Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
wolf

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by wolf »

Vjerujem da ovdje ima dosta korisnika ove ponude, zanima me ovaj mukte broj, znam da je do 31. travnja jedan broj prema bilo kojoj mreži a poslije isključivo prema 095, e sada jel ograničeno vrijeme razgovora tokom mjeseca ili koliko god potrošiš vremenski je badava, malo be ovo zbunilo:

TELE2 će pozive prema Mukte broju preko 500 minuta mjesečno naplatiti prema važećoj cijeni za pozive unutar mreže ili pozive prema drugim mrežama u Hrvatskoj u Tarifi s mukte brojem.
Hvala!
Miki
Registered User
Registered User
Posts: 110
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:33 am
Location: Pula

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by Miki »

[QUOTE=wolf]Vjerujem da ovdje ima dosta korisnika ove ponude, zanima me ovaj mukte broj, znam da je do 31. travnja jedan broj prema bilo kojoj mreži a poslije isključivo prema 095, e sada jel ograničeno vrijeme razgovora tokom mjeseca ili koliko god potrošiš vremenski je badava, malo be ovo zbunilo:

TELE2 će pozive prema Mukte broju preko 500 minuta mjesečno naplatiti prema važećoj cijeni za pozive unutar mreže ili pozive prema drugim mrežama u Hrvatskoj u Tarifi s mukte brojem.
Hvala![/QUOTE]

Svaki mjesec imaš 500 minuta po 0Kn, nakon toga ti posalju sms u kojem piše da si potrošio besplatne minute za ovaj mjesec. Samo pazi, jer sms s tom porukom zna kasniti i do 1dan. Svaki mjesec 500min besplatno i uzimaju ti 20Kn svaki mjesec s računa(nije baš besplatno 500min=20Kn, ali opet OK), ali po mojoj računici opet se isplati. Nema preplate, ako ti dosadi pustiš broj...
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by walbandon »

slazem se sa mikijem, i sam koristim to za razgovor s curom...ali, nisam znao da je to za 500min...ali, super je...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
wolf

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by wolf »

E to me zanimalo, hvala, znači da i drugi znaju max 500 min i onda stop, do prvoga u mjesecu naravno!
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by zwer »

e vidis, ja to isto nisam znao, a kad me nesto zanimalo o tome zvao sam sluzbu za korisnike i treba mi rekla da se placa tih 20 kn (to znaci da ak potrosis 500 min platis 20 kn, a ak pricas manje onda je i manje od 20 kn) ali mi nije spominjala tih 500 min...
wolf

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by wolf »

Svakako platiš 20kn ali ako potrošiš više od 500 min onda plaćaš po važećem cjeniku poziva!
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by zwer »

[QUOTE=wolf]Svakako platiš 20kn ali ako potrošiš više od 500 min onda plaćaš po važećem cjeniku poziva![/QUOTE]

a to je gamad od službe prešutila!
Miki
Registered User
Registered User
Posts: 110
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:33 am
Location: Pula

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by Miki »

Ja sam pitao da li postoji neko ograničenje koliko vremena imam tih 0Kn i to u Tele2 centru i zvao sam službu za korisnike, svi su mi tvrdili da nema ograničenja, cijeli mjesec za 20Kn, ali nije bilo istina... Ali dobro bolje i 500min nego ništa, ušteda je velika...
wolf

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by wolf »

Zato se uvijek treba dobro raspitat, inače u prvom postu je copy/paste sa njihove stranice, naveli su to ali onako ako gledaš u kontekstu ne skužiš!
Miki
Registered User
Registered User
Posts: 110
Joined: Tue Feb 14, 2006 10:33 am
Location: Pula

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by Miki »

[QUOTE=wolf]Zato se uvijek treba dobro raspitat, inače u prvom postu je copy/paste sa njihove stranice, naveli su to ali onako ako gledaš u kontekstu ne skužiš![/QUOTE]

Da, ali ja sam taj broj kupio kad su se tek počeli prodavati i tada nije ništa pisalo na Webu ni za 20kn, a nikoga nisam poznavao tko je kupio prije mene, ali dobro, ne žalim što sam ga kupio. Kad sam ga ja kupio dobio sam početnih 145kn, a platio ga 95Kn ili tako nešto, sad daju uz taj broj 100Kn, kod nas se to mjenja iz dana u dan, čak kad sam ga ja kupio nije se znalo ni da od 01.05 mora biti 095 mukte broj, pa su mi to javili sms-om.
wolf

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by wolf »

Ja ću ga uzet samo za taj mukte broj, samo moram odkodirati mob...inače 500min nije malo mjesečno badava pričat ili ajde za 20kn
Vla@do
Registered User
Registered User
Posts: 3563
Joined: Thu Mar 02, 2006 10:38 pm
Location: Rijeka/Koprivnica
Contact:

Pitanje Tele 2 mreža ( mukte broj )

Post by Vla@do »

[QUOTE=walbandon]slazem se sa mikijem, i sam koristim to za razgovor s curom...ali, nisam znao da je to za 500min...ali, super je...[/QUOTE]

također...ali ovo za 500min, naime nisam ni ja znao pa saznao prekasno...kasnila je poruka dan pa sam potrosio kojih cca 100kn s racuna bezze ali sta se moze...ali opet se isplati kako god pogledas
Eibach, GT Power, /////ALPINE, Phase :res:
Post Reply

Return to “Coffehouse”