EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Termini, Pravila, Rezultati...
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by bamboklaat »

o powerfullnesu da ne govorim, slažem se s darcem samo tako! prošle godine sam slušao u draženovoj klasi pobjednika(Martin iz osterajha,crna honda focalova pojačala utopia be 3 way sistem,silver interkonekti,sve po PS-u clarion od minaest stotina eura itd. pomalo sam se bojao ući u auto,jer je cijela fama oko njega bila nevjerovatna. kad sam malo odslušao moj omiljeni kompilacijski cd,nekako mi se vratilo oslabljeno samopouzdanje koje sam osijećao kad sam pritisnuo play na samom početku.Sve je sviralo korektno,uravnoteženo uz obilje prostora,ali od duše ni "D",brate sterilno,i zamarajuće dosadno. da imam takav zvuk u autu ne bi ga niti uključio?!?!?!Na kraju sam bio izuzetno zadovoljan svojim skromnim setupom,jer tek poslije toga su došla 2 braxa i utopia midovi i tweeteri,koji ne da sviraju bolje nego sistem prije,nego nisu ni blizu...Malo sam razmišljao o čemu se radi,i čini mi se da je od silne perfekcije sve otišlo u qurac!
ma ovo je tema bez kraja...
User avatar
skelyy
Registered User
Registered User
Posts: 132
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:36 pm

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by skelyy »

Slažen se, sve je stvar štelanja zvuka također i suporta koji je za vama. npr Jaka i slični koji imaju special edition zvučnike do kojih je nemoguće doć ako nisi usko vezan s tim brandom (reklame sponzori i ostale pizdarije),također u suradnji s takvim ljudima moguće je i ostvarit, tj uštelat zvuk do savršenstva, naravno uz znanje i iskustvo.
Tako da ljudi koji ulože u opremu 5-6 tisuća eura (i više) misle da su rješili sve probleme i evo zvuka da boli glava, to ne igra.
Priča je beskonačna, iz ovih razloga koje san naveja mislin da bilo kakav pre skupi setup nema velike nade za nekakav jako zapaženi rezultat, tj nije sve u najskupljim zvučnicima na svitu.
I slažen se dosta s tim da je stvar i sučeva ukusa.
MATE
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by Darac »

skelyy wrote:Slažen se, sve je stvar štelanja zvuka također i suporta koji je za vama. npr Jaka i slični koji imaju special edition zvučnike do kojih je nemoguće doć ako nisi usko vezan s tim brandom (reklame sponzori i ostale pizdarije),također u suradnji s takvim ljudima moguće je i ostvarit, tj uštelat zvuk do savršenstva, naravno uz znanje i iskustvo.
Tako da ljudi koji ulože u opremu 5-6 tisuća eura (i više) misle da su rješili sve probleme i evo zvuka da boli glava, to ne igra.
Priča je beskonačna, iz ovih razloga koje san naveja mislin da bilo kakav pre skupi setup nema velike nade za nekakav jako zapaženi rezultat, tj nije sve u najskupljim zvučnicima na svitu.
I slažen se dosta s tim da je stvar i sučeva ukusa.


Da ne brkamo stvari. Jakin auto je tipični showcar , thats it. Ima i kod nas vrhunskih instalatera samo što oni nisu više u poslu. BTW prošlih sezona sam žarko želio poslušati aute od Dulya i Kikia iz Audiodesigna, no nikad nisam došao do toga. Ako su bili na natjecanju, auti su bili ili zaključani ili im sustav nije bio upaljen, a htio sam sa vlastitim cd-om istestirati njihova vozila....
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by Faithless »

urosst wrote:još uvjek vas ne razumem ,kupite skup sistem ,loše podjesite i očekivate dobar skor.
kada sam slušao vaša kola uopšte nije potrebno tražiti male greške jer ima velikih rupa

naprimer ne igra pola tonova klavira,triangal nema dugog zvono nema gornih tonova bas kitare

zato se uvek pitam dali ste uopšte prečitali rulbuk gdje tačno kaže koji inšrtument i koju poziciju
svira na posameznem tracku.
kada to uradite čete imati više samokontrole i vas BP neče više pobjedivati

lp Uroš


MA O CEMU PRICAMO PRIJATELJU?! ... o rupama ? ... pa BP sistemi su DOSLOVNO imali rupe u panelima ... tj nedovrseni paneli te armatura i slicno ...mislim decki nisu stigli dovrsit panele ... sve 5 ...al zar takav driver moze odradit tocno to sto si ti sve nabrojao...

