Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

ovdje mozete u nekoliko crtica opisati vasu trgovinu sa clanovima foruma, molim, strogo se drzite pravila da ne budete sankcionirani!
User avatar
BOKY
Registered user
Registered user
Posts: 893
Joined: Thu Apr 23, 2009 5:08 pm
Location: Rijeka
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by BOKY »

Joke wrote: S moje strane je čovjek skroz odgovoran što se tiče posla....
Ako netko radi pedantno onda je to on :respect:
Neznam šta je konkretno u tvom slučaju, al čovjek mi je radio hrpu toga i na ništa nisam imao ni najmanju zamjerku....
Potpis !!

Vidio sam se s njim u srijedu i čuo njegovu stranu priče. Nije sve tako kao si napisao. Ali kako neznam detalje neću se više miješati. Sedici je odličan serviser i sve se s njim dogovori bez problema.  :respect:
dB team:AK Omišalj
Team Broken Windshield

Neprovjereno - smiješne vijesti
sedici
Registered User
Registered User
Posts: 115
Joined: Wed May 26, 2010 10:50 pm
Location: Črnomelj, Slovenia

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by sedici »

evo jos nekoliko slika koje govore o mom radu:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

ovako dobio:
Image
Image
Image
ovako isporucio:
Image
Image

Vise ovdje:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.309568462400458.83569.100000419193683&type=3
sedici
Registered User
Registered User
Posts: 115
Joined: Wed May 26, 2010 10:50 pm
Location: Črnomelj, Slovenia

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by sedici »

Evo i jedna tarantula koju sam nedugo radio. Stigla u malo boljem stanju nego tvoja.

Image
Image
Image
smoki
Newbie
Newbie
Posts: 76
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:10 pm
Location: Generalski Stol

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by smoki »

Ja nisam rekao da si ti loš majstor općenito, to šta si ti radio iza toga ti stojiš, ja nemam ništa s tim..ja ti samo kažem konkretno za moj slučaj, 2 suba složena onak, toliko da možeš reć da si ih radio..javio bi ti se istu noć za reklamaciju ali si mi svojim ponašanjem dao do znanja da ne želiš imat posla sa mnom, kako preko poruka, tako i uživo..Tak da kažem, pare bacio u vjetar i imam tarantulu s drugim ovjesom koja struže i alpine-a koji tuče jače nego prije..

Ovo šta kažeš da si alpine-a probao, možda i jesi, ali potiho..čim ga pojačaš mrvicu jače - počinje lupanje..neka su tvoje ostale mušterije zadovoljne, ja definitivno nisam..

Mogu ti i poslikat subove ak baš želiš, na oko se čak vidi da tarantula nije u centru, ni špula ni ovjes..
sedici
Registered User
Registered User
Posts: 115
Joined: Wed May 26, 2010 10:50 pm
Location: Črnomelj, Slovenia

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by sedici »

Rekao si, da mijenjam ovjes i nista drugo, to sam napravio i pocentrirao kao i desetine woofera pred tim. Pogledaj zavojnicu na toj tarantuli, pa mi pokazi majstora koji to moze nacentrirat, da ne struze.
Alpine ako ne valja javio bi se na pm ili tel., pa bi rijesili, i ne govori da sam ga ja izgrebao, dobro znas kakav je bio, vec otvaran i lijepljen nekim epoxyem, a sto se odnosa tice onaj vecer, ja sam te skroz normalno pozdravio i rekao par rijeci, a ti si pokupio te 'woofere' bez rijeci.
Neznam kakve sam ti ja to poruke slao, da si tako navukao nos, prvo sam ti poslao da se dobijemo izmedju 16 i 17 ali zbog promjene planova sam prelozio na 19-20 sati. Napisao sam ti ne seri, kad si ti poceo podjebavat.

Daj mi broj racuna i podatke, da ti uplatim taj iznos i gotovo.
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by LBaudio »

malo OT....Koliko je znam Sedicija Je skroz OK lik i Imam samo dobre rijeci za rec o njemu....
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
smoki
Newbie
Newbie
Posts: 76
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:10 pm
Location: Generalski Stol

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by smoki »

Ja tebe nisam podjebavao, samo sam reko da si mogo napisat običnu rečenicu da se razumijemo isprva i gotovo..a i imam poruke u inboxu u kojima ti u kratkim crtama odjebavaš svaki oblik komunikacije..

Onu večer kad smo se našli sam se ponašao potpuno normalno, pozdravio, platio, pokupio subove..šta sam te trebo nagovarat da se razgovaramo a ti me odjebavaš cijelo vrijeme? Ja ne tražim od tebe da mi vraćaš pare, ja sam tražio da mi se urede subovi i to nije napravljeno..za alpine-a dobro znam kakvog sam ti dao i takav mi nije vraćen, znam da je otvaran prije ali ovakav nije bio..nebitno, estetika mi nije toliko bitna koliko je to da struže jače nego prije..

