Rasprave o temi "losi trgovci"

ovdje mozete u nekoliko crtica opisati vasu trgovinu sa clanovima foruma, molim, strogo se drzite pravila da ne budete sankcionirani!
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by terrordrome »

Fanky wrote: Pozdrav!
no doboro  nemoj ni da kometiraju vi ste samo vijdeli steg  neču uopče  iako nisam krvi ni ja ni on ostaju pojačla eto ako treba još nešto razasniti slobodno napišite pa čemo napisati.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(sorry ivane, sorry ostali al ja otkidam svaki put kad vidim tekst) a i moram malo na šalu...
offtopic mode off :)
Fanky
Registered user
Registered user
Posts: 817
Joined: Mon Aug 18, 2008 10:12 pm

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Fanky »

Ma kakva šala,si lud ej ja sam ZEZNUO ČOVJEKA ZA POJAČLA,ajmeeee nedo bog da se šalimo :lol: :lol: :lol: :lol:

Čekam samo itox-a da vidim što če napisati,do tada ništa ne komentiram.
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by S@ki »

http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=44396.0 ?
lijepo čovjek piše da ga to neće riješiti 2 stega.. jedino je za zaključiti da ih je zapravo već kupio. Zašto bih se inaće morao riješavati istih ?

Nadalje, Fanky, skinuo sam ti ban da možeš doć objasniti o čem se radi a ti umjesto da prihvatiš priliku i objasniš što se dešava kreneš odmah pljuvat i vrijeđat članove .

Dobio si puno prilika, mogao si svašta naučiti, no ovakvo ponašanje ti se neće tolerirati.
Riješite šta imate i dobro razmisli o napisanom.
Iako mlad, neiskusan, pun sebe itd, trebao bi shvatiti da nakon ovog izrečenog treba slijediti tvoja isprika.
The quieter you become the more you are able to hear
Fanky
Registered user
Registered user
Posts: 817
Joined: Mon Aug 18, 2008 10:12 pm

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Fanky »

S@ki wrote:
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=44396.0 ?
lijepo čovjek piše da ga to neće riješiti 2 stega.. jedino je za zaključiti da ih je zapravo već kupio. Zašto bih se inaće morao riješavati istih ?

Nadalje, Fanky, skinuo sam ti ban da možeš doć objasniti o čem se radi a ti umjesto da prihvatiš priliku i objasniš što se dešava kreneš odmah pljuvat i vrijeđat članove .

Dobio si puno prilika, mogao si svašta naučiti, no ovakvo ponašanje ti se neće tolerirati.
Riješite šta imate i dobro razmisli o napisanom.
Iako mlad, neiskusan, pun sebe itd, trebao bi shvatiti da nakon ovog izrečenog treba slijediti tvoja isprika.
E super da i to napisao,dakle ovako razlog tome je,da ubuduče kad bude kupovao kod tog čovjeka neče dobiti popust,on može pojačla pustit,ali neče on ih oču kupiti i prodati,tako je meni rekao..to samo odgovrili,ajmo dalje..da ja sam napisao svoje tamo šta je imate i pročitajte,šta imam više objašnjavati,ili da izmišljam toplu vodu koja je izmišljena več otkada,kako se po meni pljuje da sam debil itd itd,e pa mogu i ja onda malo ;) ....sad ču biti psristojan i editirati ono di sam pisao..ma kakava isprika za što????
Itoxu sam se ispričao.....a ostali ad se meni ispričaju šta su sve ovo pisali a da ni neznaju o čem se radi onda mogu i ja da se ispričam svima i točka.

Stvar je u tome da je on dao pare tih 850€,onda nebi bilo neču onda bih stvarno uzeo..z ate pare zeznuti ČOVJEKA PA NEMA ŠANSEE,a pošto nismo dali ni ja ni on pare,onda bolje tako kad nemogu uzeti ih.

