Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Termini, Pravila, Rezultati...
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Faithless »

Ja sam i sam Relji rekao da nesto nije u redu i da mi nije jasna razlika bodovna posto je bilo totalno nepostelano ...

Darac jedno je rec da ohladimo ...drugo je bit tamo i stajat u cudjenju, pokusat sam sebi objasnit ; mora postojat objasnjenje.

BTW... sudio mi je JEDAN sudac..i ja sam sjedio sa njim u autu ... zato i "kukam" jer sam cuo u cem je problem bio (koji sam gore i naveo) ... jer sam recimo mogao bit prvi zbog samog woofera... imao sam ocjenu 25-26 u ZG-u ... u kočevju 18-19 ..tih 6 bodova dostatno da budem 1. ili 2. u toj klasi ... to sam naveo samo kao primjer da se nebi sad netko hvatao toga ....

2 Nagluh: Doci cu na BILLU u subotu i guess ... a mozemo se i prije za slusanje dogovorit ;) ... tko god bio zainteresiran btw..
Image
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Darac »

Najbolje je kad nema velikih očekivanja !
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Faithless »

Ejebiga Darac ...zato sam i reko ... idem kupit blaupunkt .. i ajmo u "napad" ... vidim da bolje kotira jedan velocity nego "osrednje dobar" Focal serije Utopia ...
Image
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Darac »

Faithless wrote:Ejebiga Darac ...zato sam i reko ... idem kupit blaupunkt .. i ajmo u "napad" ... vidim da bolje kotira jedan velocity nego "osrednje dobar" Focal serije Utopia ...

Ovako- u Sloveniji jako visoko kotira DLS, dok u ostatku Europe Brax i Pioneer !
Što se tiče Velocitya i pratećih zvučnika to uopče nije za podcjeniti !
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Faithless »

Ne podcjenjujem ja Blaupunkt... dapace u Skodi je origigi plava tocka i svira fakat super za stock zvucnike ...


... al ja zelim rec ..da se pojavim i sa braxom i sa pioneer ODR-om nebi se stvari previse drastično promjenile ...  seronja:
Image
User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by mitja_rs »

mojih 50 lipa...

ovi bodovi... nisu primerljivi uvjek, jer sudac prvo sluša neki auto i onda mu je ta referenca za drugog, i tako naprijed... to da si dobio samo 19 bodova za sub malo sam šokiran, jer kako se sjetim JL igra odlično... ali moram napomenuti, da ako sprednji sistem ima problem sa basom možeš izgubiti na subu 2 boda jer bi ga vuklo nazad.. i potpuno se strinjam da SPL automobili na suđenju SQ nisu poželejni... zato je šov u Lj zadnje dvije godine bio odličan... prostor kde je bilo tiho, 20 stepeni, znači perfect condition... :)

iduče subote ču u ZG sa dragom pa čemo se dobiti na čevapima... :) pa popričati... a za golfa čuo sam da svira odlično...

Problem kojeg ja vidim u Octaviji je u top komponentama koje ne vole nikakvog kompromisa nikde... ni kod tebe ni kod Maje... ;)

lp
Last edited by mitja_rs on Wed Jul 01, 2009 8:49 am, edited 1 time in total.
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Faithless »

Ma dobro ja sam to u afektu spomenuo golf ... al eto prekjucer sam se vidio sa Sinišom Gajićem ... našim najboljim SQ sucem [inaktivnim] ( nije bas najblazi :) )... ponjet cu blank scoresheetove pa da vidim sta ce on rec ... vidimo se u subotu onda ... ja sam slobodan ..na godisnjem sam btw.... mogao bi ti ostat do navecer kad se ide na BILLU .. da vidis okupljanje malo i tako :)
Last edited by Faithless on Wed Jul 01, 2009 10:41 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by mitja_rs »

nema problema... :)
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Darac »

