Meeting Split

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
Greba-ST
Registered User
Registered User
Posts: 1050
Joined: Tue Dec 02, 2008 11:45 pm
Location: SPLIT

Odg: Meeting Split

Post by Greba-ST »

6. NAGRADA GRADA OMIŠA - BRNISTRA 2010.

Posljednje državno natjecanje u autoslalomu ove sezone - 6 Nagrada grada Omiša - Brnistra 2010. idealna je prilika da nam se pridružite i ugodno provedete sljedeći vikend te se prepustite adrenalinu kojega će biti u izobilju,kako na stazi tako i pored nje...

Velik uspon,brza,zahtjevna i uvijek atraktivna staza iz godine u godinu okuplja sve veći broj vozača i gledatelja uz napomenu da se ovogodišnja utrka boduje za Prvenstvo Republike Hrvatske!

Uz činjenicu da je ovo posljednja utrka autoslaloma ove sezone u kalendaru Prvenstva Republike Hrvatske,organizatori iz Omiškog auto-kluba „Oneum“ očekuju oko 90-tak natjecateljskih automobila na startu u Brnistri.

Subota 23.listopada rezervirana je za tehnički prijem i verifikaciju te će okupit sve bolide na Velikom parkingu Priko u Omišu, dok je nedjelja 24. listopada rezervirana za trening i samo natjecanje u Brnistri.

http://www.youtube.com/watch?v=1Lz6axxv2bw&feature=player_embedded

Ovo je ujedno prilika da obavjestimo vozače da će u nedjelju od 07.00 - 17.00 županijska cesta Omiš – Naklice biti zatvorena za javni promet,a obilazak će biti preko Gata.

AK „Oneum“ Vas ovim putem pozivada u što većem broju dođete i podržite naše članove,a ujedno Vas pozivamo i na 2 Omiške Dane Brzine koji će se odvijati na Velikom parkingu Priko od 18. studenog – 21. studenog.

http://www.youtube.com/watch?v=69E4RgFwXFE&feature=player_embedded#!
Last edited by Greba-ST on Thu Oct 21, 2010 9:58 pm, edited 1 time in total.
Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: Meeting Split

Post by Rulez »

eto, u nedilju meet u omisu :p


...sta se meeta tice, emmezeta je skroz super ideja, ja se malo sprdan... meni je sasvin svejedno vozija se 20 ili 200km...
moze onda emmezeta, i tribamo se lipo dogovorit, npr. zadnje nedilje u misecu il tako nekako da bude glavni meet, kad bi sta vise ljudi tribalo doc...
nije bitno ko ce sta pokazat od muzike, ja bi vise volija da neko pokaze 2 kila pecenog... :)

pa eto, mogli bi onda ove nedilje popodne bacit jedan kvalitetniji meet isprid emmezete, npr. oko 17-18 sati... a sta se tice drugih dana, moze se i suboton, al nekako je subota uvik bila radna, pa neznam jel kome nezgodno... iskreno, ja bi radije da bude nedilja, a ti tino ne piz*ekaj jer se nemas vozit 2km :)

e da, ja i markoo bi onda mogli sa dva auta doletit il cemo sa jednin, sta ja znan

cheers  ;D
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: Meeting Split

Post by LaCroix »

Ajde da onda ovu nedilju probamo složit kvalitetan meet, pa ćemo dogovorit na licu mista kako i šta dalje..
Ajmo onda da bude pregledno, samo nastavite listu..

Nedjelja, 24.10. Parking Emmezete, istočna strana (kod autopraone):

1. Rulez
2. markooo
3. LaCroix
4. ..
tino
Registered User
Registered User
Posts: 381
Joined: Mon Oct 20, 2008 10:45 pm
Location: Zagreb

Odg: Meeting Split

Post by tino »

Rulez wrote: eto, u nedilju meet u omisu :p


...sta se meeta tice, emmezeta je skroz super ideja, ja se malo sprdan... meni je sasvin svejedno vozija se 20 ili 200km...
moze onda emmezeta, i tribamo se lipo dogovorit, npr. zadnje nedilje u misecu il tako nekako da bude glavni meet, kad bi sta vise ljudi tribalo doc...
nije bitno ko ce sta pokazat od muzike, ja bi vise volija da neko pokaze 2 kila pecenog... :)

pa eto, mogli bi onda ove nedilje popodne bacit jedan kvalitetniji meet isprid emmezete, npr. oko 17-18 sati... a sta se tice drugih dana, moze se i suboton, al nekako je subota uvik bila radna, pa neznam jel kome nezgodno... iskreno, ja bi radije da bude nedilja, a ti tino ne piz*ekaj jer se nemas vozit 2km :)

e da, ja i markoo bi onda mogli sa dva auta doletit il cemo sa jednin, sta ja znan

cheers  ;D
To sa pečenin ti nije loše.
tino
Registered User
Registered User
Posts: 381
Joined: Mon Oct 20, 2008 10:45 pm
Location: Zagreb

Odg: Meeting Split

Post by tino »

LaCroix wrote: Ajde da onda ovu nedilju probamo složit kvalitetan meet, pa ćemo dogovorit na licu mista kako i šta dalje..
Ajmo onda da bude pregledno, samo nastavite listu..

