Seat Leon 1P by Leon

Instalacije članova CICE foruma. Nije vidljivo gostima i članovima s manje od 100 postova.

Moderator: wildD

Post Reply
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by damirko »

ja uvijek kad krenem po hladnom vremenu usmjerim ventilaciju samo na šajbu i ne okrenem  na najtoplije jer tada su razlike u temperaturi najveće... znači  puše u drugoj ili trećoj brzini onak napola hladno i toplo jedno desetak minuta vožnje i onda se kondenzat ne stvara. mora se postepeno zagrijavati cijela unutrašnjost a početi sa šajbom... ako to nepomaže, nešto nije uredu (auti imaju i otvore za ventilaciju i na karoseriji, treba i njih provjeriti da nisu začepiti) npr. moj passat ima otvor na bočnoj stranici gepeka ispod branika  :respect:
Vukovar grad heroja
Acika

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by Acika »

to ispod branika su gumene resice koje oslobadjaju pritisak kod zatvaranja vrata... to nije ventilacija...
eRRoXxX
Registered user
Registered user
Posts: 758
Joined: Fri Jan 06, 2012 11:57 pm
Location: Zagreb

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by eRRoXxX »

Acika wrote: to ispod branika su gumene resice koje oslobadjaju pritisak kod zatvaranja vrata... to nije ventilacija...
jel to ono sta prducka vani kad roka bass  :lol:  :lol:
Image

GZNW 15'' @ RF t20001bd 149,4db MuSiC
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by damirko »

http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=18412.0

evo acika, vidiš o kakvim otvorima pričam... a kakve ti to resice za oslobađanje pritiska spominješ, hahaha??  :mega_lol: :mega_lol:
Last edited by damirko on Thu Dec 06, 2012 9:24 pm, edited 1 time in total.
Vukovar grad heroja
Acika

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by Acika »

i sta da ti ja sad kazem, ja koji radim na otpadu i svaki dan raskapam aute u tresce... ja dakle neznam a ti znas bolje od mene... daj odi onda radit umjesto mene, kad vec znas bolje...
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by damirko »

Acika wrote: to ispod branika su gumene resice koje oslobadjaju pritisak kod zatvaranja vrata... to nije ventilacija...
dobro, izvini, ajde onda pojasni ovo  :respect:

edit: malo nadopune mome izlaganju
http://www.hondafanclub.hr/forum/index.php?showtopic=6624

http://forum.net.hr/forums/t/200722.aspx?PageIndex=1

http://www.autoservis-meic.hr/savjeti?proizvodac=Fiat&submit=trazi&start=320
Last edited by damirko on Thu Dec 06, 2012 9:47 pm, edited 1 time in total.
Vukovar grad heroja
ziMet
Registered User
Registered User
Posts: 1112
Joined: Sat Dec 12, 2009 6:29 pm
Location: Zagreb

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by ziMet »

acika dobro govori , to su resice da se ne stvara pritisak kod zatvaranja vrata u autu ujedno bi trebale funkcionirati i kao nepovratni ventil s smjerom prolaza prema van , normalno da kad upališ ventilaciju stvara se pritisak u kabini koji ide kroz resice tog otvora van ...
team Gemišt
12"& 300W 144.2dB
12"& 600W 145,6dB
PB 147.8
trebaš MDF ringove ??? info PM
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by Nick »

Tako je, da nema toga cijela unutrašnjost auta bi bila "pod tlakom".
Old School Fool
Registered User
Registered User
Posts: 2770
Joined: Tue Sep 05, 2006 2:32 pm
Location: Čazma - Zagreb
Contact:

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by Old School Fool »

damirko wrote: ja uvijek kad krenem po hladnom vremenu usmjerim ventilaciju samo na šajbu
I jos ti je onda bolji rezultat ako spustis sjenila za sunce jer se dio zraka vraca nazad na staklo pa je citava stvar brza. :res:
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by Robertino »

Nikac wrote: Ma ja mislim da nije ništa od toga svega ...nego čista kondenzacija, kod mene ista stvar ovih dana..ne vidim vozit, i zadnje i prednje staklo i bočna malo manje..sve se rosi brutalno...brišem prozore viledinom krpom...i još sam čuo od 4-5 ljudi totalno istu priču..i svima ovih dana..

ma jok. a sto da ti kazem da ja nikad uzivotu nisam obrisao auto zbog zamagljivanja(dok moj stari brise ko lud,i pritom udise pare antifriza jer je preskrt dati pare za zamjenit mali killer)? nije nomalno i uzrok uvjek potoji,samo se treba potrudit ga naci i rjesit. ili samo vi brisite,ako vam milo :D
damirko
Registered User
Registered User
Posts: 573
Joined: Thu Apr 05, 2012 2:26 pm
Location: novska

Odg: Seat Leon 1P by Leon

Post by damirko »

halo  :P

što ti je rekao majstor za magljenje šajbe? meni otkad auto stoji eno maltene curi voda sa šoferšajbe, a svi odvodi čisti, filter ventilacije ni neide za moj auto... polijevao šajbu, ne curi izvana...
Vukovar grad heroja
Post Reply

Return to “Instalacije članova”