Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

ovdje mozete u nekoliko crtica opisati vasu trgovinu sa clanovima foruma, molim, strogo se drzite pravila da ne budete sankcionirani!
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by jiva »

e eto problem u komunikaciji, nije nitko kriv, lijepo se nazovite i dogovorite isponova
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
User avatar
josip
Registered User
Registered User
Posts: 2713
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:18 pm
Location: Zagreb-Dubrava

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by josip »

Šta se tiče stegova žao mi je da Čovjek dobra srca i volje najebe!!! jel isti taj čovjek meni je dofurao sub iz Italije dao 200E dofurao mi ga do Zagreba i učinio veliku uslugu kod mene je bila rječ subu DB Burn  !!!  Uglavno hebat ga stari pazi kome šta a pogotovo povjetarcima i to naruđba za velike pare ipak nije 100E u igri  :'( više nemreš rođenoj materi vjerovat kamoli nekom drugom  :( a za Fankya fakat iz dana u dan sam neka sranja sam ovo je rječ o večoj količini novaca relativno  >:(
Last edited by josip on Mon Dec 12, 2011 7:23 pm, edited 1 time in total.
PB 146,9 1x30 Treo SSx-12+SPL Dynamics S4002
PB 149,5 1x38 SS T4-15+GZPA 1.4000D
Db Team Zagreb
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Joke »

Član Turbo
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?action=profile;u=5514

Naručio čovjek kutiju, poslo dimenzije...
Ovak
Image
Ja napravio kutiju po tim dimenzijama, rupu za woofer izrezo na sredini stranice gdje je skiciran, iako se na skici "vidi" da treba skroz gore (bez ikakve dodatne napomene).
I sad je to problem jer mu woofer ne stane unutra.... ok reko pogriješio sam bude se popravilo.
Ništa idem ja to sebi skicirat kako bi to stalo....
Image
Uglavnom woofer bi trebao virit preko gornje stranice cca 1 cm da bi stao...

Al kolega tvrdi suprotno
I kaže da mi bude skicu polo na mail, koji nikako da mi stigne.
Na današnji upit šta je s tim dobio sam odgovor da je kutiju riješio već na drugom mjestu.
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
marko_v
Registered User
Registered User
Posts: 2583
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:00 pm
Location: BL - BiH

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by marko_v »

imate temu za raspravu,nemojte da se ova zatrpava komentarima  :respect:
User avatar
Turbo
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:57 pm
Location: Medjugorje BIH

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Turbo »

Ponudio sam mu platit kutiju, rekao je da je sve ok, čekao sam ga duže od obećanog roka-više od 20 dana, kad je krivo napravio rekao je da mu se neda to ispravljat, ako već nije vidio da mu je woofer nacrtan u jednoj strani njegov problem, znao je o kojem se wooferu radi, a meni je 400kn smješna cifra, ja se za te pare nešugam.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

lagani warning , bit ce banova , PRAVILA!
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Joke »

Rokove ti nikakve nisam dao jer sad u guzvi, tak da ti sigurno nisam obećo. Reko sam da je ok jer sam mislio da je moja greška. Kad sam malo bolje pogledo vidim da svejedno ne stane na tu stranicu.
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
User avatar
Turbo
Newbie
Newbie
Posts: 72
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:57 pm
Location: Medjugorje BIH

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Turbo »

Bio si rekao da ćeš odradit do nove godine, pa te uhvatila gripa, pa ja velim OK, pa iza nove godine gužva na faxu, pa si mi obećao do petka (14.01) pa nije bilo već idući tjedan, ja navaljivao da mi pošalješ podatke da ti uplatim, ti se nisi javljao. Kad si rekao da nećeš da prepraviš kutiju na vrlo jednostavan način koji sam ja zatražio (samo da zaljepiš preko postojeće rupe novu MDF ploću preko čitave te stranice i u njoj izbušiš novu rupu), ja sam odlučio naći novog majstora jer mi je dojadilo čekati koji je po ISTOJ skici napravio kutiju, i woofer stane u nju. Ja znam razlog zašto stane woofer, a tvoja skica woofera nije realna kao woofer, zato ti i nestane.

