MAXI tuning br.13 na kioscima!

Komentari na tekstove u dotičnom magazinu
Post Reply
User avatar
Damijan
Registered User
Registered User
Posts: 279
Joined: Mon Jan 29, 2007 1:43 pm
Location: RIJEKA

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Damijan »

Na kioske je stigao i 13. broj Maxi tuninga, specijaliziranog hrvatskog tuning časopisa. Uz ustaljene rubrike o novim sportskim modelima i sitnicama koje zanimaju sve vozače koji vole svoje automobile, na naslovnici ovog broja osvanuo je žuti MG ZR 160 i BMW 733 vrhunski pripremljen za utrku na 402 metra.

U posebnom prilogu posvećenom mladim drifterima najbolji hrvatski drifter ZaX daje savjete kako početi i što na autu valja promijeniti. Na velikom usporednom Maxi testu našlo se čak osam automobila, pa pročitajte kako dišu megane R26, mazda MPS, leon cupra, civic type R…

Naravno, kao i uvijek, posljednje stranice Maxi tuninga posvećene su eventima koje ubuduće ne smijete propustiti. Pogledajte kako je bilo na beogradskom street raceu, na najpopularnijem susretu driftera… Ljubitelji auto akustike, dr. Bruci je i u ovom broju pripremio nešto za vas.

Image

c/p Crotuners by Stressman
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Robertino »

jos jedan los broj,sve vise se dobija dojam da ga rade samo da ga prodaju,bez entuzijazma,zelje za necim kvalitetnim. Takodjer su ga skresali sa 132 na 100stranica, a naravno da cijena nije pala ni lipu. Sve u svemu,ovo je zadnji broj kojeg cu ja kupiti...

Znam da smo mala drzava,ali ipak je tuning u jednom procvatu,i prava je steta sto nemamo jedan kvalitetni tuning casopis :wallbash:
User avatar
kiki
Registered User
Registered User
Posts: 1057
Joined: Mon Apr 16, 2007 10:54 am
Location: Novi Vinodolski

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by kiki »

Ja sam ga presto kupovat još prošle godine jer sam ga malo usporedio sa stranim novinama i skužio koliko je loš, a ispočetka sam kupovao svaki broj:wallbash:

A neka kad skuže da griješe kad rade nešto tako loše, odnosno kad ga prestaju ljudi kupovat možda se malo opamete i poprave malo taj časopis
Pers. Best       = 153.00dB
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by _Josey_ »

al teta na naslovnici je dobra :D
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Darac »

Znate li kako je teško napraviti dobar magazin ? Puno toga kreira glavni urednik. Znam to iz prakse, jerbo trenutno odradjujem posao za dva potpuno tematski suprotna magazina.:wallbash:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Robertino »

[QUOTE=Darac]Znate li kako je teško napraviti dobar magazin ? Puno toga kreira glavni urednik. Znam to iz prakse, jerbo trenutno odradjujem posao za dva potpuno tematski suprotna magazina.:wallbash:[/QUOTE]

Poanta je u tom da bi casopis iz broja u broj trebao biti sve bolji,a ne sve losiji.
Imam hrpu talijanskih tuning casopisa,i svi su po redu ko s neke druge planete prema nasem,od pristupa,fotografija,tekstova,itd..
Casopis je dvomjesecnik,u kojem je uz to dio tekstova prenesen iz stranih tiskovina,pocetak ljeta je,dakle hrpa dogadjaja,meetinga,tuniranih automobila(koliko vidim iz dana u dan na cesti) u HR ne nedostaje,i onda je problem u 2mjeseca napuniti 130stranica(i manje,ako uracunamo oglase)
Ali to isto nije priblem naplatiti 28kn?! Ma mrsh,mene u ovakvom danju nece tako skoro vidit...
freestyle
Registered User
Registered User
Posts: 131
Joined: Thu Aug 24, 2006 7:15 pm
Location: Rijeka

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by freestyle »

ma mislim stvarno loše..bulshit bulshit bulshit niti jedna tema nije opsežno opisana a i to je zbog toga što je većina skinuta s nekih stranih stranica. Svaka cast za onu Hondu Accord ali ona je već bila prikazana a slike ostale iste!!:censored: wtf wtf
Ma i ona treba je skinuta s neta, a registracija na autu obrađena u PhotoShopu..
Ma mislim ono!!:wallbash: :wallbash: :wallbash:
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Darac »

Niš, moral bum kupiti taj broj da vidim u kojem grmu leži zec !
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by davor-ri »

hm...ne znam da li ima toga u stranim izdanjima...ali ako ima mogli bi preuzet kakve testove ICE opreme...itd...caraudio tuning koji je imao samo dva broja (doduse kopija njemackog izdanja..) uglavnom se sadrzaj odnosio na test svega i svacega...
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Type X »

eee a jeste vidili na onoj strani di su alfisti onu tamo sto sjedi u necjoj alfi???
Sta mislite cija je :laugh:
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
freestyle
Registered User
Registered User
Posts: 131
Joined: Thu Aug 24, 2006 7:15 pm
Location: Rijeka

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by freestyle »

hm.. nebi znali:laugh: Daj reci nam cija je..:vamp: :vamp:

:res:
cyberphere

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by cyberphere »

Ja taj časopis nikad nisam kupio. Žao mi dati 30 kn za nešto tako loše. Tu i tam prolistam i pogledam slike i to je to :D
Vidim da im već ponestaje dobro sređenih auti pa su počeli ove katastrofe stavljati na naslovnicu.
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by Type X »

[QUOTE=freestyle]hm.. nebi znali:laugh: Daj reci nam cija je..:vamp: :vamp:

:res:[/QUOTE]
hmmmmm da nebude zamjene nije moja ;)
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
R5_ST
Newbie
Newbie
Posts: 49
Joined: Fri Mar 10, 2006 9:23 pm
Location: Split / Solin

MAXI tuning br.13 na kioscima!

Post by R5_ST »

ovaj žuti mg je užas... tko je to stavija na naslovnicu... ?!
Post Reply

Return to “Maxi Tuning Magazin”