Team GeMišT

Locked
Little Table
Registered user
Registered user
Posts: 941
Joined: Wed Mar 12, 2008 1:10 am
Location: Rijeka
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by Little Table »

Ja se sječam kad su Zimet i Joke došli s astrom i c.f.s. s golfom u Karlovac na show i kad je svepočelo... prije je bilo u pola manje kvalitetnije opreme na hr spl sceni... taj trojac išao je u Sloveniju nabavljalo se opremu, radilo se kutije, Zimet radio svoje portove, testiralo se, radili se super rezultati... mislim ako ode Zimet da više nije to to
PB: 150.3dB (2kW + 2x307d2)
       148.6dB (2kW + 1x307d2)
       146.7dB (500W + 1x307d2)
Državni prvak: SS NW 2012
User avatar
Murkovich
Newbie
Newbie
Posts: 83
Joined: Thu May 31, 2012 3:04 pm
Location: Čakovec

Odg: Team GeMišT

Post by Murkovich »

Neznam o čemu se konkretno radi, al po ovome svemu ko ne pozna Cicu bi mislio da je cico tu neki manijak i crna ovca, ja ga isto ne poznajem u detalje isto kako i sve ostale al poznajem ih onako iz viđenja i ekipa je stvarno legendarna, i kad mi je cico opisival i predstavljal ko je ko, i konkretno oko zimeta smo razgovarali na streetraceu u Vž i sam je rekao da je legenda i objasnjavao mi kako radi portove itd da se ne usudi i nezna bilo ko to raditi kao on, pa sad ne razumijem kako se ta legendarna ekipa može samo tako rastati, ipak je tu jako puno vremena i živaca itd uloženo, a sad da nešto što je možda uzeto iz konteksta i principom pokvarenog telefona došlo do treće osobe da tu ekipu može razoriti, žalosno..  ajd dečki skulirajte se, svi skupa se opijte u Sisku sutra i idemo dalje, jebo vas svađe..
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by Joke »

Sve će bit kako mora...
Definitvno mislim da ovakvi problemi nisu za javnu raspravu al tak je ispalo ::)

Neće se puno toga promjenit, opet će se većina nas natjecat (bar ja a veći sam od većine :lol:), sad hoće bit team ili nei totalno nebitna stvar ;)
Većina nezna cijelu priča tak da nema smisla za neko osuđivanje ;)

Uglavnom cijeli taj tema je izgubio svoje značenje ove godine i tolano je nešto drugo neg je bilo do sad...
Kom je dosadno nek prelista temu od početka pa će neke stvari bit jasnije :-*
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
Marek
Registered User
Registered User
Posts: 543
Joined: Sun Feb 01, 2009 12:30 pm
Location: Bistra

Team GeMišT

Post by Marek »

Da vas je ostalo ko na početku 4-5 u timu, do toga sigurno ne bi došlo i to vam je glavni problem.
;)
Image
Joke
Registered User
Registered User
Posts: 2062
Joined: Tue Jan 29, 2008 11:19 am
Location: Zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by Joke »

Znam :respect:
Image
2XSWR1021+ SPL DYN D8S=152,0db

Prodajem 2 komada SPL DYN SPL-300D1A 600€
lancia fulvia
Registered User
Registered User
Posts: 587
Joined: Mon Nov 24, 2008 10:50 am
Location: zadar-zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by lancia fulvia »

Marek wrote: Da vas je ostalo ko na početku 4-5 u timu, do toga sigurno ne bi došlo i to vam je glavni problem.
;)
hebiga kad su postali popularni, i svi su htjeli u team!!!!    tribali su napraviti team LIMITED EDITION  ;D

šala mala, al hebiga desilo se što se desilo, njih 3 znaju najbolje što je bilo, i budu riješili fino bez piskaranja ode,
osobno mislim da ode nije mijesto za prepucavanja, jer kako je počela sezona, svako malo se netko prepucava........ :-\
DB TEAM DESTROYER
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by Old School Fool »

lancia fulvia wrote: tribali su napraviti team LIMITED EDITION  ;D

O, jeboga, pa da jos jedan logo moram raditi? :) :)
lancia fulvia
Registered User
Registered User
Posts: 587
Joined: Mon Nov 24, 2008 10:50 am
Location: zadar-zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by lancia fulvia »

O, jeboga, pa da jos jedan logo moram raditi? :) :)
[/quote]

a to ti je još jedna piva!!!!!  :respect:  ;D

p.s.  ja mislim da je tvoj logo kriv za sve  8)
Last edited by lancia fulvia on Fri Jul 13, 2012 12:36 pm, edited 1 time in total.
DB TEAM DESTROYER
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by Old School Fool »