Meni nije bilo problem nikakav platit, a evo i dokaza:

Odg: (Nema naslova)
« Primatelj: Joke : Sijeanj 14, 2012, 08:49:08 »
Citirati ovo u OdgovoruCitat: OdgovorOdgovor Brisanje porukeIzbriši
Iskrslo mi nešto odo sad za Split. Ajde da ti to uplatim kad sam već dole da se nevozam dva puta, ako ti nije problem da mi pošalješ SMSom br računa i iznos za uplatu. Ili ovdje pošalji pa ću ja tokom dana provjerit par puta.

Lijepo molim walbandona da se neljuti ja više neću ovdje odgovarat, nisam nikad nikoga prevario, niti sam ovdje imao tu namjeru.
Last edited by Turbo on Fri Jan 27, 2012 12:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by walbandon »

moj post se nije odnosio na tebe ;) odnosio na one koji su uletili u temu komentirati bzvz, a oni dobro znaju koji su i koje je najbitnije pravilo ove teme ! ;)

OT OFF!
Last edited by walbandon on Fri Jan 27, 2012 12:44 am, edited 1 time in total.
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
malac
Registered User
Registered User
Posts: 395
Joined: Mon May 02, 2011 2:51 pm
Location: Split

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by malac »

Prodavac:josy-ro
Oglas:http://www.cice.com.hr/novo/index.php?t ... 93.0,cinch i zv,kablovi 2.5mm2 2x5m
dogovorio sa njim da posalje,on mi poslao,ja platio kablove 100kn=50kn postarinu,otvorio kutiju i u njoj cinch,1 kom kabela od 4.04m i jedan komad od 4.24m,s time da je ovaj drugi nastavljan na oko 1m duzine,poslao mu upit,on mi odgovorio da ih je i on takve kupio/dobio?!?!?!?!?!
rekao mu da cu mu ih vratit on mi odgovorio:Koji kurac??? jesan ti reka da cu poslati jos 3m kabela od 2.5mm, sto bi ja sad triba dati za ove kabele 150Kn a za njih san dobija 100????
doticni clan je prije nekog vrimena u mene kupija set za napajanje 35mm2,novi za kojeg san ja platija postarinu jer je bilo jeftinije da je ja platim nego on (tako mi je reklateta u posti), i nije mi je naknadno uplatija,al nema veze,nek se zna,i jos san mu posla gratis veliku stopicu za saraf za masu,ako mu zatriba...i ovaku mi vraca
malac
Registered User
Registered User
Posts: 395
Joined: Mon May 02, 2011 2:51 pm
Location: Split

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by malac »

ipak sve rijeseno sa clanom josy-ro oko kablova  :respect:
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by jiva »

Prodavac: gost
Predmet i link na oglas: http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=45139.0

Opis trgovine: 15. veljače se dogovorili da će mi poslati kabel, 23. veljače ga pitam da li je poslao, ali ništa jednostavno ne odgovara, nisam zakinut, ali šogorici treba fotić za  faks, pa sam morao posuđivati uokolo, a mogao sam preko e baya naručiti i za jeftinije negoli za koliko smo se pogodili, nije ništa strašno, ali ipak neodgovorno malo
Ocjena: 2
Last edited by jiva on Fri Mar 23, 2012 11:01 pm, edited 1 time in total.
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
smoki
Newbie
Newbie
Posts: 76
Joined: Fri Sep 05, 2008 1:10 pm
Location: Generalski Stol

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by smoki »

