Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
Sound GARAGE
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:31 pm
Location: Čakovec
Contact:

Odg: Preporuka za LG plazmu LG 50 PK 550

Post by Sound GARAGE »

Baš čitam na ovom forumu recenzije http://www.forum.hr/showthread.php?t=557635 i mogu Vam reći da mi 2 puta treba čitati trend da shvatim poantu.
User avatar
Ivek-T
Newbie
Newbie
Posts: 79
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:23 am
Location: Zagreb

Odg: Preporuka za LG plazmu LG 50 PK 550

Post by Ivek-T »

Thread je totalno besmislen, pogotovo jer nitko od njih nije vidio i usporedio tv s nekim drugim nego samo čitaju testove koji su uvijek u nekoj varijanti plaćeni.

Osobno sam isprobao hrpu televizora pošto sam proveo 10 godina u maloprodaji A/V opreme, a posljednjih godinu dana radim za LG i stalno posjećujem dućane tako da imam priliku pratiti sve novosti na tržištu.

Što se ovog modela tiče definitvni je best buy a ja osobno ako bi tražio bolju plasmu po pitanju slike uzeo bi Panasonic G30 (8499,00 kn) ili VT30 (17499,00 kn) ali pošto se radi o puno skupljim modelima svaka usporedba pada u vodu.

Najbolje ti je pogledat taj tv u dućanu (probaj tražiti trgovca da ti da da se poigraš s postavkama jer večinom ga samo izvade iz kutije i puknu na policu) i usporedi s konkurencijom. Ako te zadovoljava nemaš više brige
Sound GARAGE
Registered user
Registered user
Posts: 939
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:31 pm
Location: Čakovec
Contact:

Odg: Preporuka za LG plazmu LG 50 PK 550

Post by Sound GARAGE »

Odličan savjet Hvala!
Ivek-T wrote: Thread je totalno besmislen, pogotovo jer nitko od njih nije vidio i usporedio tv s nekim drugim nego samo čitaju testove koji su uvijek u nekoj varijanti plaćeni.

Osobno sam isprobao hrpu televizora pošto sam proveo 10 godina u maloprodaji A/V opreme, a posljednjih godinu dana radim za LG i stalno posjećujem dućane tako da imam priliku pratiti sve novosti na tržištu.

Što se ovog modela tiče definitvni je best buy a ja osobno ako bi tražio bolju plasmu po pitanju slike uzeo bi Panasonic G30 (8499,00 kn) ili VT30 (17499,00 kn) ali pošto se radi o puno skupljim modelima svaka usporedba pada u vodu.

Najbolje ti je pogledat taj tv u dućanu (probaj tražiti trgovca da ti da da se poigraš s postavkama jer večinom ga samo izvade iz kutije i puknu na policu) i usporedi s konkurencijom. Ako te zadovoljava nemaš više brige
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Preporuka za LG plazmu LG 50 PK 550

Post by denister »

frend ju je kupio prije cca mjesec dana, telka je super jer stvarno čita sve pa čak i .flv tako da ti ne nabrajam da .mkv divx xvid i ostalo čita, a meni zanimljivo bio što spojili na njega HD od 250GB koji je u NTSF-u i radi bez problema ;)
Image
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by bego »

Nađoh temu pa da ne otvaram novu... Koji lcd telkač od 82cm, cijena bas i ne igra previse, samo da je 82cm, i da je dostupno u zg gdje se moze doc tramvajem i pjeske  :lol:
Image
User avatar
Zmajček and Miš
Newbie
Newbie
Posts: 95
Joined: Wed Jul 14, 2010 2:40 pm
Location: Slovenija

Monolith 55" Sony LED

Post by Zmajček and Miš »

Pozdrav!

