primjeri prigovora na prekršajne naloge

Rasprave koje nisu vezane uz natjecanja ili savjete o auto akustici
Post Reply
smoks1

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by smoks1 »

Evo vam tocno razvoj dogadjaja...

Vozim se po zaobilaznici, dolazim od OMV-a, prema skurinju, na diracju tip uleti ko avion, i pretekne me po traci za "prikljucivanje" i razbije mi desni retrovizor i samo nestane, ja po gasu da ga sustignem, da vidim regu, da mogu na policiju, obidjemo audia nekog kad eto blic blic, policija...
I kad sam im rekao razlog jurnjave, iako nije ni to orpavdanje, boli njih uvo za to... Iako i njega imaju na snimci i sve, mogli su barem napisat razlog jurnjave, ili pisat sta ja znam, ma ni sam vise neznam... Jasno meni da oni rade svoj posao, ali mogli su i njega provjerit ili se barem pravit zainteresirani a ne kroz jedno uho unutra kroz drugo van...

Najgore mi, eto, ni kriv ni duzan (dobro, jesam kriv jer sam jurio), netko mi oduzme prednost, razbije mi auto, i jos ja platim kaznu...

P.S. Za sve vas, radi se o AUDI A4, 3.0 TDI, "mis" boja...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by denister »

ma ča si ti bil pija, ka miš boja...crni je :P
btw. ostalo možemo na p.m.
Image
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by Old School Fool »

Pa da, boje crnog misa. :D :D :D :D
User avatar
BOKY
Registered user
Registered user
Posts: 893
Joined: Thu Apr 23, 2009 5:08 pm
Location: Rijeka
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by BOKY »

Evo ja danas imao nesretan slucaj,neposredno nakon trgovanja s krky-em...na matuljima kad se iskljucuje sa zaobilaznice neka baba austrijanka krene,ja pogledam lijevo dal tko dolazi i lagano krecem za njom i ona iz nepoznatog razloga stane i ja normalno nju pogodim...zvali smo policiju jer je zena nedokaziva a ne zna nista osim njemackog...uglavnom da skratim dobio sam 1000 kn kaznu zbog nedovoljnog razmaka pa me zanima dal je moguce ulozit žalbu,nisam bio kažnjavan ove godine...
dB team:AK Omišalj
Team Broken Windshield

Neprovjereno - smiješne vijesti
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by zwer »

BOKY wrote:.uglavnom da skratim dobio sam 1000 kn kaznu zbog nedovoljnog razmaka pa me zanima dal je moguce ulozit žalbu,nisam bio kažnjavan ove godine...


naravno da je žalivo, napiši to što si rekao i nama, bez obzira što je ona krenula, naravno i ti si, još jednom si se htio uvjeriti da se možeš sigurno uključiti u promet i našao si se u njoj, jer si okrenuo glavu kao što su te u auto školi učili... fino pravilno to sastavis kak se sastavlja i nemaš kaj izgubiti, osim 3 kn za slanje pisma...
User avatar
BOKY
Registered user
Registered user
Posts: 893
Joined: Thu Apr 23, 2009 5:08 pm
Location: Rijeka
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by BOKY »

Evo dobio sam informaciju da u žalbi/prigovoru ne treba pisat detaljan opis događaja vec da je dovoljno samo napisat nisam počinio prekršaj opisan u izreci prekršajnog naloga...To mi je rekao odvjetnik,od frenda stari,kaze da cu bit pozvan i sve detalje treba rec sucu za prekršaje..sta vi mislite?jel pametnije samo to napisat ili sve detaljno kako bih i njima rekao kad me pozovu??
dB team:AK Omišalj
Team Broken Windshield

Neprovjereno - smiješne vijesti
smoks1

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by smoks1 »

