Hydrophobic dry nanotechnology

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Hydrophobic dry nanotechnology

Post by eRRoXxX »

https://www.youtube.com/watch?v=i4J6uC22Hwo


Vrlo zanimljivo, prvo sam isto mislio da je to drek no meni se pokazalo oke na vjetrobranskoj sajbi =)
Stvarno "voda bjezi" ;D
Ukoliko ima zainteresiranih za nano premaze sajbe nek mi se jave na PM
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Hydrophobic dry nanotechnology

Post by denister »

hm to bi se reklo da prodaješ nešto pa da li da stavim u prodaju ili ne, samo opet bez cijene ne može nigdje pa me isto tako zanima cijena jer sam dobio cijeli paket nano maramica za premaz stakla i mogu reći da 100% funkcionira kako treba tako reći ni ne trebaju brisači, a imam i bočicu od pol litre nano tekućine i njom sam frendu premazao vizir na kacigi i čovjek prezadovoljan, e sad budući da na benzinskim postajama ima za kupiti maramice i znam cijenu, koja je tvoja cijena ?
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Re: Hydrophobic dry nanotechnology

Post by eRRoXxX »

Pa i ja sam prvo razmisljao da stavim u prodaju al reko necu....nespada pod nista konkretno.... Neradim ja nego frend to nabavlja i radi,neznam sad tocno odkud i sta tocno ima, ali ja sam isto stvarno prezadovoljan....
Njegova cijena je 80 kuna prednja, 140 prednja i zadnja, a 220 svi prozori i retrovizori da premaze...
Da ti budem iskren, nisam se ni raspitivao koliko je jer mi nije bilo puno za prednju sajbu samo da "isprobam"...
A sad ti meni usput reci jel me preveslo il je oke cijena?
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

Re: Hydrophobic dry nanotechnology

Post by tarantula »

i kak to "dugo funkcionira"?
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Re: Hydrophobic dry nanotechnology

Post by denister »

iskreno to je previše, jer maramicu možeš uzet na benzinskoj i košta između 19 i 25kn(kako koja benzinska), sa dvije maramice ja sva stakla prođem, istina ako on koristi tekućinu ta te kućina košta oko 130kn trajanje jednog premaza je oko 6 tjedana, a bočica je dovoljna za cijelu godinu da se maže...
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Re: Hydrophobic dry nanotechnology

Post by Old School Fool »

Ja sam bio kupio svojedobno u Plodinama Turtle wax tekucinu i bila je apsolutno savrsena... preko 60 km/h brisaci su apsolutno nepotrebni, cak i u uvjetima proloma oblaka na autoputu gdje cak niti brisaci ne pomazu. Bocica je bila oko 30 kn ako se ne varam.
Trajalo je cca 2 tjedna ako su bili kisni jesenski dani nakon cega je staklo pocelo postajati bjelkasto uslijed prolaza brisaca preko njega. Novi premaz je rijesio problem a ta jedna bocica je trajala cca godinu dana...

Nazalost tamo toga vise nema za kupiti ali mislim da bi se dalo naci uz jako malo truda.


Obzirom na to, ova cijena mi se cini podosta visoka.
Post Reply

Return to “Coffehouse”