Ponuda za emma team ZG

User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Stvarno neznam, imam nesto na umu, ali sredstva su ogranicena i ako uleti nesto dobro i povoljno necu puno razmisljat, jedini uvijet je da je dizlo...

Isao bi na 3way, a to nije u svakom autu jednostavno slozit, mozda ce mi kick 16cm biti prevelik pa cu uzet 13cm...
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

Ponuda za emma team ZG

Post by _Josey_ »

[QUOTE=Bara;202185]Stvarno neznam, imam nesto na umu, ali sredstva su ogranicena i ako uleti nesto dobro i povoljno necu puno razmisljat, jedini uvijet je da je dizlo...

Isao bi na 3way, a to nije u svakom autu jednostavno slozit, mozda ce mi kick 16cm biti prevelik pa cu uzet 13cm...[/QUOTE]

pa hajde reci koje auto mozda ti pomognemo kojim savjetom
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Ciljam na nesto iz vag koncerna, golf 4, fabia...
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

Ponuda za emma team ZG

Post by _Josey_ »

[QUOTE=Bara;202191]Ciljam na nesto iz vag koncerna, golf 4, fabia...[/QUOTE]

novo/polovno?

ibiza?
fabia?
plo?

1.9tdi kad vec hoces dizlo ?

a nebi fiestu dizlo?
corsu? punta?

yarisa?

joj kako su ta japanska smeca :D kvalitetno napravljena kvragu
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

nesto od ova tri, sve je to slicno...

npr.
http://www.auti.hr/automobili/showAdvert,131039,12,1.html

Daleko smo u ot, mozemo na PM ili novi thread...
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Shine On »

Bara, doktore, nešto se nismo čuli zadnjih sto godina, pa da te pitam...Je li stigao onaj Nakamichi o kojem smo pričali zadnji puta?
I je li se cijena išta promijenila?
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Nije jos nista stiglo, nedavno je naruceno i sad cekam da dođe... nadam se da će doći:laugh:
Cijena se promjenila, jos je manja:vamp: slagat ce se neki demo car pa zato...
O kojem smo pricali, cd700? Ja sam multimediju narucio...
Last edited by Bara on Fri Jan 25, 2008 11:32 pm, edited 1 time in total.
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Shine On »

Ne, pričali smo o onome IN-7, dakle multimedija, ako se dobro sjećam oznake.Taj hoću.Lova je već u koverti, pa kad stigne...znaš već.:vamp:
Last edited by Shine On on Sat Jan 26, 2008 12:07 am, edited 1 time in total.
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Sad neznam koliko ih je naruceno.... a jel se mislis ti natjecat ove godine?
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Shine On »

Ne, ove godine sigurno ne.
Auto nemam i neću ga imati bar još godinu dana, a ženu ću jako teško nagovoriti da slažem njezin auto.
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Kad i ako dođe budem pitao, jbg cijena ovisi o tome dali se natjeces ili ne...

Ili posalji pm "PetarK" sa foruma...
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Shine On »

Da, pričali smo nešto o tome.Znam da je natjecanje uvjet, ali...Prilično glup uvjet, čini mi se.
Ono, ako je popust za članove tima, onda je za članove i amen.Tim će i tako reklamirati njihovu robu na natjecanjima, bez obzira natjecali se svi ili ne.

Što želim reći, naime?
To da kod nas nikome nije stalo do promocije ovog luđačkog hobija kojim se bave ljudi poput nas, nego je očito samo lova bitna.Mislim, znam da ona pokreće svijet, ali...Zašto im to treba?
Puno veću korist bi "sponzori" imali od našeg tima, nego mi od njih.Jer, ako je tim stvorio neko ime i reputaciju na ovim našim prostorima, vrlo bi lako mogao to i vani.Mislim na Sloveniju pa na dalje.Zar samo Jaka Seleš mora biti ime i zar samo on mora uzimati pehare na natjecanjima?
Zašto ZG tim ne bi mogao to isto, uz podršku sponzora, kojima bi uspjeh tima mogao biti nekakva reklama.
Zašto, primjerice, toliko hvaljeni Audioconcept ne uzme tim pod svoje?Zar njemu baš ništa ne znači da se priča da je upravo on slagao taj i taj auto?

