Chip Tuning

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

Chip Tuning

Post by hosse »

[QUOTE=Perkan]Ma idi kod Tibora, evo ja idem negdje za cca. 20 dana kod njega, a i Milisic isto, pa ajd i ti da dobijemo neki popust.:lol: :laugh:[/QUOTE]

Ajd raspitaj se koliki bi nam popust dao , pa javi !! Koliko bi nas izašlo , moj je golf IV 2001 TDI 90 ks !!!! Ako nije ništa strašmo a svi ga dosta hvale, možda i bi ....
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

Chip Tuning

Post by Rain »

Ako vas dodje troje cijena je cca 250€
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Chip Tuning

Post by KAMENi »

jel koja razlika ako dode 4? ja bi takoder remapirao, samo nisam mislio tako brzo. meni bi vise odgovaralo nesto pred ljeto, sad mislim felge uzet
It's not about how fast you drive.
It's about how you drive fast!
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Chip Tuning

Post by zwer »

kaj se tice chip tuninga, neznam kak sa golfom ali mogu vam rec iskustvo frenda sa audi3 2,0 TDI, 2005 god audi... stavio je chip i vec 2 puta mu masina riknula...

pa si vi mislite... on ima love za popravke i kasko ima pa mu je svejedno, ali sumnjam da svi imaju ko on... po meni, ne stavljati to na dizela!!!

bit ce audi taj na velesajmu mozda na zubakovom standu... pa pitajte decka sve... ako vidite crni audi A3 sa kromiranim felgama...
User avatar
Kroky
Registered User
Registered User
Posts: 5516
Joined: Fri Feb 10, 2006 10:11 am
Location: Dugo Selo
Contact:

Chip Tuning

Post by Kroky »

ovisi tko i kako ga je mapirao, dali je samo dizan tlak goriva itd...

Frend je isto tako imao A3 2.0TDI-a cipanog na 1k km i sve 5...
Image
Martin

Chip Tuning

Post by Martin »

[QUOTE=KAMENi]jel koja razlika ako dode 4? ja bi takoder remapirao, samo nisam mislio tako brzo. meni bi vise odgovaralo nesto pred ljeto, sad mislim felge uzet[/QUOTE]

Za petoricu je cijena 200€/po autu
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

Chip Tuning

Post by hosse »

Što se kaže : " Tjeraj do nule!" Ajd idemo nas 100, 200 biti će djabe!!!

To bi sad već moglo biti zanimljivo !!!!
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

Chip Tuning

Post by Rain »

[QUOTE=zwer]kaj se tice chip tuninga, neznam kak sa golfom ali mogu vam rec iskustvo frenda sa audi3 2,0 TDI, 2005 god audi... stavio je chip i vec 2 puta mu masina riknula...

pa si vi mislite... on ima love za popravke i kasko ima pa mu je svejedno, ali sumnjam da svi imaju ko on... po meni, ne stavljati to na dizela!!!

bit ce audi taj na velesajmu mozda na zubakovom standu... pa pitajte decka sve... ako vidite crni audi A3 sa kromiranim felgama...[/QUOTE]

Aha, a sto mu je to tocno riknulo na masini?
Mada, sad sam se sjetio, meni su se dvije gume probusile na autu otkad imam chip. Idem ga skinut iz ovih stopa :lol:
Renda

Chip Tuning

Post by Renda »

Ja imam O.CT-ov chip kojih 30000km i do sad nisam imao nikakvih problema!

Samo ti je moja preporuka da probaš izdvojit nešto više novaca pa otić negdje di je provjereno, a ne to ić raditi neznam di...
hcuk
Registered User
Registered User
Posts: 693
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:07 pm
Location: Karlovac

Chip Tuning

Post by hcuk »

Ajd jel ima Joško zainteresiran za chip? I ja bi stavljao isto uskoro pa da uletimo svi skupa. A ak bi bilo jeftinije mozda jos kakvog frenda nagovorim.:laugh:
Last edited by hcuk on Tue Mar 07, 2006 7:34 pm, edited 1 time in total.
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Chip Tuning

Post by zwer »

[QUOTE=Kroky]ovisi tko i kako ga je mapirao, dali je samo dizan tlak goriva itd...

Frend je isto tako imao A3 2.0TDI-a cipanog na 1k km i sve 5...[/QUOTE]

ovome je 2 puta masina riknula na audiu, a chip je stavljan bas u nekom tuning salonu... nemam pojma di ni kaj, ali je masno placeno...
hosse
Registered user
Registered user
Posts: 842
Joined: Mon Mar 06, 2006 9:04 am

Chip Tuning

Post by hosse »

[QUOTE=Martin]Za petoricu je cijena 200€/po autu[/QUOTE]

Ajd da se skupimo, evo idu ona 2 dečka iz Broda, Kameni stisni i ti malo i naći ćemo još jednog. 200 € je stvarno povoljno!!!!!
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Chip Tuning

Post by zwer »

[QUOTE=Rain]Aha, a sto mu je to tocno riknulo na masini?
Mada, sad sam se sjetio, meni su se dvije gume probusile na autu otkad imam chip. Idem ga skinut iz ovih stopa :lol:[/QUOTE]

ja samo kazem kaj se dogodilo covjeku, a auto mu je star god dana ili cak manje... neznam koji kvar je imao, ali je vec 2 puta auto bio kod zubaka po tjedan dana... a on vozio zamjenske u to vrijeme... prije se vozio kud je htio a nakon chipa vozi se po servisima... to je ono kaj sam ja vidio, a sad dal je tak sa svima, neznam...
Last edited by zwer on Tue Mar 07, 2006 9:05 pm, edited 1 time in total.
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

Chip Tuning

Post by Rain »

[QUOTE=zwer]ja samo kazem kaj se dogodilo covjeku, a auto mu je star god dana ili cak manje... neznam koji kvar je imao, ali je vec 2 puta auto bio kod zubaka po tjedan dana... a on vozio zamjenske u to vrijeme... prije se vozio kud je htio a nakon chipa vozi se po servisima... to je ono kaj sam ja vidio, a sad dal je tak sa svima, neznam...[/QUOTE]

U tome je stvar, ti ne znas sto je tocno problem. Niti mozes reci da li je do chipa ili nije do chipa.
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Chip Tuning

Post by KAMENi »

ja sam za, pogotovo ako se cijene ruse...
sta se mene tice, otvorite novi thread gdje cemo se tocno dogovorit za to...
ako cijena ide dole 100€, sigurno sam u igri
It's not about how fast you drive.
It's about how you drive fast!
Post Reply

Return to “Coffehouse”