by Twista »

daj brucci posalji i meni. pff, hehe. ako treba i ja ga popljujem, hehe

[QUOTE=Mr. Judo;204269] I 20 ks za ispod 2000kn je znanstvena fantazija[/QUOTE]

nije. ako imas turbaka chip ti to da. naravno ako u startu imas bar 150 ks
Last edited by walbandon on Fri Dec 21, 2007 8:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mr. Judo
Registered User
Registered User
Posts: 308
Joined: Sat Sep 01, 2007 2:42 am
Location: Rijeka

Power tuning

Post by Mr. Judo »

Hebes cip za 2000kn! Samo si probleme mozes navuci
Post Reply

Return to “Ostali magazini”