Eto, malo sam zatupio, ali, poanta je tu.Sve je to na vrlo klimavim sponzorskim nogama, a na rukama entuzijasta koji se trude da sve to skupa ne zamre u lijepoj našoj.
Cijela Europa zna za DLS i Jaku, a za nas ne zna nitko.A kako sveukupno izgleda, niti neće.
User avatar
DarioV
Registered User
Registered User
Posts: 2376
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:18 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by DarioV »

Što se sponzora tiče,moraš uzeti u obzir da su u Hrvatskoj EMMA i sl. natjecanja za šire mase još uvijek slabo poznata,tako da je dosta teško nači
sponzore,uglavnom trudimo se,uspjeli smo za prošlu sezonu nači sponzora (Ronis),sa kojim čemo i ovu sezonu pokušati nači zajedničke interese,uglavnom ako netko želi biti sponzor dobro,ako ne ništa strašno,ionako smo do sada sve za tim 95% finacirali sami i sve je bilo OK.
Što se popularnosti tima tiče,teško je očekivati neku popularnost u Europi kad rijetko idemo po Europskim takmičenjima,ali i to čemo pokušati promjeniti,recimo upravo danas smo se Marko,Lima i ja prijavili na natjecanje u Sinsheimu,što je uz Europsko finale največa smotra EMME i Autoakustike,tako da radimo i na tome. :laugh:
Što se Hrvatske tiče mislim da smo ovdje stvarno puno toga postigli.
EMMA 2009 - Prvak Hrvatske Advanced Unlimited
EMMA 2008 - Prvak Južne Europe Advanced Unlimited
EMMA 2007 - Prvak Hrvatske Advanced 5 Channel
EMMA 2007 - Vice Prvak Južne Europe Advanced 5 Channel
EMMA 2006 - Prvak Hrvatske Rookie Unlimited
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Bara »

Svatko ima svoje interese pa tako i on...
S obzirom na cijene uvijeti su razumni, npr. multimediju koja kosta 2000+€ nemozes dobit za 400€ samo zato sto si clan emma teama ZG
Sto se tice Jake, on ima veliku podrsku od dls-a i gura samo taj brand i stvarno mu ide,
ali ja neznam da je netko kod nas sposoban u toj mjeri.
Ako bi htjeli doci do Jakinog nivoa neide to tako da mi vucemo za rukav ljude hoce li nam biti spozori, a na to treba biti i financiski spreman.
Npr. Prvak Europe Slokar iz Jakinog teama ima instalciju koja sigurno premasuje 15000€
Između ostalog team ostvaruje odlicne rezultate i u HR je no.1, a svima nam je to samo hobi

Jedino bi htjeo da se team malo bolje promovira, npr. neki baner ili naljepnice na natjecanjima, da se zna o kome se radi :laugh:
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
Shine On
Registered User
Registered User
Posts: 1212
Joined: Thu May 04, 2006 8:13 pm
Location: Zagreb

Ponuda za emma team ZG

Post by Shine On »

E, vidiš, doktore, zašto je ne bi mogao dobiti samo zato što si član?
Ja bi ipak bio toliko moralan da ne bi predlagao za članstvo nekoga tko bi samo htio kupiti opremu za male pare.A vjerujem da bi tako i ostali postupili.
I jedini uvjet koji bi možda uvoznik trebao postaviti, je kupnja samo jedne, primjerice, centralne jedinice.Znači, kupuješ uređaj za sebe, a ne za cijelo selo.
No dobro, tako je kako je.Znam da ne mogu ništa promijeniti ma koliko se bunio i OK.Idemo dalje.
Što se tiče Jake i svih ostalih jakih igrača na sceni, stoji da oni imaju čvrstu podršku.Ali, ako EMMA Zg Team ima entuzijaste koji zadnju kunu daju za dobar zvuk i ako kupuju kod Ronisa, a ugrađuju opremu u Audiokonceptu, zašto se ne stvori neka simbioza, pa da se te tri strane malo bolje zbliže.Ovako, evidentno je da njih nije briga.Zašto?Upravo zbog onoga što je Dario rekao.EMMA, naprosto, nije popularna.I nikada neće ni biti.Ma koliko se mi nadali tome.I nikada oni neće prodavati opreme u količinama koje bi im mogle donijeti bogatstvo.Ili raditi jednako toliko instalacija.Mada, evidentno je prisutna nezainteresiranost domaćih zastupnika za evente toga tipa, počevši od KR-a, preko Ronisa, pa nadalje.
Hm...zapravo, zaključujem, koliko god ja lupetam o ovoj temi, na kraju ništa nisam rekao i rješenja, ustvari, nemam.
Daj bože da dobro prođete u Sinsheimu i da Europa čuje za Zagreb.Uostalom, uskoro ćemo k njima, pa neka se pripreme na "hrvaška govna".:vamp:
Post Reply

Return to “emma ZG coffe”