Članu sedici sam dao na popravak tarantulu t4-15 i alpine type-r 1242. Dogovor je bio da mi na tarantuli promijeni ovjes, on je rekao cijenu 15€, meni je cijena odgovarala i reko sam da može i kad smo se našli donio sma mu i alpine-a da pogleda šta mu je jer radi ali puca kad se pojača jače, on je reko nema frke pogledat će. On je nakon nekog vremena javio da ga neće otvarat bez 20€ i sad tu počinje show jer sam mu ja reko da ga za 20€ i sam mogu razljepit, i onda se on naljutio iz nekog meni nepoznatog razloga i tu počinje njegova netrpeljivost prema meni. Kasnije se javlja samo sa slikama kvara na alpine-u, radi se o zavojnici na kojoj je na jednom dijelu izgorio lak i malo se odvojila od nosača, pitao sam ga jel može to zalakirati tek toliko da woof normalno svira, on je reko može, ne garantira ništa ali bit će bolje nego sada. Ja sam reko ajde nije bed, glavno da sub može svirat.

I od tada se samo javlja sa 3 slova da je sub gotov, pa se onda dogovorimo jedan dan da se nađemo u Bosiljevu, opet šalje kratice, poruke od par slova, i pitam ga šta je problem napisati čitki SMS na šta on meni odgovara "daj ne seri". Ok, čovjek je isfrustriran, nije moj problem, ali i ja imam firmu i nisam nikad svojoj mušteriji rekao da ne sere, pa makar se radilo o par kn. Nema veze, prijeđem preko toga, dođem doma idem probat subove - tarantuli promijenjen ovjes, zalijepljen van centra, naravno ni špula nije centrirana, kad se pojača struže špula. Alpine zalijepljen kao da su se djeca igrala, dustcap po vrhu sav izgreben, i lupa gore nego prije.

Cifra od 35€ stvarno nije tako puno, ali je puno kad vidiš da je bolje da ih zgužvaš i baciš u smeće nego da daš nekom ko se nezna odnosit prema mušteriji i tko ne napravi posao kako treba.

Ocjena: 0
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by Joke »

S moje strane je čovjek skroz odgovoran što se tiče posla....
Ako netko radi pedantno onda je to on :respect:
Neznam šta je konkretno u tvom slučaju, al čovjek mi je radio hrpu toga i na ništa nisam imao ni najmanju zamjerku....
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
sedici
Registered User
Registered User
Posts: 115
Joined: Wed May 26, 2010 10:50 pm
Location: Črnomelj, Slovenia

Odg: Ocjene LOSE trgovine i losih i neodgovornih trgovaca

Post by sedici »

Sto se tarantule tice, ja sam te upozorio, da to nema smisla. Zavojnica je namotana bezveze, promjer nosaca premali, savijena, itd..

evo ti poruke ako si zaboravio:
sedici wrote: oj,

danas sam malo bolje pogledao tu tarantulu i sve vise mi se cini bezveze stavljat novi surround na 'to'.
1. zavojnica nije ni blizu originalnoj (jedna Re=4.4ohma, druga 4.8ohma, znaci realno je to >6+6ohma)
2. nosac zavojnice struze
3. poremecena geometrija (spider prenisko zaljepljen)

Odluci, pa javi

Pozz



rekao sam, da ti ga sredim (nova zavojnica, novi spider i dustcap) za 80€ i to bi bilo sredjeno onako kako treba, a ti si insistirao, da promjenim samo ovjes. Upozoren si bio, da to nece biti OK.

Evo i slike doticnog suba:
Image
Image
Image
Image


Alpine je vec bio otvaran i nije izgreben nista vise nego kad je stigao kod mene, to moze i c.f.s. potvrditi, jer ga je vidio kod primopredaje. Ja sam ga probao prije nego sam ti ga dao, i nije lupao ni malo, i mislim da tvoje tvdnje ne drze, ali ok, ako je neka reklamacija mogao si mi to javit.

Popravljao sam puno kompleksnije subove od tog alpine-a i tarantule pa reklamacija skoro da nije bilo i kad su bile rijesavam to bez problema.

Vratit cu ti tih 35€, samo da je mir.

Pozdrav.
Last edited by sedici on Sat Apr 14, 2012 3:39 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Dobri/losi trgovci”