:D :D :D
Praus
Registered User
Registered User
Posts: 164
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:54 pm
Location: HAMPOVICA

Odg: Team GeMišT

Post by Praus »

eto istina je da što je više ljudi u teamu da je teže sve regulirati, ja kažem za sebe nisam htio u team doć zlonamjerno nego zato jer je dobro društvo uvijek za zajebanciju i za popit, naučit nešto novo, prvo kaj sam pital cicu dok sam ga pitao za ulazak u team koliko je godišnja članarina i kaj sve moram radit u teamu i moram li imat vinariju s obzirom da se zove Team Gemišt, svijestan sam s takim ulaskom da treba red, rad, zalaganje, i financiranje da nisam mislio o tome jednostavno bi i dalje bio solo,
istina ove godine je briljirala tuning i spl scena u hrvatskoj najviše eventa od 2000.g. koliko ja pamtim

poznajem Vas tek nekoliko sati ali stvarno ste ljudine svi  :RESPECT:

nadam se da se ova prića bude sretno završila, mene u Sisak nema jer ste mi i sami rekli da bolje idem na Čingi pošto je moj teren, i kaj da vam velim na to fer ste i korektni, želim Vam puno sreće u Sisku i dobar provod :notworthy:
ziMet
Registered User
Registered User
Posts: 1112
Joined: Sat Dec 12, 2009 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Team GeMišT

Post by ziMet »

Nije zimet zlopamtiv znam ja dobro njega  ;D
Neljutim se na nikog već mi je bilo krivo jer sam bio 100% siguran da se mogu osloniti na osnivače tima kao i oni na mene, ali nešto se okrenulo i to nije više to ...
Zasmetalo me najviše to što su nam drugi ljudi počeli voditi politiku tima jer kao oni imaju iskustva u tome (pa gdje mu je njegov tim ???) ...
I nije cico tu puno kriv jer se uhvatio na priču čovjeka .
Taj čovjek se želio ugurati k nama na gotov čin (tim)
I počeo keljit neke nalje i ovo i ono po autima kao da smo mi njegov proizvod .... :lol: (ja sam svoju davno zgulio  ;D)
Nažalost taj čovjek nas je i uspjeo okrenuti jedne protiv drugih, kao za dobrobit tima a tko je taj tim nego sami mi ???

kako got bilo neka vam ova priča bude primjer ili pouka da gledate stvari objektivo a ne površinski i da dobro razmislite prije odluke  :respect:

Team je lakše funcionirao s manje ljudi to stoji i natjecatelj kojeg se mora novcem tjerati da se natječe nije pravi natjecatelj ...

Bilo kako bilo ostajem i dalje pri svom da novac netreba biti vezan uz timsko članstvo ili natjecanje ..
team Gemišt
12"& 300W 144.2dB
12"& 600W 145,6dB
PB 147.8
trebaš MDF ringove ??? info PM
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by bego »

Mene neće ni bog ni majka božda okrenut protiv ljudi u timu, pogotovo Zimeta, Joketa, Cice, odkad sam ih upoznao, samo sam se čudio kako tako dobri ljudi postoje i nadam se da ih nikad nežu izgubit kao prijatelje, iako se ni ne družimo puno neka znaju da se meni mogu obratit kad god trebaju za bilo kakvu pomoc, ako im mogu pomoc, pomoć ću im jer ljudine kakvih nema...  :RESPECT: :-*
Image
bego
Registered User
Registered User
Posts: 4360
Joined: Wed Feb 07, 2007 8:38 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Team GeMišT

Post by bego »

Image
Acika

Odg: Team GeMišT

Post by Acika »

A ću reć da su svi fakat super... Zimet je trčo doma, jer sam jednom izjavio da mi treba crvenog velikog termobužira... Fraer ni 5 ni 6 na bajs, i doma po 2 metra!  :RESPECT:

Joke, kad god sam došao, sklopili neki deal... Vozio woofere sedici-u, platio jer ja nisam imo... Ma CAR!

Cico isto, nikad smrknut(barem ga ja tako pamtim)... Furo mi kutiju, davao savjete...

Cijela ta uža ekipa iz Boka je za 5, dečkovi svaka čast!
User avatar
Murkovich
Newbie
Newbie
Posts: 83
Joined: Thu May 31, 2012 3:04 pm
Location: Čakovec

Odg: Team GeMišT

Post by Murkovich »

Ma budu valjda opet i bolja vremena, nažalost bez nekih ljudi u budučnosti kak se kaže al jbg, život je takav, meni je samo jako žao da sad kad sam upoznao ekupu zbog koje mi je uopče volja ići na evente se sada raspada i jednim djelom se raspala, nikad više nebude kak je bilo do pred kojih tjedan dana..
Locked

Return to “Team GeMisT”