P:kupovina na karticu

Post Reply
meganeplus
Registered User
Registered User
Posts: 431
Joined: Fri Oct 13, 2006 5:16 pm
Location: Zagreb

P:kupovina na karticu

Post by meganeplus »

pozz...znači stvar je sljedeća...ako netko iz Zagreba planira kakvu kupovinu bilo čega od 1000-1500 kn molio bih da mi se javi...vi meni cash, ja vama uzmem to na karticu (naravno malo skuplje zbog usluge) i svi sretni...
Banka poslala obavijest na krivu adresu da će mi smanjit minus i sad sam do plaće bez casha, a ne želim posudjivat i iskreno nemam ni od koga...
Eto ako ima kakva dobra duša da mi pomogne nek se javi u poruke ili tu...pozz
lost
Registered User
Registered User
Posts: 205
Joined: Wed Apr 12, 2006 10:08 pm

Re: P:kupovina na karticu

Post by lost »

jel možeš kupit nešta na tu karticu od tekuceg ako nemaš više na računu, odbit će ju u trgovini.?
u slučaju da imaš revolving karticu tipa mastercard (ona gdje plačaš sve šta kupiš "na rate") ljepo odeš do bankomata ukucaš pin i digneš gotovinu sa te kartice... bez problema, da si ne kompliciraš
meganeplus
Registered User
Registered User
Posts: 431
Joined: Fri Oct 13, 2006 5:16 pm
Location: Zagreb

Re: P:kupovina na karticu

Post by meganeplus »

Maestro je ova moja...imam 2 iznosa na njoj...jedan je baš gotovina ,a drugi je odobreni iznos na rate...npr.u minusu možeš biti full, a na rate možeš imati još npr.10 000 kn...i kupuješ dok ne potrošiš tih 10 000 kn...tak je kod mene situacija...neće ju odbit, isprobano ;)
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Re: P:kupovina na karticu

Post by walbandon »

ako je erste, za malu naknadu mozes dign uti cash na bankomatu na rate , isprobano ;)
matija boy
Registered User
Registered User
Posts: 629
Joined: Fri Sep 18, 2009 3:22 pm
Location: Rajić, Novska,

Re: P:kupovina na karticu

Post by matija boy »

ali mora imat uključenu opciju maestro plus, ako je to taj 10 000 limit.
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: P:kupovina na karticu

Post by Gogii »

I mora imati nešto para na računu, uzimaju neki postotak ovisno na koliko rata uzmeš...

Proklet bio dan kad su izmislili taj Maestro plus
meganeplus
Registered User
Registered User
Posts: 431
Joined: Fri Oct 13, 2006 5:16 pm
Location: Zagreb

Re: P:kupovina na karticu

Post by meganeplus »

Imam taj maestro plus...i da, mora bit nešto novaca na računu, ak odeš u nedozvoljeno prekoračenje makar i 1 lipu ti odmah blokiraju sve i nemožeš ništa dok opet ne odeš u "dozvoljeno" prekoračenje...
I ja sam prokleo dan kad su mi to ponudili i kad sam pristao na to :P a prije toga sam imao istu pizdariju s americanom...sve je to lijepo, al kad se zakopaš si u sranjima...al dobro je, ide se polako ali sigurno k kraju te kalvarije :)
Post Reply

Return to “Prodajem (ostalo)”