Nedjelja, 24.10. Parking Emmezete, istočna strana (kod autopraone):

1. Rulez
2. markooo
3. LaCroix
4. Tino
Fia
Registered User
Registered User
Posts: 529
Joined: Mon May 26, 2008 12:48 am
Location: Split

Odg: Meeting Split

Post by Fia »

ja beram masline i ovaj i iduči vikend tako da od mene niša preko vikenda...
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: Meeting Split

Post by LaCroix »

Berem i ja masline, al oko 6 već pada mrak, pa probaj skemijat nešto.. ;)
Fia
Registered User
Registered User
Posts: 529
Joined: Mon May 26, 2008 12:48 am
Location: Split

Odg: Meeting Split

Post by Fia »

nisam ja iz kastela meni su masline u Komiži :D

ovo ce bit zadnji vikend da je muzika u puntu..

iduci tjedan prebacujem muziku u Stila napokon starom dolazi auto iduci tjedan evo danas je doslo u zg :D .. sad ce za dišpet počet kiša i ruzni dani a garažu nemam .. ma popizdit cu dok to sve prebacim... jel moram kompletno sve dampirat napravit ringove za kikove i napravit panele za mid i tw i provuc kabele... uff bit ce posla ...

u pon cu narucit 5m2 StP bomba i doma vec imam 2m2 StP M1
Last edited by Fia on Fri Oct 22, 2010 4:43 pm, edited 1 time in total.
Greba-ST
Registered User
Registered User
Posts: 1050
Joined: Tue Dec 02, 2008 11:45 pm
Location: SPLIT

Odg: Meeting Split

Post by Greba-ST »

1. Rulez
2. markooo
3. LaCroix
4. Tino
5. Greba-ST

...amo dalje...  :respect:

potpisujem za pečeno  :)
Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: Meeting Split

Post by LaCroix »

Fia wrote: nisam ja iz kastela meni su masline u Komiži :D

ovo ce bit zadnji vikend da je muzika u puntu..

iduci tjedan prebacujem muziku u Stila napokon starom dolazi auto iduci tjedan evo danas je doslo u zg :D .. sad ce za dišpet počet kiša i ruzni dani a garažu nemam .. ma popizdit cu dok to sve prebacim... jel moram kompletno sve dampirat napravit ringove za kikove i napravit panele za mid i tw i provuc kabele... uff bit ce posla ...

u pon cu narucit 5m2 StP bomba i doma vec imam 2m2 StP M1
Ako bude tribala garaža i par ruku, javi.. ;)
Plus ako ostane šta STP-a viška, bilježim se za otkup..
Last edited by LaCroix on Sat Oct 23, 2010 12:38 am, edited 1 time in total.
User avatar
Rulez
Registered user
Registered user
Posts: 782
Joined: Wed Jul 22, 2009 2:12 am
Location: Omiš

Odg: Meeting Split

Post by Rulez »

auff, sad san se sitija da je u nedilju navecer koncert olivera... al aj ako cete bit tocni, doc cu u 6 i bizin u 7, cisto da se malo druzimo...

bude li ovaj meet dobar, onda cemo morat koji put se dogovorit za stagod ispec  ;D
tino
Registered User
Registered User
Posts: 381
Joined: Mon Oct 20, 2008 10:45 pm
Location: Zagreb

Odg: Meeting Split

Post by tino »

bit čemo
Greba-ST
Registered User
Registered User
Posts: 1050
Joined: Tue Dec 02, 2008 11:45 pm
Location: SPLIT

Odg: Meeting Split

Post by Greba-ST »

danas meeting emezeta, ko je za i u koju uru pošto se sat pomaka ???  ::)

btw sorry nisan moga doć prošli put, nešto je hitno bilo...  :)
Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm
LaCroix
Registered user
Registered user
Posts: 803
Joined: Sat Jul 28, 2007 2:59 pm
Location: ZG

Odg: Meeting Split

Post by LaCroix »

Ja sam dva dana u komadu bra masline tako da sam prekrepan za išta.. a i mislim da smo se složili da će bit jedan put misečno, ako i toliko, jer nema nekog velikog interesa.. :(
Greba-ST
Registered User
Registered User
Posts: 1050
Joined: Tue Dec 02, 2008 11:45 pm
Location: SPLIT

Odg: Meeting Split

Post by Greba-ST »

a jbg možemo bar 1 put misečno se skupit...šta je i teško za napravit jer uvik će neko nešto imat (npr. za radit, faks, put,...)

valjda ćemo se uspit konačno dogovorit oko svega, tribamo se sastat jedan dan da nas bude bar 10 u ekipi koji su aktivni na forumu u zadnje vrime...iako se ja još smatram novim na forumu, pa neznan još sve sheme...  ;D

imamo sad kroz sljedeći misec - 7 / 14 / 21 / 28 studenog (to su sve 4 nedilje) pa kome kako odgovara  :respect:

btw šta se tiče roštilja ako bude lipo vrime jedan vikend možemo se skupit, kupit za ist, pit i na izvor Jadra, Radmanove mlinice,... savršeno misto za roštiljanje, lagano kroz jutro otić dok je sunce  :)
Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm
Post Reply

Return to “Coffehouse”