Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Instalacije članova CICE foruma. Nije vidljivo gostima i članovima s manje od 100 postova.

Moderator: wildD

Post Reply
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by eRRoXxX »

Evo ukratko samo da predstavim svoja kolesa. Radi se u Audi A4 B6 2002 godiste. Preskocit cu sve ono ne bitno na ovom forumu i bazirati se samo na ICE :)

Budući da svi većinom u ovu liniju stavljaju RNS-E, taj radio nije nudio nikakve pametne mogucnosti, a ni androidi nisu bili nesto ii "isfurani" su, smišljao sam šta bi drugo mogao staviti u auto.
Tu svrhu je ispunio RPi, mini PC baziran na linuxu u kombinaciji sa 9inchnim touchscreenom koji sam uglavio u sredisnju konzolu :) Buduci da RPi nema najbolje audio izlaz ( cak ni chinch), sam RPi je povezan sa zasebnim DAC-om pa onda na pojacalo. Kuciste mu je postalo bivsi cd changer.
Podampirana su sva vrata, oplate i bunker,provuceno 50mm2 za naponski. Prednji sisteme je Alpine SPX 17,i kako nebih izgubio "prostor" u gepeku smislio sam rjesenje koji sam realizirao sa (bivsim) prijateljem. Woofer je GZRW 10 XD-AL,a sve to pogoni stari dobri ( najbolji) RF T8004 . Mislim da kad se vide slike svi znaju tko je takva picajzla = ) Zivio ti nama Ivek

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image





I ako je netko zainteresiran za amaterski video koji sam snimil... Bacite oko...

https://www.youtube.com/embed/pTLEeOIcChI
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by LBaudio »

gepek izgleda za 5
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by Koko »

Jebeno, doduše očekivao sam drugačiji amaterski video :-D
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Spectre
Registered User
Registered User
Posts: 566
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:31 pm
Location: Belišće

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by Spectre »

Fino slozen autić s puno zanimljivih detalja .. a snimak sistema?
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by LBaudio »

....snimak sistema - za kakvu svrhu, valjda neces ocenjivat sound na bazi posnetka .... jeftin mikrofon, jeftin izlaz, bog zna koliko konverzija i na kraju ces to slusat na XY sistemu..... nema smisla, .... neki ljudi su se fino osmijesili bas zbog takvih bedastoca......
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by karlo »

eroks, pozdrav. lijepi gepek :respect:

pitanjje za tebe, ali i za druge, kakve su jos opcije alternacije hu u novim autima?
koristis RPi, no onda trebas proc.
jel netko ima one box opciju? cak mi se kao opcija cini portable player, tipa fiio.
User avatar
DarioV
Registered User
Registered User
Posts: 2376
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:18 pm
Location: Zagreb

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by DarioV »

Fino slozeno, lijepo je vidjeti da jos netko slaze mjuzu u autu.
EMMA 2009 - Prvak Hrvatske Advanced Unlimited
EMMA 2008 - Prvak Južne Europe Advanced Unlimited
EMMA 2007 - Prvak Hrvatske Advanced 5 Channel
EMMA 2007 - Vice Prvak Južne Europe Advanced 5 Channel
EMMA 2006 - Prvak Hrvatske Rookie Unlimited
Spectre
Registered User
Registered User
Posts: 566
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:31 pm
Location: Belišće

Re: Audi A4 B6 by eRRoXxX ( kak ti SQ)

Post by Spectre »

LBaudio wrote:....snimak sistema - za kakvu svrhu, valjda neces ocenjivat sound na bazi posnetka .... jeftin mikrofon, jeftin izlaz, bog zna koliko konverzija i na kraju ces to slusat na XY sistemu..... nema smisla, .... neki ljudi su se fino osmijesili bas zbog takvih bedastoca......
Gle smisao uopce nije ocjena kvalitete zvuka bas zbog svih razloga koje si naveo, to je svima jasno i tu nema rasprave. Fotke instalacije su dovoljne ali ideja je bila usmjerena na kratak snimak sistema bas zbog zanimljivog videa prezentacije auta. Iskreno se nadam da cu imati prilike na nekom od susreta vidjeti auto uživo ,upoznati vlasnika te ga zamoliti za kratku demonstraciju radi potpunog dojma...logično :)
Post Reply

Return to “Instalacije članova”