gdje je zapelo

Komentari na tekstove u dotičnom magazinu
Locked
User avatar
Doktor-X
Newbie
Newbie
Posts: 53
Joined: Sat Feb 24, 2007 11:34 pm

gdje je zapelo

Post by Doktor-X »

znaci radi se isključivo o stranicama magazinu a ne o bilo kakvom poklonu uz njega jel tako stress
Image
User avatar
stressman
Registered User
Registered User
Posts: 1319
Joined: Mon Jul 23, 2007 5:58 pm
Location: Zagreb - HR
Contact:

gdje je zapelo

Post by stressman »

give it up... vidjet ćeš... :P
Das "C" projekt
igorrzg
Newbie
Newbie
Posts: 20
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:48 pm
Location: Zagreb

gdje je zapelo

Post by igorrzg »

evo insider informacija :D - više se ne zove Maxi tuning već mu je novo ime Maxi car, a navodno će sve ostalo ostati isto. tako mi je bar rekla teta prošli tjedan kad sam zvao i pitao za novi broj
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

gdje je zapelo

Post by denister »

[QUOTE=stressman]give it up... vidjet ćeš... :P[/QUOTE]
ma bit će dobrih cica:wee: 100%:juju:
Image
Marina
Registered User
Registered User
Posts: 1763
Joined: Fri Jun 23, 2006 9:49 pm
Contact:

gdje je zapelo

Post by Marina »

Trebali bi staviti duplericu CICE, ili neki članak na kojem bi bili decki i cure s Cica. Šta, malo reklame...

Dečki biraju koje cure idu, a cure biraju koji dečki idu.

Dečki bi nosili bijele majice na kojima bi pisala adresa, a cure crne na kojima bi pisalo "I ja sam na Cicama"


Pošto će ova ideja biti shvaćena ko zezancija, reći ću da se samo šalim :D
User avatar
..::veky::..
Registered User
Registered User
Posts: 158
Joined: Thu Apr 26, 2007 9:38 am
Location: Split

gdje je zapelo

Post by ..::veky::.. »

za poklon to će mo vidit samo kada. kada izlazi onda max tuning
User avatar
Mare
Registered user
Registered user
Posts: 836
Joined: Thu Feb 16, 2006 9:30 pm
Location: Donja Zelina

gdje je zapelo

Post by Mare »

[QUOTE=Marina]Trebali bi staviti duplericu CICE, ili neki članak na kojem bi bili decki i cure s Cica. Šta, malo reklame...

Dečki biraju koje cure idu, a cure biraju koji dečki idu.

Dečki bi nosili bijele majice na kojima bi pisala adresa, a cure crne na kojima bi pisalo "I ja sam na Cicama"


Pošto će ova ideja biti shvaćena ko zezancija, reći ću da se samo šalim :D[/QUOTE]

Sviđa mi se tvoja ideja. Admini dajte malo se trgnite i reklamirajte nas. Malo nas je al nas ima:juju:
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

gdje je zapelo

Post by denister »

[QUOTE=Mare]Malo nas je al nas ima:juju:[/QUOTE]
kako bi ti sad ja dao ban,kako malo,pogledaj malo bolje.....
Image
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

gdje je zapelo

Post by kiki »

Tko god je da je je jedan veliki cenzuristički smrad i gad od čovjeka killer: killer: killer: i trebalo bi ga banat doživotno jer mislim da se nemaju pravo bristi tuđi komentari. Priča ide ovako prije dva dana sam napisao komentar na ovu temu ( nije bila niti uvredljiva niti glupa ni ništa - napisao sam samo da bi se možda mogle pojavit slike u Maxiu od Grbaca iz jedanajstog mjeseca prošle godine jer su ih obečali stavit a još to nisu učinili ) i sad gledam da ga nema znači neko ga je obriso ko ima odobrenje. Mislim da to nije uredu što se radi, a da mi je lik bliže mislim da bi ga malo i kroz šake propustio kolko mi je živac digo. Znači kome se nesviđa nečiji komentar če ga brisat, pa ljudi di to ima onda bi CICE bile prazne i nebi postojale. A sad od admina nek samo mene banaju i cenzuriraju ovaj komentar. fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:
Pers. Best       = 153.00dB
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

gdje je zapelo

Post by Type X »

@kiki drkica ti je cudo! pogotovo sada kada ti izgleda cura ima PMS ili se opametila :whistling:
ovakvim tvojim nastupom mozda i sada i nece staviti :whistling:
Last edited by Type X on Thu Aug 09, 2007 8:47 pm, edited 1 time in total.
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
User avatar
Doktor-X
Newbie
Newbie
Posts: 53
Joined: Sat Feb 24, 2007 11:34 pm

gdje je zapelo

Post by Doktor-X »

Kad Izlazi Maxi Konacno
Image
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

gdje je zapelo

Post by denister »

[QUOTE=Doktor-X]Kad Izlazi Maxi Konacno[/QUOTE]
kad bude bio na kioskuuuuu
isuse kao da bez njega ne možeš:vamp:
Image
hrvoje
Administrator
Administrator
Posts: 2872
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:15 am
Location: Karlovac
Contact:

gdje je zapelo

Post by hrvoje »

[QUOTE=kiki]Tko god je da je je jedan veliki cenzuristički smrad i gad od čovjeka killer: killer: killer: i trebalo bi ga banat doživotno jer mislim da se nemaju pravo bristi tuđi komentari. Priča ide ovako prije dva dana sam napisao komentar na ovu temu ( nije bila niti uvredljiva niti glupa ni ništa - napisao sam samo da bi se možda mogle pojavit slike u Maxiu od Grbaca iz jedanajstog mjeseca prošle godine jer su ih obečali stavit a još to nisu učinili ) i sad gledam da ga nema znači neko ga je obriso ko ima odobrenje. Mislim da to nije uredu što se radi, a da mi je lik bliže mislim da bi ga malo i kroz šake propustio kolko mi je živac digo. Znači kome se nesviđa nečiji komentar če ga brisat, pa ljudi di to ima onda bi CICE bile prazne i nebi postojale. A sad od admina nek samo mene banaju i cenzuriraju ovaj komentar. fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:[/QUOTE]


odobrenje za brisanje mi netreba - btw gad pri tipkovnici

brisan je sav optopic - iskrenio kaj si napisao nisam niti citao onak zasjeko i obrisao sve po redu tvoj post je bil negde u sredini svog onog sranja kaj napisano pa je i on obrisan
i za kraj maxija u svom dosadasnjem obliku bar zasada nema......... a kako se cini niti u novom
Last edited by hrvoje on Thu Aug 09, 2007 11:38 pm, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Maxi Tuning Magazin”