A sad sam pregledao inbox i ni u jednom trenu mi nisi reko za tarantulu da imaš recone za 80e, reko si samo da je špula loše namotana, to sam znao i prije, ALI je prije svirala, samo je pucao ovjes kad se pojača jer ga je netko prelakirao..sada je drugi ovjes gore koji ne puca, ali zato struže špula..
c.f.s.
Registered User
Registered User
Posts: 1148
Joined: Mon Feb 18, 2008 5:58 pm
Location: V.Gorica

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by c.f.s. »

Za Sedici-a mogu reči samo riječi hvale.
Peter moj prijedlog ti je da više ne uzimaš takvu opremu,koju su već radili neki fušeri kao i ova žuja 307-ica!!
A taj Alpine i tarantula su stvarno jako loše izgledali,koliko se sječam da sam komentirao isplativost popravka na viđeno stanje opreme.
153db           ported by LBaudio
User avatar
maro
Newbie
Newbie
Posts: 83
Joined: Wed Jun 23, 2010 9:47 am
Location: Rijeka

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by maro »

smoki,siguran sam da te je sedici upozorio i da ti je sve rekao jer kad mu ja dam nesto da mi napravi, uvijek nazove cim otvori sub ili pojacalo i kaze koji je kvar i koliko mi se isplati popravljat,te mi kaze otprilike koliko ce me doc taj popravak!! sedici ne bi nista radio,a da te ne obavjesti o popravku!! sve sta sam sediciu odnio vratilo mi se doma u najboljem mogucem stanju i sve je vrhunski odradjeno!!
c.f.s. wrote: Za Sedici-a mogu reči samo riječi hvale.
Peter moj prijedlog ti je da više ne uzimaš takvu opremu,koju su već radili neki fušeri kao i ova žuja 307-ica!!
A taj Alpine i tarantula su stvarno jako loše izgledali,koliko se sječam da sam komentirao isplativost popravka na viđeno stanje opreme.
u potpunosti se slazem c.f.s. s tobom!!
dB team:AK Omišalj
ported by LBaudio
smoki
Newbie
Newbie
Posts: 76
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:10 pm
Location: Generalski Stol

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by smoki »

Ja sam iznio svoje iskustvo, da li je to završilo tako zbog mene osobno ili iz nekog drugog razloga to neznam, ali takve sam subove dobio..
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by eRRoXxX »

Prodavac: Damijan

Predmet i link na oglas: Subwoofer: Alpine Type-R SWR-1222D + kutija tapicirana

Opis trgovine: Nakon duze potrage za subom za frenda,odlucimo se za Damijanovog alpina. Posto sam vidio da se nije javljo ljudima na PM a ostavio je broj nazovem direkt covjeka u ponedjeljak. Dobar dan dobar dan, ja sam taj i taj  zanima me dali je prodan alpine, nije,jos nije naso kupca ja reko eto sad ga ima  :respect: .... super, jel moze rezervacija dolazimo za vikend u rijeku po to direktno? moze moze nije problem....znaci mozemo po woofer bez problema doci za vikend? moze moze nemas beda uopce imas broj javi se...reko hvala ti odlicno vidimo se za vikend  ;) .... poklopim nazovem frenda javi mu nabavio sub i svi sretni....dogovorimo se ici cemo subotu i kad vec idemo ostat nedjelju malo se zabavit a najvaznije pokupit alpine :) ....skupimo pare za gorivo cestarinu i frend za subeka i jucer pripremimo sve danas dolazim ja po njega sve pripremio u autu popakovano....krecemo i dolazimo na lucko reko ajde idem tocit a ti ga nazovi da cemo doci onda ako hoce dns ako hoce sutra primopredaju....kao ajde ja cu pricat ja sam i prvi put zvao...reko bok,eto mi smo na putu za rijeku, kad se vidimo? i sad vrh...auuuu sub je prodan...ja onak sjedim neznam sta da kazem covjeku mislim koji K...kao dosao mu je covjek doma, kao pito za sub on njemu reko kao dolaze mi decki iz zagreba po to a ovaj njemu kao ponudio 100 kuna vise nego sta je bilo na forumu i eto kao bilo mu je hitno a mi kao nismo uplatili kaparu...ja jos uvijek van sebe stojim na bengi frend me gleda neznam sta da kazem covjeku reko dobro i on dobro bok i poklopi...nisam mu ni stigo reci da ako mu je bilo hitno sta nije zvao pa uplatio bi mu ako treba kaparu bilo sta...nije nista trazio...

Ocjena: Šupčina
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
Acika

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Acika »

Hah... Nećem komentirat... Opće... Razg ćemo danas na kafi...  :-X
User avatar
Vox2
Registered User
Registered User
Posts: 477
Joined: Wed Mar 09, 2011 12:24 pm
Location: Karlovac

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Vox2 »

Žalosno  =( izgubljeno vrijeme i novac
2x12 Kicker L7@KA 146.9dB 
1x12 Treo ssx 12.22 (mini) 146.8 @Poreč
146.5@Omišalj
146.7@RI
147.1@Žminj
Život je prekratak da bi štedili stvari
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by damirko »

:)Uz duzno postovanje prema svim sudionicima ove kupoprodaje, mislim da s obzirom na vkastito iskustvo i u prodaji i kupnji te pravla trgovine između fizickih osoba, ovo nije slucaj za lošu trgovinu...
Evo da napomenem, ne poznajem ni jednog od ukljucenih stranki i da u slucaju novih informacija zadrzavam pravo promjene misljenja... :)
Vukovar grad heroja
Acika

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Acika »

''može, rezerviram, javi se kad češ doć'', drugi dan... ''Jbg, sub je prodan'' To nije zajeb?

:RESPECT: Majstore
Post Reply

Return to “Dobri/losi trgovci”