BTW..editirao sam dva posta prije što sam napisao.
Last edited by Fanky on Tue Dec 13, 2011 1:46 pm, edited 1 time in total.
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by S@ki »

Ajde stvarno, kako očekuješ da te itko shvaća ozbiljno kad se nemožeš natjerati da jedan post pišeš minutu dulje da ga napraviš gramatički ispravnim kako bi te ljudi uopće mogli razumjeti ?
S druge strane, gore navedenom pridonosiš i ovim editiranjem napisanog. Ako već imaš mišljenje, onda iza njega i stoji.
Edit nije ovdje da sve popljuješ, nazoveš nas sve kako si nas nazvao pa onda kad dobiš packe editiraš i tražiš od nas ispriku.

Ako želiš da te shvaćamo ozbiljno onda se i ponašaj ozbiljno a ne kao dijete od 8 godina.
The quieter you become the more you are able to hear
Fanky
Registered user
Registered user
Posts: 817
Joined: Mon Aug 18, 2008 10:12 pm

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Fanky »

Editirano je ono šta sam krivo napisao,a ne mišljenje mijenjao..ja nazvao vas bome nisam nikakvih ružnim riječima,kao vi mene..ja ču se ispričati,kad se meni pojedinici ispričaju.
Last edited by Fanky on Tue Dec 13, 2011 1:56 pm, edited 1 time in total.
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by S@ki »

Ok, onda sam ja izmislio.. oće to ponekad...
The quieter you become the more you are able to hear
Fanky
Registered user
Registered user
Posts: 817
Joined: Mon Aug 18, 2008 10:12 pm

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Fanky »

:)
Nikac
Registered User
Registered User
Posts: 455
Joined: Thu Jun 18, 2009 2:27 pm
Location: Đakovo/Osijek

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Nikac »

Pro audio equipment
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by LBaudio »

pizda ili sam ja glup ili neznam sta...Pa ti si mu naručio, da naruci pojačala....najverovatnije jih iTox nebi narucio iz zajebancije zato sto nema nesto pametnije da radi.....I IZZA NARUĐBE MORAS STATI I ODGOVARATI ZA TO!...Na kraju je morao iTox sam trazit novog kupca za pojačala kad su stigla.......i ti si jos mnenja da nisi nista zajebo.....no comment

sreca da nas dvoje nismo imali neke trgovine, jer bi ti izcupao uši kad bi te uhvatio...bas sam MAX NETOLERANTAN za takve nategunske likove ......
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by marko_v »

dajte banujte tog šabana sa foruma i ćao...
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Joke »

Nije dao pare za pojačala, ali ih je naručio. Ako je prodavač već bio ok pa dao neki popust, šta ga treba sjebat.  Neki ljudi drže do svoje riječi. Koliko god to tebi čudno bilo. ::)  I nebi ti pala kruna s glave da ponekad priznaš pogrešku...  definitivno sam za ban.
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by marko_v »

joke ako ti mene ovako zajebeš budeš dobio batina...    :lol:
User avatar
Type X
Registered User
Registered User
Posts: 3989
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:00 pm
Location: Rijeka

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Type X »

Fanky wrote:

Stvar je u tome da je on dao pare tih 850€,onda nebi bilo neču onda bih stvarno uzeo..z ate pare zeznuti ČOVJEKA PA NEMA ŠANSEE,a pošto nismo dali ni ja ni on pare,onda bolje tako kad nemogu uzeti ih.

Šta ih nisi onda i uzeo??? uzmes prodaš jer koliko vidim cijena je OK tako da ono??? čak da si ih i kupio i popušio 50€bi od tebe bilo fer jer nebi zajebao ne jednoga nego 2 lika...

Uglavnom, treba tražiti kaparu kako bilo da bilo...
Nemate prijatelja?pridruzite nam se...
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=23063.0
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Rasprave o temi "losi trgovci"

Post by Joke »

Ako do toga dođe onda sve u PM ;D
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
Post Reply

Return to “Dobri/losi trgovci”