Napiese ukratko sta je bilo, sa adresom i sa svim da ti bude MAX jedna strana i to je to ;)
User avatar
brane01
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2008 3:06 pm
Location: Požega
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by brane01 »

evo i mog slučaja, pa ako je nekome poznato molim da me prosvijetli....
jutros sam dobio prekršajni postupak i uplatnice za kaznu što sam prije mjesec dana napuhao 0.53 (umanjeno za 0.10 tolerancije) a dozvoljeno mi je 0.50 i neispravno prednje desno svjetlo koje je radilo te večeri miliun posto... kazna iznosi 1800kn, nezaposlen sam, nemam primanja i što bih sve trebao navesti u prigovoru??? potvrdu o baždernju uređaja za mjerenje alkohola znam da je na prvom mjestu, ali što u vezi svjetla i ostatka? prvi put mi je takva kazna, nisam kažnjavan i inače ne pijem jer bavim se sportom itd...
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by denister »

reci da se ničeg ne sječaš jer si sportaš i da si bio jako pijan :D :D
Image
User avatar
brane01
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2008 3:06 pm
Location: Požega
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by brane01 »

denister wrote: reci da se ničeg ne sječaš jer si sportaš i da si bio jako pijan :D :D
da, da, da moj sport uzrokuje slabo sječanje jer dobivam udarce u glavu i rukom i nogom :D
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by denister »

pa šta dopuštaš da te tuku :D :D :D
sad ozbilno, sam si naveo, nezaposlen si nemaš primanja, reci da bezuspješno tražiš posao i da ga ne možeš naći i to bilo kakav, navedi da te cura ostavila jer da nemaš novaca i da si zbog toga tu večer popio čašu, a kako nikad ne piješ onda da ti je zbog toga i pokazalo, reci da bi rado platio kaznu i da se osjećaš krivim, ali nemaš primanja pa neznaš kako da to platiš...ono idi na socijalne šprehe pa to mora proći ili se napravi blesav kao moj frend koji je rekao sutkinji, "kriv sam i zato vas molim da me stavite u zatvor posle ljeta jer valjda ću uhvatiti kakav sezonski posao pa ću biti u mogučnosti da platim kaznu...", pa mu je zbog toga sutkinja skinula kaznu sa 1000 i nešto kuna na samo 300kn i to na 3 rate ;)
Image
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by Joke »

Tak je frend isto, kao nezaposlen, traži poso... kazna 7000kn :haaa:, kaže sutkinja jel u redu da maknemo jednu nulu :D, ovaj osto bez teksta, kaže ona šta da na rate stavimo :lol:
Kaže frend ma daj mi uplatnicu da odma platim :lol:
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by bamboklaat »

vožnja i lokanje ne idu zajedno  ;) ovo sa svijetlima opovrgavaj,i onda ide tvoja riječ protiv pandurove.... ako budeš dovoljno uvjerljiv možda ti prođe  :???:
p.s.
mijenjaj sport  ::)
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by denister »

bamboklaat wrote: vožnja i lokanje ne idu zajedno  ;)
jel tako, mogao bi se zaliti zbog rupa na cesti, zato staneš i popiješ :D :D :D
Image
User avatar
brane01
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2008 3:06 pm
Location: Požega
Contact:

Odg: primjeri prigovora na prekršajne naloge

Post by brane01 »

denister wrote: pa šta dopuštaš da te tuku :D :D :D
navedi da te cura ostavila jer da nemaš novaca i da si zbog toga tu večer popio čašu, a kako nikad ne piješ onda da ti je zbog toga i pokazalo
ma šuti, vadio sam se na curinog starog, on je bio jedan od njih... :D
uglavnom jedva su se sjetili kolege... ali ništa nije palilo... evo skombinirao sam neki prigovor sa kolegom koji je odvjetnik tako da bi moglo proći, jeftino ili čak možda badave... samo da sudac bude lala neka :D
izvjestim o ishodu pa stavim dokument (ako posluži) da se i ostatak ekipe može vaditi na te fore :)
Post Reply

Return to “Coffehouse”