Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Komentari na tekstove u dotičnom magazinu
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by Zeljko_M »

:lol: :lol: :lol: :lol: BTW. sta je rendi prodao R-a? Vidio ga u crvenoj L.delti...pa ono...:whistling:[/QUOTE]

Da, tata mu je kupio drugi auto..
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by davor-ri »

[QUOTE=Zeljko_M]:lol: :lol: :lol: :lol: BTW. sta je rendi prodao R-a? Vidio ga u crvenoj L.delti...pa ono...:whistling:[/QUOTE]

Da, tata mu je kupio drugi auto..[/QUOTE]


dobar neki tata:lol: ...
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Tonyyy
Registered User
Registered User
Posts: 208
Joined: Thu Dec 14, 2006 4:59 pm
Location: Novi Zagreb

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by Tonyyy »

Samo mogu rec s moje strane da je auto ruzan u pm.
P: Xenon, Led & Lece
Fubar

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by Fubar »

[QUOTE=megane]a jeste popljuvali čovjeka svaka vam čast svima..ni meni auto nije lijep al daj zadržite te suvišne komentare..i poanta priče je da je čovjek koji je kupio auto prikazao sebe kao kreatora svih tih dodatnih tuning pizdarija na autu a u biti je to vlasnik prije njega sve napravio[/QUOTE]


hvala da si ovo reko jer ja ono citam i ne vjerujem, ovaj ne kuzi, ovom je auto ruzan
uglavnom :res:
User avatar
TOMO-OS
Registered User
Registered User
Posts: 147
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:07 am
Location: Osijek

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by TOMO-OS »

auto uopče nije ružan samo možda boja previše bode u oči
Matt
Registered User
Registered User
Posts: 1170
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:39 am
Location: Veliko Trgovišće

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by Matt »

Ovo je bilo slagano pod teškim utjecajem fust end the furiosa serijalitija.

A kaj da kažem, vidi se da je dosta truda uloženo, sad dal je u krivom smjeru, nek svatko sudi po svom ukusu, al kaj sad, tip je kupio auto?
Je!
I sad sere kaj hoće jer je njegov.
Točka.
Svi elektronicki uredaji rade na bijeli dim!
Kad dim izade uredaj vise ne radi!!!
GoRk
Registered User
Registered User
Posts: 524
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:31 pm

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by GoRk »

[QUOTE=diablo226]Najjače mi je bilo kada sam jednom prilikom gledao RTL i kada je davao intervju dečko koji je kupio twingo od Marina Čolaka i rekao je: "Uložio sam puno truda i vremena"... Ja sam se počeo smijati i prvo što sam pomislio da je dečko jadan...[/QUOTE]

taj twingo je sad rasturen negdje...dečko si je malo popio pa ga razvalio...stvarno i je jadan...
calibra_girl

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by calibra_girl »

Ma tip je s*ronja
The_Dragon

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by The_Dragon »

[QUOTE=diablo226]c/p moj post sa hraweba...


Znam Romana i znam da je kupio taj auto u takvom stanju kakav je sada na slikama...
Što se tiče izgleda (dobiva i dobre i loše komentare) u svakom slučaju auto je ljepši od novog megana... Meni se osobno ne sviđa vectra, ali cjenim uloženi trud... Prvo od Marka koji je započeo cijelu priču tj. odradio veći dio posla, a onda od Romana koji je napravio finish... Iskreno ja da prodam astru (jučer mi uletio dečko sa spikom da ju hoće kupiti - ovaj tjedan ću znati dali sere ili ne :lol: ) ne bi se toliko nervirao da se tip počne hvaliti da ju je on slagao iskreno žalio bih ga i mislio bi da je jadan...

Najjače mi je bilo kada sam jednom prilikom gledao RTL i kada je davao intervju dečko koji je kupio twingo od Marina Čolaka i rekao je: "Uložio sam puno truda i vremena"... Ja sam se počeo smijati i prvo što sam pomislio da je dečko jadan...[/QUOTE]

Čolak mi sused! A taj twingo je prodaval za 7 000€ a na kraju ga dal frajeru u salon za Citroena 3 Pluriel i dao neku lovu pa citrača dao staroj...Marin je samo u muziku i elektroniku dao oko 30 -40K€ + styling oko 3-4k€...jebiga ko voli nek izvoli...A taj decko ko ga je kupil ( tata mu ga kupio ) ga je skrsio TOTALKA prije oko 1mj.:lol: bravo :lol: bravo ,moj frend ga sliko kad ga je uocio na šlep službi...koji kreten:bash: :bangin:
Last edited by The_Dragon on Sat Jan 06, 2007 1:40 am, edited 1 time in total.
GoRk
Registered User
Registered User
Posts: 524
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:31 pm

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by GoRk »

imam tu sliku...vidio topic na renault klubu...lik koji je vozio je srednjoškolac u mojoj bivšoj srednjoj školi...navodno da mu je tata vlasnik salona gdje je čolak ostavio twinga...muzika u autu je prebijesna a on sluša ono narodno selo na tome...al baš ono selo...nemam nešto puno protiv ove komercijalne narodne...ali ono seosko i cigansko tipa fazlija ili šerif konjevič...........katastrofa...
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by hrvoje »

[QUOTE=GoRk]imam tu sliku...vidio topic na renault klubu...lik koji je vozio je srednjoškolac u mojoj bivšoj srednjoj školi...navodno da mu je tata vlasnik salona gdje je čolak ostavio twinga...muzika u autu je prebijesna a on sluša ono narodno selo na tome...al baš ono selo...nemam nešto puno protiv ove komercijalne narodne...ali ono seosko i cigansko tipa fazlija ili šerif konjevič...........katastrofa...[/QUOTE]


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
melquiad
Registered User
Registered User
Posts: 535
Joined: Mon Feb 20, 2006 8:53 am
Location: Zagreb-Dubrava

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by melquiad »

[QUOTE=The_Dragon].....Marin je samo u muziku i elektroniku dao oko 30 -40K€......[/QUOTE]

malo si ga mozda pretjerao... nisam upucen u zahvate koji su izvedeni na tom autu. vidio sam auto uzivo i poslusao i nema tu kaj kostat 30-40k eura....
megane

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by megane »

[QUOTE=melquiad]malo si ga mozda pretjerao... nisam upucen u zahvate koji su izvedeni na tom autu. vidio sam auto uzivo i poslusao i nema tu kaj kostat 30-40k eura....[/QUOTE]
hehe daj nemojte bit smiješni,ak je dao 5000€ sa svom instalacijom i svim onim televizorima MOŽDA..30-40?:res:
User avatar
Kroky
Registered User
Registered User
Posts: 5516
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:11 am
Location: Dugo Selo
Contact:

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by Kroky »

5k eura su bile samo ruke....
Image
simic
Registered User
Registered User
Posts: 1936
Joined: Fri Apr 21, 2006 12:41 pm
Location: Zagreb, Mala Mlaka
Contact:

Tekst iz usluge, Tko je zapravo uredio Vectru... ( Objavljeno u MAXI 10 )

Post by simic »

onda ga je netko pošteno oženio... :)
Post Reply

Return to “Maxi Tuning Magazin”