Ima li živih?

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Ima li živih?

Post by KAMENi »

Pozdrav ljudi!

Nisam nešto bio preaktivan u doba slave foruma al me se ipak poneki možda sjećaju...
Nešto sam malo razmišljao o "ICE" u sadašnjem autu i došao na forum, nadao se da će biti ljudi, ali nekako se čini prazno...

Da li ima koga aktivnog, da li još uvijek uživate u basovima, zveckanju tablica, šajbi, ili ste kao i ja ušli u ozbiljnije vode pa sav taj gušt zapostavili?

Također moram primjetiti da danas ima jako malo auta iz kojih se čuje bilo kakva muzika, a kamoli kvalitetna instalacija...

Jel živa ICE scena u 'Rvata ili su nam i to uzeli!?



Ja od neke svoje naj-instalacije stao, promijenio par auta i smirio se na stock zvučnicima i donekle ok HU. Vozi se Duster, vozi se službeni, ali iskreno za slaganje muzike, subova i slično više nemam previše volje... Dobar HU, možda kad se razvije kakva verzija sa androidom, i srednja klasa zvučnika je sada vrh za mene...

Javite se...
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ima li živih?

Post by Rain »

kod mene se slaze lagano SQ setup, sav hardver kupljen i upogonjen u autu, sada se finaliziraju detalji instalacije i to je to

a inace, moje misljenje je da je trenutno zlatno doba za slaganje muzike, kvalitetne stvari se nalaze za male pare :D
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Re: Ima li živih?

Post by KAMENi »

očito je sve zamrlo kada sve ide za tako male novce...
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Ima li živih?

Post by Gogii »

Ja isto eto promjenio par auta, izbacio iz Audija tup i glup Bose setup iz '98, poslozio JBL GTO naprijed, sa QM MbQuart kartoncima i Canton pullman x2 u bunkeru na DLS-a umjesto rezervnog kotaca....

Ne bi bilo lose napraviti topic po uzoru na VW forum "sto ste danas napravili na svom ICE setupu"
Mislim da bi bilo dosta aktivnosti

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Spectre
Registered User
Registered User
Posts: 566
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:31 pm
Location: Belišće

Re: Ima li živih?

Post by Spectre »

Gogii postoji sekcija baš za to sa instalacijama clanova gdje svatko moze predstavit svoje vozilo i napredak radova kako ne bi bilo nabacano sve.
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Re: Ima li živih?

Post by Robertino »

ima zivih naravno. meni odlicne komponente vec par godinama cekaju bolje dane u ormaru, zaredali se pslovi oko renoviranja stare kuce,i nikako naci vremena za sloziti auto kako spada :/ ali ne gubim nadu da ce alfa prosvirat
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Ima li živih?

Post by Gogii »

Spectre, znam da postoji, tu sam od 2005, samo kazem da je nekima "lakse" pohvaliti se u takvom topicu nego otvarati projekt

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Spectre
Registered User
Registered User
Posts: 566
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:31 pm
Location: Belišće

Re: Ima li živih?

Post by Spectre »

Za cijeli projekt bi bilo tesko lovit tko je sto radio ali jedino za neke manje radove na dnevnoj bazi bi bilo smisla..tad definitivno podrzavam ideju :)
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Ima li živih?

Post by Gogii »

Pa da, sitne stvarcice, everyday stuff, pobrisao prasinu sa suba, okrenuo fazu sad mi bolje radi, bacio visoke off axis, javim dozivljaje, podebljao minus do mjenjaca itd....

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Josip07
Registered User
Registered User
Posts: 139
Joined: Fri Mar 08, 2013 9:13 pm
Location: Đakovo

Re: Ima li živih?

Post by Josip07 »

Ima živih, nakon par godina prikupljanja komponenti i čuvanja uskoro SQ install u golfa V.
JBL GTI, STEG K pojacala, Alpine HU + proc
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Re: Ima li živih?

Post by wildD »

ima i ljudi na forumu koji odrađuju neke instalacije, rade kutije, bave se fiberom. Ako postoji volja od strane takvih ljudi da od svake takve opale koju sliku i metnu u takav topic, mislim da bi to i pokrenulo opet malo forum, koji komentar, pa kakva rasprava i nebi bilo takvo mrtvilo
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Ima li živih?

Post by Gogii »

Samo treba netko od moderatora otvoriti topic "Sta ste danas napravili na svom ICE setupu" pa neka ozivljavanje krene ;)

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
Rain
Registered User
Registered User
Posts: 345
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:39 pm
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ima li živih?

Post by Rain »

Svaka osoba na ovom forumu moze otvorit topic, u cemu je problem???

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Gogii
Registered User
Registered User
Posts: 2709
Joined: Thu Nov 30, 2006 10:02 pm

Re: Ima li živih?

Post by Gogii »

Rain, nema potrebe za 3 upitnika, godine me j*bu pa sam malo senilan ;)

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Re: Ima li živih?

Post by KAMENi »

primjetio sam da malo ljudi danas ima kakav modificirani auto, ili ICE ili kako drukcije..

da nisu poceli na tehnickom paziti na takve detalje? jel imate kakvih iskustava ili informacija da netko nije prosao ili da je morao vaditi instalaciju radi postivanja tvornickog stanja auta (nosivost na prvom mjestu)?
jel reagiraju na povuceni kabel sa + akumulatora (ako kuze da nije tvornicki od auta)?
Post Reply

Return to “Coffehouse”