Opel Astra F by Ivan_3107

Instalacije članova CICE foruma. Nije vidljivo gostima i članovima s manje od 100 postova.

Moderator: wildD

Post Reply
Ivan_3107
Registered User
Registered User
Posts: 114
Joined: Mon Feb 13, 2012 12:01 pm
Location: Zagreb

Opel Astra F by Ivan_3107

Post by Ivan_3107 »

evo da i ja stavim svoju instalaciju nakon kaj sam nazico broj postova, inace nebi bilo jos dugo tu instalacije :lol:
auto je astra f 1.7td, gsi pragovi, hauba, branici i spojler, angel eyes, zatamnjena sva stakla, koza iz calibre s grijanjem sjedala, dvb-t, monitor+rikverc kamera,...
Image

prvo je bio hu kenwood kdc-w3041, u vratima dvosistemci slony i climax sub i pojacalo, alt original 70A, kabel ako 8mm2 :lol:
Image
Image

u meduvremenu dok se to slusalo kupio sam 2x pioneer 307d2 i soundmagusa x1502, climax muziku sam dao pod racun joke-u za kutiju za paje, provlacim kabel 50mm2..
Image
Image

kupujem od bobe sisteme, tarantule, i od joke-a alpine 9884 i phonocar pojacalo za njih
Image
Image
Image

s tim setupom bio prvi put na natjecanju na gardenu i skoro bio 3. ;D ne sjecam se vise rezultata..ali budem 3. u style-u..
sljedece natjecanje je bilo street race V.Gorica i tam idem sa frendovim radioactivom i magusom, stavljam alt 120A bosh i veci aku i sviram 143.4db i budem 2.
paje mi postale preslabe i prodajem te kupujem amp jbl 1201.1 i bezuspjesno trazim 2x 12" typeR, joke posuduje 2x RF he2 rfp4212 za baumax i tamo budem 3. - 143.5db, poslije prodajem phonocara i kupujem i dd c2a od bobe za sisteme, stavljam aku bosh s3..
Image
Image

posto nisam mogao nac r-ove odlucujem se na gznw12spl, svira u 85-90l, tuning oko 32Hz, pa je i jbl postao slab za njega i iz Slovenije dolazi dd m2a
Image
Image

pa onda jedan tren odustajem od muzike i odlucujem se na prodaju setupa i auta, jer sam mislio uzet drugi auto. Ipak odustajem od prodaje astre jer nemam za dodat za drugi auto :) ali dotle je otislo kuciste osiguraca, sistemi, cinchevi i onda vadim van sve iz auta..
-sad planiram sve vratit za sezonu i cekat financije, tj. da se zaposlim pa vjerovatno uzet jos jednog nucleara i slozit neke glasne sisteme u panele, jer ovak uz faks nema sanse dalje kaj se setupa tice... eto to bi bilo u kratkim crtama kaj se vuklo po autu :D
Last edited by Ivan_3107 on Fri Mar 01, 2013 11:28 am, edited 1 time in total.
Image
Post Reply

Return to “Instalacije članova”