Da ne spominjem da je u mom slučaju sudac u Kočevju odvojio 3(TRI) minute(?!) da presluša setup ... u tih 3 minute je dosao do spoznaje da "...ne igra pola tonova klavira,triangal nema dugog zvono nema gornih tonova bas kitare...", a nije razaznao zvuk mog sub-a, koji miruje, od iritantnog zvuka inox tablice na zadnjim vratima koju bog/isus nebi smirio jer liku 3 metra od mene fali 0.2dB do svjetskog rekorda sa "kaktusom" ...  :whistling:



"zato se uvek pitam dali ste uopšte prečitali rulbuk gdje tačno kaže koji inšrtument i koju poziciju
svira na posameznem tracku."

???  bra::

To je neki vic ili ? Pretpostavljam ako kupim BP opremu da dobijem i gratis rulbuk KOJI JE NAMJENJEN SAMO ZA EMMA JUDGE TEAM. :whistling:

bamboklaat :
"meni se desilo da je jedan sudac rekao da imam odličan bass,a drugi da ga fali?!?!?! to je bilo neslužbeno ,onako prijateljski sam želio čuti druga mišljenja."

Mada? Guess what?! ... meni je jedan te isti sudac rekao na jednom natjecanju da ga fali...na drugome natjecanju da ga ima preveč ... guess what again - nisam dirao postavke za sub  ;D


EMMA cd-i ... smjesne igracke... kad ih se usporedi sa jednim B & W - Very Audiophile New Recordings cd-om,Marantz - High End Audiophile 7 SACD-om gdje pravi setup dolazi do izrazaja i spoznaju sto jedan BP u ovom trenu ne moze pruziti ...

N H F
Image
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by bamboklaat »

bravo bravo! sjedni,odličan 5
urosst
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Sep 10, 2008 9:07 am
Location: zagorje

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by urosst »

ako si uzmeš 5 minuta najdeš  idi na rulbuk i klikni na sound rulbuk
http://www.emmanet.eu/EMMAnew/menue.htm

glej skorove iz ljubljane nema na vrhu BP
Last edited by urosst on Mon Sep 14, 2009 9:24 am, edited 1 time in total.
urosst
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Sep 10, 2008 9:07 am
Location: zagorje

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by urosst »

sada mene sječate na jednu osobu prije cca 10 godina na početku emme
koji je nije veroval da možem pobjedivati 10 puta skupija kola sa pojačevačima od JVC
te onda kada je slušao moja kola je promenijo mišlenje ,da nije sve u novcu.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by LBaudio »

:lol: :lol: :lol: :lol: :respect:
urosst wrote:sada mene sječate na jednu osobu prije cca 10 godina na početku emme
koji je nije veroval da možem pobjedivati 10 puta skupija kola sa pojačevačima od JVC
te onda kada je slušao moja kola je promenijo mišlenje ,da nije sve u novcu.


...dali ti to o meni :lol: :lol: :lol: :lol: :respect:
Ja sam imao bas takav stav o tvom sistemu, za sve prerade pojačala i HU nisam ni znao,....no jednog dana sam sjeo u Urošev auto - pojačaja i HU komplet JVC, speaker system je bio Dynaudio ili ScanSpeak (13+TW) + Aliante limited 12 subwoofer.....i eto ti iznenađenja, sa time da su 13-ice radile bolje nego 80% instaliranih 16-ica :lol: :lol:
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
angelo C
Registered User
Registered User
Posts: 463
Joined: Fri Feb 10, 2006 8:13 pm
Location: Poreč

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by angelo C »

govoris o malom bijelom autu?
sound in motion
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by LBaudio »

si
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
User avatar
davor-ri
Registered User
Registered User
Posts: 10345
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:11 pm
Location: Rijeka

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by davor-ri »

fiat panda? :lol: :vamp:
PB: 152,9dB     
Državni prvak: Street B 2012
Team Broken Windshield
http://www.akomisalj.hr/board/index.php/
urosst
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Sep 10, 2008 9:07 am
Location: zagorje

Odg: EMMA FINALE LJUBLJANA 2009

Post by urosst »

ne suzuki baleno
Post Reply

Return to “EMMA SQ-SPL”