Ima li možda koja informacija o ovim "novima" monolithic dizajnima od Sony-ja? Prijatelj traži 55" ovog dizajna, da li je Sony jedini proizvođač tih TV-ja?

lp


EDIT: hvala moderatoru!
Last edited by Zmajček and Miš on Mon Mar 19, 2012 3:08 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by Nagluh »

Proletio sam malo po temi al ipak moram pitat.
Frend traži nešto 40"-42" veliko za oko 4000-4500 kn.
Što da kupi?
Hvala!
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by walbandon »

hmm, mozda panasonic neki da si pogleda ?
ronis.hr/plazma-tv-42-inch-107-cm/434/tv-plazma-panasonic-tx-p42ux30e-poklon-hdmi-kabel/TX-P42UX30E/

vidim da trenutno nije neki izbor, valjda ce sad novi modeli ...
najbolje poslati pm clanu mrvica ;)
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
edo haker
Registered User
Registered User
Posts: 658
Joined: Sun Apr 19, 2009 11:38 am
Location: Zagreb, Bronx :-)

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by edo haker »

kupuje se tv, ali cuo sam da se ocekuju neki popusti pred ovo nogometno ludilo... jel se zna kad ce bit ti popusti da si u to vrijeme piknem jednog... :respect:
Bass = Heroin!!!!
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by Nagluh »

walbandon wrote: hmm, mozda panasonic neki da si pogleda ?
ronis.hr/plazma-tv-42-inch-107-cm/434/tv-plazma-panasonic-tx-p42ux30e-poklon-hdmi-kabel/TX-P42UX30E/

vidim da trenutno nije neki izbor, valjda ce sad novi modeli ...
najbolje poslati pm clanu mrvica ;)
Hvala :)
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by Silvach »

Ekipo, evo i ja bi se bacio na neki bolji tv. Danas u pevecu malo gledo tve-iće i za oko mi je zapao Grundig Led 40". Cijena je sasvim prihvatljiva a slika je prebrutalna.. Bio je skupa sa Panasonic Vierom izložen i mogu reč da ima puno bolju sliku od samog Panasonica. Slika je brza, čista, veselih boja.... Bila je neka tekma i svaka travka se vidi na travnjaku... Zanima me kakvo je iskustvo sa njima. Sam imam na moru LCD njihov i mogu reč da je čist okej. Pa bi sad htio od nekih malo bolje iskusnih čut.

Samo ne znam da li ima optički izlaz na sebi a to mi je ono jedna od najbitnijih stavki jer preko njega spajam reciever.

Radi se o ovome.

http://www.grundig-intermedia.hr/index.php/product/view/40-vle-2012-bf#
Last edited by Anonymous on Thu May 24, 2012 2:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by terrordrome »

Možda zbilja nije loš taj Grundig al generalno, nema što tražiti uz Panasonic-ove plasme.
Ok, pitanja su slijedeća:
- koji model Panasonica je bio izložen
- dal su bili spojeni na isti signal
- dal su bili spojeni istom konekcijom
- dal su bili optimalno podešeni
?
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by Silvach »

Isti signal.. Sve isto koliko sam vidio... Slika mu je stvarno perfektna... Brzi i čisti pokreti a to mi je bitno pošto bi kupovo tv. Ha bili su Panasonic u tom cijenovnom razredu. Čak je i panel manji na panasonicu.
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by terrordrome »

Onda očito preferiraš kako taj Grundig prikazuje sliku pa je shodno tome on i prikladniji za tebe.
Škicni ti još malo svejedno serije srednje-više klase Panasonica, Samsunga, Philipsa, Sharpa  ;)
Silvach
Registered User
Registered User
Posts: 3360
Joined: Sun Feb 10, 2008 11:30 am
Location: Marija Bistrica

Odg: Koji tv kupiti LCD, LED ili Plasma?

Post by Silvach »

Ima i jedna Samsungova plazma sa 109 dijagonalom i 600hz  http://www.technomarket.hr/products/09117010/samsung-ps-43e450 no nisam vidio njezinu sliku.
Post Reply

Return to “Coffehouse”