MAXI Tuning Više Nepostoji

Komentari na tekstove u dotičnom magazinu
Locked
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by davor-ri »

daj odustani...da se nešto zna već bi napisali...
@denister: nešto se ne javljaš:)
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by _Josey_ »

[QUOTE=Brucci;173127]Evo, samo da podijelim s Vama zadnje informacije. Dakle, Maxi kao takav ne postoji, niti ce postojati njegov direktni nasljednik koji se trebao zvati "Maxi Car". Da ne ulazim u detalje, duga prica.

ALI, u 10. mjesecu ce se na kioscima pojaviti jedan novi tuning casopis. Koliko za sada smijem reci, raditi ce se o dvomjesecniku s cca 140 stranica materijala. Za razliku od Maxija, biti ce nesto vise tehnicki orjentiran. Vjerujem da ce vecina vas to dobro prihvatiti. :)

Naravno, kolega Stressman i ja smo se najvjerojatije uspjeli uglavinjati u cijelu tu pricu. :)[/QUOTE]

eto informacije netocne...
:p
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by Brucci »

Cuj, i meni su lagali... :)
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by _Josey_ »

kad bi se pojavio i iza nove godine bilo bi lijepo ;)
mislim ja bi ga kupovao, dobro bi bilo procitat koji su eventi u sljedeca 2 mjeseca dok izidje drugi broj, low budget tuning/styling, mid budget tuning/styling, hi budget tuning/styling
isto tako u auto akustici...

DIY rubriku
predstavljanje priojekta u izradi... ma bilo bi tu pravo brdo tema ...

mozda i moje auto dodje na naslovnicu hehehehe :D
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by denister »

[QUOTE=_Josey_;202189]mozda i moje auto dodje na naslovnicu hehehehe :D[/QUOTE]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jel ti je to najbitnije, nabavi si nsf carbon i tamo si auto slikaj:vamp::vamp::vamp::vamp::vamp:
Image
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by _Josey_ »

[QUOTE=denister;202194]:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jel ti je to najbitnije, nabavi si nsf carbon i tamo si auto slikaj:vamp::vamp::vamp::vamp::vamp:[/QUOTE]

jesi shvatio ironiju ? :p

prvo to nikad nebi napravio jer onda ti je auto na meti lopova... oni samo kupuju max/overdrive (kupovali su) i pogledaju, ko da gledaju u izlog :D
i kasnije dodju kao u samoposluzivanje i uzmu sto im treba iz asortimana ...

jel da ima tu istine
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by PetarK »

Osobno, ne sjecam se da su tunirani auti bili ikada na meti lopova. Kada vidim koliko je problem prodati DaVinci, F1 ili Utopia komponente, sumnjam da bi netko napravio dobar posao od kradje i preprodaje tuning dijelova. Misim da je bolje maznut Golfa II, lova je sigurnija i brza.. AL odosmo u OT...
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by davor-ri »

[QUOTE=PetarK;202196]Kada vidim koliko je problem prodati DaVinci, F1 ili Utopia komponente, sumnjam da bi netko napravio dobar posao od kradje i preprodaje tuning dijelova. [/QUOTE]



otišli bi oni jako brzo...jer bi cijene bilo vrlo povoljne:vamp:
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by _Josey_ »

[QUOTE=davor-ri;202199]otišli bi oni jako brzo...jer bi cijene bilo vrlo povoljne:vamp:[/QUOTE]

uprav to ....

a osim toga postoji i strana medalje, ukrast cu i ugradit u svoje auto...

ok ja sam iz sibenika tu godisnje bude jedna i nijedna provala u auto...

al sta je sa ljudima iz zg-a i vecih gradova?

heh ...

osim toga ja nemogu na naslovnicu iz jos jednog razloga, meni je auto 90% godine raskopano :D kao sto je petar vec naglasio
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by PetarK »

Ma moze cijena biti najbolja na svijetu, ali u Hr se takve stvari tesko mogu sakriti nakon prodaje jer rijetko tko oce pojacalo tipa DaVInci ako je izvan kruga ljudi koje to zanima, pa da je i za 100 eura jer nema pojima sto je to. A ako kupi netko iz kruga ljudi koje to zanima, sve se sazna za tjedan dana max..