Faithless wrote:Ma dobro ja sam to u afektu spomenuo golf ... al eto prekjucer sam se vidio sa Sinišom Gajićem ... našim najboljim SQ sucem [inaktivnim] ( nije bas najblazi :) )... ponjet cu blank scoresheetove pa da vidim sta ce on rec ... vidimo se u subotu onda ... ja sam slobodan ..na godisnjem sam btw.... mogao bi ti ostat do navecer kad se ide na BILLU .. da vidis okupljanje malo i tako :)

Napokon si me poslušao !
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by solo_x »

aj dodem i ja pa da i ja jednom sjednem u SQ auto (normalno ako dopustite)...
Faithless
Registered User
Registered User
Posts: 642
Joined: Mon Nov 06, 2006 1:14 am
Location: Eurajoki//Finland
Contact:

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Faithless »

Eto bio i sa Sinkachem ... rijesili smo "problem" suba ...jos i za njega TC rijesili ... kaze covjek da cemo se jos jedan dan poigrat jos dodatno sa procesorom itak ... kaze da mu dobro svira inace... :)
Image
urosst
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Sep 10, 2008 9:07 am
Location: zagorje

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by urosst »

kada sa vama sudio u krškom  sta imela avta podobne probleme eden na visokem drugi na spodjem delu
spekra zato skoro jednaki skupan zbroj bodova.

ako ko misli da koje firme stavljamo napred ,vam kažem da je bil drugi sudac pored mene zastupnik
audisona za slovenijo.a ja zastupam carpower i faital pro kojeg na takmičenju nema osim u mojim kolima
urosst
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Sep 10, 2008 9:07 am
Location: zagorje

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by urosst »

Faithless wrote:Ja sam i sam Relji rekao da nesto nije u redu i da mi nije jasna razlika bodovna posto je bilo totalno nepostelano ...

Darac jedno je rec da ohladimo ...drugo je bit tamo i stajat u cudjenju, pokusat sam sebi objasnit ; mora postojat objasnjenje.

BTW... sudio mi je JEDAN sudac..i ja sam sjedio sa njim u autu ... zato i "kukam" jer sam cuo u cem je problem bio (koji sam gore i naveo) ... jer sam recimo mogao bit prvi zbog samog woofera... imao sam ocjenu 25-26 u ZG-u ... u kočevju 18-19 ..tih 6 bodova dostatno da budem 1. ili 2. u toj klasi ... to sam naveo samo kao primjer da se nebi sad netko hvatao toga ....

2 Nagluh: Doci cu na BILLU u subotu i guess ... a mozemo se i prije za slusanje dogovorit ;) ... tko god bio zainteresiran btw..


težko da ti kažem šta se je dogodilo u kočevju ali možda jedna greška koja je značajna ove godine
na 5 tracku od emme CD imaš takav stage levi centar kitara  desni center  a na centru baskitara i još jedan instrument.ako nemaš time kodove med basom subom  in midom podješene odnda nemaš centra u basu
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by Nagluh »

pa kod Faithlessa se uopće nije mogao definirat stage u pravom smislu. I samo dva boda razlike?
Koliko vrijedi dobar stage u odnosu na potpuno deformiran? Gledao sam sudačke liste i sjedio u autu dok je sudac sudio (ne u Krškom nego u VG) i nije mi jasna tako mala razlika. Ili Reljin auto ima dosta više problema kroz zvučni spektar?
Last edited by Nagluh on Wed Jul 01, 2009 10:12 pm, edited 1 time in total.
igor0203
Registered User
Registered User
Posts: 366
Joined: Tue Aug 14, 2007 2:41 pm
Location: Ljubljana, SLO

Odg: Rezultati EMMA Kočevje - SLO 2009

Post by igor0203 »

Ako vam je Uroš sudio onda si usudim reći, da poštenijeg sudca nećete dobit. ;)
Precision Power - Absolutely state of the art mobile audio

Team LBaudio
Post Reply

Return to “EMMA SQ-SPL”