Rasprodaja informatike

Post Reply
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Rasprodaja informatike

Post by Darac »

Moj frend iz Mastermedie je objavio rasprodaju informatičke opreme. Dakle, monitori, hard diskovi, USB stickovi itd...
info na telefon: 01 3821 043 :respect:
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
KAMENi
Registered User
Registered User
Posts: 1912
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:19 pm
Location: Velika Gorica

Odg: Rasprodaja informatike

Post by KAMENi »

mozda info, u kojim razmjerima rasprodaja? neki veeeeeeeeliki popusti ili kako mislis?
It's not about how fast you drive.
It's about how you drive fast!
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rasprodaja informatike

Post by Darac »

Detaljnije na www.mastermedia.hr , a možeš kontaktirati i preko fejsa...
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Rasprodaja informatike

Post by VooDoo »

Mene evo konkretno zanima ovo

http://www.mastermedia.hr/detalji_proizvoda.7dccd031c21d40b7ac658853ba6545cc.ocz-ssd-vertex3-60gb-sata3.aspx

Ssd hard disk Ocz vertex 3 60gb - tamo je cijena 610kn za koliko mi ga moze dati za gotovinu ??

Hvala
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Rasprodaja informatike

Post by VooDoo »

Super je rasprodaja Vertex ni nema a aagiliti koji na njegovom vebu kosta 560kn sad preko telefona na rasprodi je 630kn

Stvarno super rasprodaja  :respect:
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rasprodaja informatike

Post by Darac »

Koje su cijene u trgovini neznam. No glupo je uspoređivati web shop i normalnu trgovinu. Uvijek je web shop nešto jeftiniji nego trgovina. Kod weba nema klasičnih troškova vezano za namještenike, prostor i režije....
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: Rasprodaja informatike

Post by walbandon »

Darac vidi boldano ;)
VooDoo wrote: Super je rasprodaja Vertex ni nema a aagiliti koji na njegovom vebu kosta 560kn sad preko telefona na rasprodi je 630kn

Stvarno super rasprodaja  :respect:
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: Rasprodaja informatike

Post by Darac »

Upravo mi javlja frend da ponudu imaju na njuškalu po nižim cijenama nego na vlastitom webu.

Inače kada  je jedna cijena na webu a druga preko telefona, onda se postavi  pitanje prodavatelju zašto je to tako ? Ovo je savjet jedne stare iskusnjare kao što sam ja.
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Rasprodaja informatike

Post by VooDoo »

pa dobro ja ne znam dal sam ja lud il mi noge smrde ili ko je ovdje lud

ti napišeš frend mi ima rasprodaju informatičke opreme u svom dučanu, inače rasprodaja se kaže kad neko prodaje po ultra niskim cijenama robu nebili prodao svu robu koju ima na rasprodaji, obično zbog zatvaranja dučana ili seljenje u drugu prostor ili nešto trece,,

sad ti napišeš rasprodaja, ja pitam tebe, ti kažeš nazovi, ja nazovem i tip prvo niti se baš kuži očito ali niti ima "akcijske" cijene, ima cijene na webu tu negdje kao ostali dučani ( u ADM-u je nešto malo jeftinije ) a prek telefona kad ga nazoveš cijena naraste još 10% i to nema razlike za plačanjem gotovinom !?!?

ajde mi sad objasni onaj dio sa akcijskim                                                                                                                                                        i pogotovo sa rasprodajom ????????
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Odg: Rasprodaja informatike

Post by terrordrome »

:lol:
Što reći...
:RESPECT:
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: Rasprodaja informatike

Post by VooDoo »

evo pošto si mi poslao pm i napisao da imam odgovor u topicu -- ja ga ne vidim tu  :???:


pa cu ti ja poslati svoj pošto konstantno imaš nekakve ponude raznih firmi koje reklamiraš tu na forumu koje imaju "RASPRODAJU"



Rasprodaja - rasprodajom se smatra se prodaja robe po sniženoj cijeni u slučaju prestanka poslovanja trgovca, prestanka poslovanja u prodajnom objektu i prestanka prodaje određenog proizvoda iz predmeta poslovanja trgovca. (ZZP, Članak 20., Stavak 4. )

Proizvod koji se prodaje na sniženju, odnosno rasprodaji mora biti jasno, vidljivo i čitljivo označen cijenom prije i cijenom nakon sniženja, odnosno tijekom rasprodaje. (ZZP, Članak 20., stavak 1.)

Ako je postotak sniženja cijena objavljen u rasponu, najveći postotak sniženja na početku sniženja, odnosno rasprodaje, mora se odnositi na najmanje jednu petinu svih proizvoda na sniženju, odnosno rasprodaji. (ZZP, Članak 20., Stavak 2.)

Proizvod koji je na sniženju, odnosno rasprodaji jer mu istječe rok uporabe mora dodatno imati jasno, vidljivo i čitljivo istaknut krajnji rok uporabe. (ZZP, Članak 21.)


Ako trgovac prodaje proizvod koji ima grešku, mora takav proizvod fizički odvojiti od ostalih proizvoda i jasno, vidljivo i čitljivo obilježiti na proizvodu ili na prodajnom mjestu da je riječ o prodaji proizvoda s greškom te upoznati potrošača u čemu se sastoji greška na proizvodu. (ZZP, Članak 23.)
Post Reply

Return to “Stalne ponude”