Prijatelju su ukrali neke skupe felge, prijavio je policiji, sam nasao felge na jednom autu kroz nekoliko mjeseci, prijavio policiji i prema nekim detaljima koje je iznio (racune o kupnji, neka nevidljiva ostecenja, samo njemu poznata i sl), a posto novi vlasnik nije imao pojima niti dokumente o kupnji, policija ih je zapljenila i vratila prvobitnom vlasniku. Od novog vlasnika koji je povoljno kupio uzeli su zapisnik i posto nema pravi alibi kako ih je kupio (nije se snasao ili je stitio izvor od kojeg je kupio) prijeti mu cak i mogucnost kaznene odgovornosti. Ja npr imam serijske brojeve svih komponenti tako da mislim da osim ako stvari koje mogu biti ukradene ne odu daleko iz HR, s vremenom ce se naci..
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by davor-ri »

teško da bi se ja rješavao takve opreme da mi uleti:)...a i sumnjam da bi mi murja gledala serijske brojeve na ampu...bilo bi u duplom podu....:)
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by PetarK »

Nisu ni oni glupi kako mozda mozes misliti. Policija je duzna svaku prijavu provjeriti i sumnjam da ako ima osnovane sumnje da je to kod tebe da bi uspio proci s pricom tipa P:"sto je u duplom podu?" O: "nista" P:" a onda dobro"

A na kraju, sto ce ti to sve kada te mora biti strah da ce ti svaki dan netko banuti na vrata jer to imas, a nikad ne znas tko i kada moze to vidjeti pa propricati dalje.. Eto, meni se desila neka slicna situacija s jednim pojacalom koje se prodavalo ovdje po forumu, a izvorno je bilo moje i cijela petljavina je pocela s jednim covjekom izvan ovog foruma.. I nakon 2 godine cijela prica se rasplela.. Nisu bitna imena, ljudi, sve se rjesilo i super, svi zadovoljni, jedino je cinjenica da kradja takvih stvari isto tako ne moze proc da se ne sazna.. U mom slucaju, prica se rasplela zbog dobronamjerne price/rasprave oko pojacala i dosli smo na temu mog, nestalog.. Tako da.. too risky biznis!
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by _Josey_ »

heh, da samo cu ti rec...

prijatelju sa yuga, da dobro si procitao sa yuga 45 ukralo 14" alu felge ispred kuce...
ukrao mu ih je susjed i stavio na svog golfa, kako zna?

felge su ogrebane na xy mjestu i on tocno zna gdje...

prijavio policiji, policija izasla na teren, al feajer ima racun i niko mu nista nemoze :D
sta sad?
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
PetarK
Registered User
Registered User
Posts: 689
Joined: Tue Jul 03, 2007 10:23 am

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by PetarK »

Sad to da posaljes inspekciju u firmu koja je izdala racun, pa neka oni priloze svoj ulazni racun.. Ma gle, to je uvijek kriminalna sprega "kupaca" i "prodavaca" kada su takve kombinacije. Lik koji ima racun za takve felge on zna da su te felge ukradene jer inace tko normalan da kupuje felge na recimo Jakusevcu ili preko oglasnika trazi racun odnosno dobiva racun od druge privatne osobe.. To se radi samo zbog alibija koji ako se covjek potrudi moze se lako raskrinkati. I ajd, za 14" felge, ali ajd nek netko tko i radi s felgama izda fejk racun za 19" felge, a nije ih nikada kupio nigdje preko te firme koja je izdala racun! To su onda problemi za tu firmu, osim financijskih tu je onda i kriminalni aspekt! Ili F1, ili neko bjesno pojacalo ili sl.. A jedini pravi instrument da taj "kupac" zadrzi stvari je pravovaljani racun. Ako ti imas serijski broj, racun ili bilo sto od pravovaljane dokumentacije, policija to oduzima tom novom "vlasniku". On onda privatnom tuzbom moze istjerat pravdu od onoga tko mu je prodao,a taj ili mu je frend pa nece ili je kupio negdje na crno ili preko oglasa pa opet nista... U slucaju da se pojave dva racuna za istu stvar, moze se provjerit koji je pravi.. Vjeruj mi, ako je nesto dovoljno skupo i dovoljno rijetko pa se covjek zainati, istjerat ce sve na vidjelo!
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

MAXI Tuning Više Nepostoji

Post by davor-ri »

@josey:pa onda neka tvoj frend skine njemu felge, ima i on svoj račun valjda?, i neka stavi sigurnosne vijke i alarm...pa nek mu ih ovaj opet proba ukrasti...:)
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
Locked

Return to “Maxi Tuning Magazin”